|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
1.12.2020 10:23:28   
Milena18
Pošaljite i meni adrese. Imam adrese samo od Mama Jo, Smeška i Mati (od ovih koji će ove godine učestvovati). I molim vas da mi napišete i imena dece user posted image

< Poruku je uredio Milena18 -- 1.12.2020 10:26:48 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
1.12.2020 12:44:49   
dunja RR
Draga,

Poslala sam ti na pp sve adrese, pošalji mi molim te još tvoju, pa ću ostalim devojkama takođe da prosledim spisak koji mi je Lesica slala prošle godine.
Samo mi tvoja adresa fali,
Tnx :)

IZVORNA PORUKA: Milena18

Pošaljite i meni adrese. Imam adrese samo od Mama Jo, Smeška i Mati (od ovih koji će ove godine učestvovati). I molim vas da mi napišete i imena dece user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
1.12.2020 12:46:13   
dunja RR
Eeee i Smeško mi fali, pošalji mi i njenu, jer ti imaš, vidim da si pisala :)
Ili nek mi Smeško javi!

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Draga,

Poslala sam ti na pp sve adrese, pošalji mi molim te još tvoju, pa ću ostalim devojkama takođe da prosledim spisak koji mi je Lesica slala prošle godine.
Samo mi tvoja adresa fali,
Tnx :)

IZVORNA PORUKA: Milena18

Pošaljite i meni adrese. Imam adrese samo od Mama Jo, Smeška i Mati (od ovih koji će ove godine učestvovati). I molim vas da mi napišete i imena dece user posted image





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
4.12.2020 0:17:16   
Mirko Svirko
Mi smo naseckali sve. Jos da sve to lepo uklopimo kako smo zamislili 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
4.12.2020 8:46:52   
jess021
Dunja, ako mi nisi slala adrese, molim te posalji



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
6.12.2020 14:42:20   
Filadendronka
Poceli smo da spremamo, ali sad nista ne radi kad dodjem sa posla, a ni vikendom. Moram da improvizujem od materijala koji sam ranije nabavila. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
6.12.2020 14:48:39   
Sanjica26 RR
Moja devojcice su pocele da prave. Moram da dokupim jos materijala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
6.12.2020 15:28:44   
smeško
Videla sada! Nesto mi mail ne salje obavestenja, kad sam usla milion neprocitanih. 

Konacno izasli malkice iz haosa, pa cemo od sutra da pravimo! Jedva cekam da vidim kako ce to deca izvesti, sve ce sami raditi pa im ne zamerite. 😂 Rekli su da sedim pored ako bas moram. 😂🤦‍♂️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
13.12.2020 10:22:33   
mama Jo
Mi smo pri kraju, tokom nedelje cu da posaljem.
Fil, tako smo i mi, uglavnom od materijala sto sam imala pre jer nikako da odem u knjizaru da dokupim, pre neki dan smo konacno otisli i sad je ostalo samo da ispisemo i jos malo ukrasimo.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
13.12.2020 20:48:30   
Filadendronka
Gotovo, spremila sam preko 15, posto saljem i nekom drustvu vam RR. Moji malci su uskakali kad se nesto lepi, secka, ostalo ih bas nije nesto zanimalo. Sve su razlicite, nadam se da ce vam se svideti. Sutra saljem, samo ako ne bude guzva u posti dok sam na pauzi. 

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
13.12.2020 20:55:07   
smeško
Jedva cekamo! Nije fora u izgledu, nego u radosti kada stigne posta bas za tebe! 💖 I mi saljemo sutra ili prekosutra. Deca su skoro sve sama radila. Odusevljena sam njihovim elanom. Jedino sto su mi ulepili ceo trpezarijski sto. 😂Ja cu verovatno slati preporuceno, jer proslog puta nista nije stiglo. Toliko mi je zao kada se ovoliko trude da opet ne stigne.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 8:32:07   
Milena18
Mi smo juče počele da pravimo, danas nastavljamo. M je oduševljena, stalno priča "Deci će se sigurno svideti čestitke". Pa me zapitkuje ko se kako zove i kad će ih upoznati, baš je uzbuđena user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 9:04:53   
Sanjica26 RR
I moje devojcice uskoro zavrsavaju. Sve su same. One bas vole da su kreativne. Nisu mi zamazale trpezarijski sto🤣 One imaju svoje radne stolove, pa tamo mažu. 😁



