|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
26.1.2021 22:59:00   
emicaa
Da vam pokazem opet svoju ljepoticu


user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 576
   RE: Mačke
27.1.2021 0:24:18   
bubulence
Uplasih se dok nije otvorilo sliku 🤣🤣🤣. Divna nam je ema,jutros je nije bilo na kafi


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 577
   RE: Mačke
27.1.2021 7:57:15   
emicaa
Bubi bilo je bilo,motala se oko nogu 😄 Nije bila nasminkana pa nije htjela pred kameru 😂



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 578
   RE: Mačke
27.1.2021 8:33:37   
jess021
Emice, rekoh ti vec, predivna je. Ova nasa je luda ujutro, samo skace i grize, valjda joj je dosadno nocu pa jedva ceka nekog da ustane. Poslepodne je mozes razvlaciti kako god hoces.



user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 579
   RE: Mačke
27.1.2021 8:45:00   
emicaa
Jao i Sapica je predivna,u stvari jel joj to jos uvjek ime 😄

Ema isto,cijeli dan spava ali ujutru kad ustanem kao muda.Samo trci kroz stan,preskace.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 580
   RE: Mačke
27.1.2021 8:47:06   
jess021
Tako je samo zavedena kod veterinara, a niko je tamo ne zove🤣


Pitanje, koji posip koristis? Iako pretpostavljam da je tu drugaciji izbor 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 581
   RE: Mačke
27.1.2021 9:17:29   
mati
Emi, kao sa reklame, pufnasta, okice prelepe. Verujem da si htela da napišeš da je "kao muva".... user posted image
Jes, i vaša malena je medena. Naš Maza ne juri tako te šarene sive mace. Ostalo, kako joj instinkt nalaze.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 582
   RE: Mačke
27.1.2021 9:51:58   
Ana RR
Hahaha Emi, nasmeja me user posted image user posted image

Prelepe su mace user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 583
   RE: Mačke
27.1.2021 10:08:06   
emicaa
Juuu ala me sad sramota 🤣 "kao luda" 🤣🤣

Trenutno joj kupujem iz Lidla,kosta oko 2.5e a po kvalitetu se moze mjerit sa catsan i ostalim markama

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 584
   RE: Mačke
27.1.2021 10:12:08   
jess021
E dobro, to valjda ima i kod nas



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 585
   RE: Mačke
27.1.2021 11:26:54   
nata11

IZVORNA PORUKA: jess021

Tako je samo zavedena kod veterinara, a niko je tamo ne zove🤣


Pitanje, koji posip koristis? Iako pretpostavljam da je tu drugaciji izbor 



Jess mi dok cuvali Toma isprobali sve redom. Menjali dok nismo nasli odgovarajuci. I na kraju je ispao OK neki najjeftiniji iz pet shopa. Nisam iskreno davala brdo novca za one mirisljave sa lavandom i sl.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 586
   RE: Mačke
27.1.2021 11:35:15   
Ana RR
Jess, moja mama kaže da je neki iz DM-a dobar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 587
   RE: Mačke
27.1.2021 12:35:20   
IvanaSK RR
Meni je bolji ovaj iz DM-a nego iz Lidla. Taj u DM-u uzimam najjeftiniji,oko 300 din je. A kupovala sam par puta i skuplje.. Svideo mi se neki sa lavandom -pomorandzom, ali mu je fina i cena 😀 
Uglavnom uzimam taj iz DM-a. Ako smo u Lidlu pa je frka za pesak onda uzmem njihov.
Inace,mackice su vam divne ❤️

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 588
   RE: Mačke
27.1.2021 12:42:25   
veselicaa
Prelepe su vam mačke ❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 589
   RE: Mačke
27.1.2021 12:48:41   
veselicaa


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Bubi bilo je bilo,motala se oko nogu 😄 Nije bila nasminkana pa nije htjela pred kameru 😂




Kriješ je kao ja Zvekija 🤣🤣

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 590
   RE: Mačke
27.1.2021 12:58:39   
emicaa
Ivana pokazi nam i ti svoju 😊

Taj iz DM-a nisam jos isprobala.Kad mogndm otici u Njemacnu kupicu ga za probu.Ovde nisam vidjala sa mirisima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 591
   RE: Mačke
27.1.2021 13:41:37   
smeško
Jess, ja kupujem u DM-u, neki najjeftiniji. Onaj mirisljavi skluplji nekako odmah zasmrdi, cim maca piski. Ovaj iz DM-a se lepo zgrudva i samo izbacim, a miris nema.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 592
   RE: Mačke
27.1.2021 13:45:51   
jess021
Oket, ja uzimam neki Who nešto, nervira me kad piski sve ode na dno kadice i da postoje li dublje otvorene kadice, da ne leti pesak na sve strane?! 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 593
   RE: Mačke
28.1.2021 8:19:40   
IvanaSK RR
Jess,jedino da odes do nekog vec pet shopa i pogledas da li ima to sto trazis. Eventualno da uzmes zatvoreni pa da skines vrata i mozda moze i gornji deo da se skine... Sad vec lupetam al pogledaj tako nesto 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 594
   RE: Mačke
28.1.2021 8:21:29   
IvanaSK RR


user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 595
   RE: Mačke
28.1.2021 8:34:14   
emicaa
Jao kakva je divna 😍

Ne lupetas,mi imamo takav.Ali smo skinuli vrata,Ema nije htjela ulaziti dok su bila tu.Mislim,njoj uspjedne avaki put da istjera pola posipa,ali je puno lakse sa ovim

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 596
   RE: Mačke
28.1.2021 8:34:32   
jess021
Ivana, hvala ti


Jao kakva poza, kao istezanje nakon vezbanja🤣

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 597
   RE: Mačke
28.1.2021 8:35:20   
jess021
Da odlepis od ciscenja, ko sta radi ja cistim za mackom.... Aman vise



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 598
   RE: Mačke
28.1.2021 9:17:16   
Ana RR
Joj Jess user posted image barem je ne izvodiš svaki čas napolje (a posle toga naravno pranje šapica, brisanje...) sve mi se čini da će Marli na proleće da boravi stalno u dvorištu user posted image

Ivana, sjajno user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 599
   RE: Mačke
28.1.2021 9:26:33   
IvanaSK RR
Htela sam gore napisati da odes do vecEG pet shopa 🙄  
Ne mogu da se set_im da li se na tim zatvorenim moze skinuti gornji deo. Mi imamo transporter ( uzeli u Lidlu,bio na nekoj akciji) pa sam razmisljala da skinem vrata i gornji deo pa da joj to bude toalet. I ja stalno cistim. Jos mi je u vc-u pored nase vc solje i sada zimi nam se nakupi vode na vodokotlicu pa curka dole i onda se pesak sto izbaci napolje napuni vode... Stavljam krpe ispod,otvaram prozor...ma haos.
Anci,makar imas dvorište. Nezgodno je kad si u stanu pa izvodi tri,četiri puta dnevno kyce napolje. Ovako moze i sam u dvorište,a mozes i u pidzami da izadjes 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here