|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 13:45:23   
Ivanka 75
Dobar dan. Rucak gotov, htedosmo u lutanje ali pada kisica pa ostajemo unutra.Cekam hleb iz rerne i sedim. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 14:18:23   
dddaca
Mi sad dosle iz prodavnice. Skuvala rucak i mislila da izadjemo napolje, ali neka kisica pada. Nista od igranja ali rekoh, bar do prodavnice da prosetamo, da koliko toliko izadje na vazduh

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 16:28:29   
vonavoj
Zene,uspela sam da vidim babu,iako su poset_e zabranjene. Dosli kod portira,kaze udjite do tog paviljona,izacice tehnicar po stvari...i sacekao nas,doneo njene prljave..i vidim gde ide,niz hodnik...i mi kao iza zgrade odemo,a to na prizemlju,i njena soba poslednja,ima terasu i kucnemo joj,kad je pocela da vristi...reko cuti,izbacice nas...samo smo kroz prozor...ali ima i terasna vrata,steta sto ne mogu da izadju. Super im je soba,nova stolarija,kreveti,njih dve u sobi..u kratkim rukavima,pojacali im grejanje...ona stoji bez hodalice i dosla kad me videla. Bas sam srecna!


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 16:37:38   
Ivanka 75
Vooon ❤️❤️❤️Baka je baka!!! Bas mi je drago sto ste se dosunjali do nje, e srece i radosti!

Pozdrav za super baku 😊

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 16:41:39   
flamingos
Von❤Divno.Mogu misliti koliko si srečna i ti,a i baka kad vas je videla.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 16:53:56   
pari
Super von ☺️


Mi sinoć bili do nekog tržnog centra, kupili neke stvari deci. Za sat vremena M ima sportić pa ćemo posle toga negde u šetnju.Ja pečem Ivankin hleb 😊
Kako ste mame? Flamingos?Maraj, dobro je da ide na bolje...Milena, kako si ti?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 17:14:28   
Ivanka 75
Mislis Parin hleb 😊


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 17:18:58   
flamingos
Pari,hvala na pitanju,bolje sam.Uživajte u šetnji.Ovde loše vreme,tmurno,pada kiša.Mmmm,Ivankin hleb.Bravo i za nju,a i za tebe.Ljubim vas puno.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 17:28:43   
pari
Ja ga čuvam kao Ivankin hleb ☺️

Odlično je ispao!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 18:33:25   
Milena18
Pari, hvala što pitaš, nisam loše, samo malo umorno.
Kod nas neko tmurno vreme. Išla sam danas do Kineza i dobila na poklon veliki Lol balon 🙂 M se oduševila. 


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 18:58:47   
Maraj
Von divno. Mogu misliti koliko ste joj ulepsali danuser posted image
Mi danas bili u obilasku radnji. Trazili frizider. Okacila sam slike tamo u temi. Ne znamo jos koji da uzmemo.
Pari gde ste kacile recept za taj hleb

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 19:26:40   
Milena18
Von, sad tek vidim da si pisala da si se videla sa bakom. Divno!


Moje dete ode kod drugarice preko puta. Baš mi je neobično kad nije kod kuće. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 19:58:25   
Duškić
Von , bas dirljivo ...user posted image user posted image

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 22:04:20   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Milena18

Von, sad tek vidim da si pisala da si se videla sa bakom. Divno!


Moje dete ode kod drugarice preko puta. Baš mi je neobično kad nije kod kuće. 
Milena,meni je i sad,iako još malo pa ima 11 godina,neobično kad moja Anđela nije kod kuće.Duše naše mile.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 04/20
17.4.2021 22:31:10   
dddaca
Von, super sto ste uspele da se vidite

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 0:06:01   
Ivanka 75
Slobodno vreme mi je na minimumu user posted image
Sekla sam danas zecu nokte user posted image
Ne pitajte kako user posted image

Laku noc user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 8:41:08   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,Dunja,kako su dečica?Ostale mame?Ja-onako.Funkcionišem nekako.Evo me u kuhinji.Moram i da peglam.Sledeće nedelje smo od 8 u školi.Ivanka,bitno je da si uspela.Neću da pitam kako.Užasno vreme,kiša.Prijatna nedelja.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 8:51:49   
IvanaSK RR
Dobro jutro.
Samo da vam mahnem 😘
Vidim, svi smo u haosu nekom. Opet krece škola 🙄 ja jedva čekam kraj juna!
A za hleb, skoro sam u Lidlu kupila pekaricu za hleb i odusevljena sam 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 9:10:57   
dddaca
Dobro jutro!
Malo duze smo spavali jutros. Sad da popijem kafu, pa da se bacim u kuhinju.
Ivanka, manikir zecu radis user posted image ?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 10:24:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Samo da vam mahnem 😘
Vidim, svi smo u haosu nekom. Opet krece škola 🙄 ja jedva čekam kraj juna!
A za hleb, skoro sam u Lidlu kupila pekaricu za hleb i odusevljena sam 😁
Isto Ivana.Jedva čekam juni,raspust i odlazak na selo.Hvala na preporuci za pekaricu za hleb.Nemam je.Pozdrav.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 10:26:07   
Tiziana
Dobro jutro zenske. Kakvo tmurno vreme.

Mi ustali rano za nase standarde vikend ustajanja. Sin imao utalmicu. Ispekla sam guzvaru, doruckovali i sad odosmo na pijacu. Juce smo sredili kucu, oprali ves, napravila sam kolac, danas samo odmaranje.. Za rucak cemo nesto na brzaka.. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 10:47:17   
Maraj
Pozdrav mame.
Hvala na pitanju, S je bolje. Bar nema T. Ostao joj osip po guzi. I dalje slabije jede. Od flavameda mislim da joj je bolje. Al iskasljava sada ovaj sekret j nos joj cuti, dal od njega...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 12:14:04   
Ivanka 75
Dobar dan. Dajte da iskoristimo nedelju i odmaramo malo. Mm usisava, mene bole ruke 😔
Jacu posle prasinu i da vratim zavese na prozore. Mada, mozda on i to uradi ako ne mogu da drzim ruke  gore. Nedelja je, odmarajmo❤️

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 12:57:29   
dddaca
Maraj, super sto ide na bolje. Flavamd razbija sekret pa joj mozda zbog toga curi i nos. Nama je orl davala Flavamed kad je imala zapusen nos i losu timpanometriju. I to je pila duze vreme. A drugom prilikom su joj davali Fluimucil (isto orl), tako da pretpostavljam da ovi lekovi koji razbijaju sekret u plucima, razbijaju i u nosu. U svakom slucaju, mora da iskaslje to. Meni je uvek znak da ide na bolje kad iz onog suvog dosadnog kaslja predje u iskasljavanje.
I*vanka, moracu i ja da kazem da me bole ruke, pa nek se snalaze user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 04/20
18.4.2021 14:06:31   
flamingos
Ako Ivanka,odmori.Maraj,drago mi je da ste dobro.Zna li neko koliko važi uput za laboratoriju?Mislim da važi mesec dana,ali nisam sigurna,pa da vas pitam.Pitam zato što sam sutra trebala da dam sve(krv itd)ali,danas sam dobila,pa moram da odložim za sledeću nedelju.Završih sve i sedoh.Tmurno vreme.Mm ode do sela.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here