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 10:31:27   
mama Jo
Mi smo zavrsili i spakovali u koverte, nekoliko vrsta imamo. Danas necu sigurno stici u postu, ali nadam se da vec sutra hocu.

Milena tako i moja J, samo pita kako se zovu deca i pnda odredjuje kome ce koju cestitku, pa onda samo menja user posted image
Zajedno smo gledale na internetu kako se prave neke, pa smo onda tako izabrali koje smo pravili.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 11:28:43   
smeško
Haha, Sanjice. Imamo i mi radne stolove, ali tamo nije zabavno. 😂 Moji nisu previse kreativni, ali uzivali su, pa mi je to bas bilo lepo za gledanje. Napravili smo 20-ak cestitki. Sve su razlicite. Nismo gledalu na netu, mrzelo me da cackam. To onda ne bi mogli sami. Ovako sam ja spremala rucak, oni se zabavljali.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 11:32:49   
Sanjica26 RR
Možda bi i one sigurno želele da rade na trpezarijskom stolu. Ali mama ne dauser posted image Samo ako radimo nesto zajednicko, onda donose u dnevnu sobu. Kod nas je kad nema ucenja, samo crtanje i citanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 11:33:09   
Sanjica26 RR
Možda bi i one sigurno želele da rade na trpezarijskom stolu. Ali mama ne dauser posted image Samo ako radimo nesto zajednicko, onda donose u dnevnu sobu. Kod nas je kad nema ucenja, samo crtanje i citanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
14.12.2020 11:48:34   
smeško
Tako bi i trebalo, ali vidis da sam labava. 😊


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
16.12.2020 10:01:31   
mama ivane
Mi smo vam cestitke napravili i poslali poslali u ponedeljak.

Javljaj te mi kada vam stignu♥️♥️♥️

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
16.12.2020 12:40:54   
Sanjica26 RR
Јао, стигла нам је прва честитка.❤️Хвала mame ivane.
Девојчице су се много обрадовале. Да видите ви та насмејана лица, кад нам је тата донео коверту. 


Ускоро ће и наше да буду готове. 

Ево да вам дочарам, како су се другари потрудили. 
user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 16.12.2020 12:43:02 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
16.12.2020 13:46:45   
mama Jo
Diiivno, nama jos nije stigla ali javljamo cim stigne. Ja jos nisam poslala, covece ovih dana red ispred poste katastrofa.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
17.12.2020 8:26:10   
mama ivane
Sanjice   drago mi je da vam se dopadaju.

Nisu bas previse bili kreativni🙈 ali dobro nadam se da ce se svim drugarima dopasti

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
17.12.2020 9:23:56   
jess021
Nama ostale jos dve da napravimo, moram dokupiti. Sem slova, ostalo je sve rad isključivo moje dece



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
19.12.2020 16:15:09   
mati
Bravo devojke, baš ste vredne! Decica posebno. Mi danas kitimo jelku. Pa se bacamo na čestitke. Matija je danas u kutiji od ukrasa našao čestitku iz 2016god od teta Milicicak i mini bube i onako sa oduševljenje me zove da vidim. Jedna od par koju smo spasli od poplave...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Šaljemo praznične novogodišnje čestitke!4
19.12.2020 19:35:48   
Milena18
Mi smo napravili čestitke, ali ne možemo da ih pošaljemo jer smo u izolaciji. Poslaćemo ih tek posle Nove godine. Inače, nekoliko smo napravile zajedno, a posle je ona preuzela stvar u svoje ruke, meni nije bio dozvoljen pristup 😁


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here