|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
17.2.2021 9:22:17   
smeško
Les, verujem. Mi smo samo za polomljen zubic skakali jos nekoliko dana posto je prestao da se zali na bol. Vama je bilo jos gore.


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 7:20:07   
Duškić
Mama juce uradila swnimak, nema preloma ali ima jake bolove u predelu rebara sa desne starni i desna noga je puno boli. Dr joj je rekao da miruje i gomilu lekova prepisao.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 7:33:48   
Ivanka 75
Duskic, mama pala? 


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 9:26:06   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Duskic, mama pala? 


I ja se to pitam.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 10:18:31   
smeško
Da, pisala Duskic pre par postova.

Ja sam imala kontuziju rebara, dr sa VMA mi rece da boli isto kao prelom samo nije opasno. Bas boli, tako da bi bilo dobro da miruje koliko moze.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 10:43:43   
Duškić
Aha, moja majka draga, u selu, tako da idem malo kod nje sa decom da gostujem i negujem je.
Dobro je, nema preloma ali jake bolove ima od udarca cela desna strana je boli. Bice bolje.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 12:00:07   
flamingos
Duškić,au,baš zafrknuto.Hajd da se što pre oporavi.Ako,idite da budete sa njom.Pozdrav vama i mami.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 12:44:54   
Duškić
Hvala . Bice dobro samo kad nije polomljeno nista.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 14:29:59   
flamingos
To je najbitnije.Polako,proćiće.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 22:56:53   
Misha i Ljisha
Zubici silaze dole polako. Kaze zubar cini se da ce sve biti ok. Posiveli su ali Boze moj to je bilo za ocekivati. U ponedeljak opet kod zubara. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
18.2.2021 23:10:45   
lesli

IZVORNA PORUKA: smeško

Les, verujem. Mi smo samo za polomljen zubic skakali jos nekoliko dana posto je prestao da se zali na bol. Vama je bilo jos gore.





Smesko, kad god se tako nesto “unakazi” uvek se strecam par dana.
Ovo je bilo traumaticnije od svega ostalog i njoj a i nama, pa smo se i duze strecali. Iskreno, i dalje se strecam (mnogo manje doduse), ali se maksimalno trudim da se ne odrazi i da je ne sputavam na bilo koji nacin. Cini mi se da uspeva.
Valjda je to prirodno kod svih nas i sve je ok dok ih ne gusimo nasim strahovima.

Ljisho, super da ide na bolje! Videces da ce sve biti ok.
Nama su ovi rekli da su komplikacije moguce, ali i jako retke kod tako malih.
Iskreno, da moram da biram sad ili sa stalnim zubima - radije sad.

Duskic, nadam se da je mami bolje.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.2.2021 0:37:00   
dunja RR
Ljišo, biće to dobro user posted image

Ja od svih situacija sa Savinim zubima još imam stresove i dan danas, posebno kada M padne, uhvati me takav strah i odmah zavlačim ruku u usta i pipam zube.

Tada, kada je prvi put pao u parku na zub, tresnuo o beton (ja ga jurila po travi i on u trenutku skrenuo na beton i bup), i polomio gornjeg keca, sada ne mogu da se set__im ali oko 2. godine je bilo, mislim malo pre, počeo je jako da krvari iz usta, jer je i usnu rasekao. Bila sam sama sa njim u parku kod Vukovog spomenika, i nisam mogla od krvi da vidim zub (tek kada smo došli kući videla sam da je polomljen). Seli smo na klupu u parku nas dvoje i ja sam toliko plakala, a on me grlio i govorio bebećim da nije ništa.

Jel mi verujete da i dan danas zaobilazim tačno to mesto gde je pao, tačno ga se sećam, i naježim se svaki put.


Pre toga, sa godinu ipo, tek što je prohodao, isto meni je pao na usta, isto kod Vuka, tačnije kod Lole, ali tada je samo usnu rasekao i bio naduven par dana.


A da ne pričam kada mu je taj mali izbio 2 zuba donja (2 ipo mislim da je imao S tada), verovatno nekom igračkom, cela igraonica je bila prekrivena krvlju iz njegovih usta.


Tačno imam fobije ...



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Zubici silaze dole polako. Kaze zubar cini se da ce sve biti ok. Posiveli su ali Boze moj to je bilo za ocekivati. U ponedeljak opet kod zubara. 





< Poruku je uredio dunja RR -- 19.2.2021 0:42:18 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.2.2021 0:48:04   
Ivanka 75
Joj Dunja sta preziveste 😔

Nemam reci... 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.2.2021 6:10:12   
Duškić
Dunja, da se najezis.
Toliko stresa i straha oko dece .

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.2.2021 8:27:40   
Ivanka 75
Pricam sa mamom o padovima i ona se podset_i kad je sestra pala na pozidi i direktno ustima udarila u ivicu. Stalni zubi nabijeni unutra. Izvlacili joj 😭

Srecom su svi opstali, dugo je nosila protezu i neki stitnik koji je skidala samo kad jede. A kad se to desilo bile smo sa tetkom koja je u tom trenutku studirala medicinu. Pokupi se tetka i ode kući (u drugi grad) 😅

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
19.2.2021 9:53:02   
lesli
Joj Dunja 😬

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 17:43:59   
emicaa
Opet ja ovde.Ovo ce me dijete u ludaru otjerati.Srecko juce pao,ogulio celo i nos a usna opet kao kod Vučića.Zubici su ok,moze jesti.Koliko je krvario,strasno.Stalno sam bila pribrana i sinoc on sjedi naslonjem mene.Tad me sastavilo plakala sam kao kisa.I sad bih mogla.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 18:12:42   
flamingos
Joj Emice,duša mila.Hajd da što pre prođe.Znam kako je,pola života ti ode kad se dete povredi.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 18:20:37   
Ana RR
Jao bože.. pa on je neverovatan! Vučko mali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 18:25:12   
emicaa
Pao be vozeci Troti,u stvari nije vozio nego divljao.I danas izasli ispred zgrade i on opet hoce vozi.Nisam mu dala,cijeli dam sam u grcu da ne povrijedi.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 19:16:38   
Ana RR
Blesavo dete user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 20:40:57   
mati
Emi, pa moralo je da stigne, stres je to... Bitno da nije strasno.
A za usne, poređenje ti je hit... user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 20:49:46   
emicaa
Jutros se budi,ja ga mazim i kazem dobro jutro vucko mamin.A on onako sanjiv kaze nisam vucko,ja sam David 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 21:02:35   
mati
user posted image ej nije smešno, ali mi pade na pamet. Mislim ne zameri, ali vidim da se i ti salis, naravno sad kad te je prošlo, šta je sve moglo da bude i da je sve ok.
Ti nadji par onako dobrih slika našega vucka, i pokaži tvom nemirku i kaži "Dobro zapamti ovu sliku, i ako je tvoja zelja da imaš ovakve usne ti nastavi da padas i ludujes, a ako ne želiš, dobro razmisli sledeći put kad ti nesto padne na pamet". Možda bude delotvorno... Zamišljam ga mučenika u parku, kako mu vuckova slika u glavi, dal bi potrcao ili ne...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Nezgodni udarci i padovi!
26.2.2021 21:13:05   
emicaa
Ma njemu je to na jedno uslo na drugo izaslo.U aprilu je skocio sa sofe,udario glavom o sto i zavrsio na usivanju.Prespavao u bolnici jer su mislili da ima potres mozga.Drugi dan kad je dosao kuci malo odspavao,cim je dosao sebi opet na sofu i da skoci.Mogla sam ga na mars lansirati



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here