|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 18:38:44   
Ana RR
Suzi, imaš takve kesice u svakom marketu, marka Fino od 1L. Ja ih koristim i ovako za pakovanje u zamrzivač (one veće).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 20:35:50   
vonavoj
Ja imam kese iz dma,mislim da ima 100kom oko 170din,od 1l sa ruckama,bas nacrtani sendvici na njima...


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 21:22:57   
Sanjica26 RR
Ja ih kupujem isto kao Von u dm-u. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 21:57:13   
Tiziana

Ja obozavam te kesice, ne mogu bez njih da zivim🙂 ali ih ne koristim za uzinu. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja imam kese iz dma,mislim da ima 100kom oko 170din,od 1l sa ruckama,bas nacrtani sendvici na njima...





Ana meni su te zip lock zgodnije iz Ikee zbog zatvaranja. Te Fino mi se cesto iscepaju na spoju izmedju one plastikice i kese. Dodatno ovih Ikeinih ima bas dosta u pakovanju. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 22:22:02   
Ivanka 75
Ja imam nekoliko Tupperware kutija za uzinu, nisu velike ni glomazne i lepo stanu u ranac. Manje za jedan sendvic, veca za sendvic, cokoladno mleko i bananicu. 😊

I ne smrdi bas ako zaboravi da izvadi ostatke 😄

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 22:32:07   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana


Ja obozavam te kesice, ne mogu bez njih da zivim🙂 ali ih ne koristim za uzinu. 
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ja imam kese iz dma,mislim da ima 100kom oko 170din,od 1l sa ruckama,bas nacrtani sendvici na njima...





Ana meni su te zip lock zgodnije iz Ikee zbog zatvaranja. Te Fino mi se cesto iscepaju na spoju izmedju one plastikice i kese. Dodatno ovih Ikeinih ima bas dosta u pakovanju. 


Meni se bas nikad nisu iscepale na tom spoju, a uzimala sam raznih velicina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 22:36:41   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ja imam nekoliko Tupperware kutija za uzinu, nisu velike ni glomazne i lepo stanu u ranac. Manje za jedan sendvic, veca za sendvic, cokoladno mleko i bananicu. 😊

I ne smrdi bas ako zaboravi da izvadi ostatke 😄
Ni Anđelina nije velika kutija za užinu.Što kažeš-ne zauzima mesta i fino joj je.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 22:58:19   
dunja RR
Eventualno bih kutiju mogla sa strane, u džep, sa jedne strane sam stavila Maped flašu za vodu, druga strana je prazna, ubaciću ujutru kesicu sa nečim da pojede. Ništa puno, jer imaju samo tri časa, ne znam ni da li će imati pauzu za užinu.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 23:02:09   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Kod moje T u odeljenju samo ona i još dva deteta su donosili od kuce užine, u smislu da smo mi mame pravile. Ostali su se ili hranili u školi ili si kupovali gricke


Kod nase uciteljice to nije dozvoljeno. Nista slatko, nista grickalice. A i nije mi jasno da neko detetu spakuje čips, cokoladicu, seven days za uzinu.Moje devojke idu samo pre podne u skolu. Ako doruckuju kod kuce onda ponesu voćku, ako ne, onda ima napravim proju, pitu, kifle, ili uzmu nesto u pekari. Zapravo, bolje da sam pisala u jednini jer tek od danas imam dva djaka. Sto se tice vode, mi smo u Eminom razredu kupili onaj aparat za vodu. Prvi put smo platili oko 400din i od tada svaki mesec po 50din dajemo , uvek imaju vodu, ne razmisljam da li sam zaboravila . Tamo imaju svoje case, oznacene i nema brige . Da, i sokovi su zabranjeni sto isto podrzavam. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 23:09:01   
dunja RR
Nama je juče učiteljica rekla da su zabranjene grickalice, u smislu da kupuju u prodavnici za vreme odmora, a da li reče da ima neka pekara u okviru škole, i to kao može, mada nije ona ni sa tim bila oduševljena, ali nemam pojma gde je ta pekara, nisam je videla, niti znam da ima tu negde u blizini


< Poruku je uredio dunja RR -- 1.9.2021 23:14:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 23:11:38   
Sanjica26 RR
Slažem se bubi sa time.

Moje su odustale od šk.užine. 🤣Za sutra su tražile grožđe i breskve. Mada, T bi trebalo da spakujem dve užine pošto ima šest casova

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Užina je obavezna
1.9.2021 23:13:27   
Sanjica26 RR
Sad je zabranjeno da se kupuje užina, tj.da se izlazi iz škole. Jedu svi u trpezariji i oni koji donose užinu i oni koji kupuju. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 7:02:23   
IvanaSK RR
Sanjice, kod nas mogu da izlaze iz skole 😁 sin kupuje u pekari preko puta, uglavnom. Bila je mesara prošle godine u blizini i ja narucim da mu ispeku pljeskavicu ili pilece belo pa on uzme za vreme velikog odmora.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 9:54:30   
ivaMark
Moji su u skoli od 8:20 do 14:30... Imaju dorucak, rucak i jednu uzinu oko dva...obicno neka vocna, vocni jogurt, kreker, mleko...u vecini slucajeva vocka...

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 10:04:49   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjice, kod nas mogu da izlaze iz skole 😁 sin kupuje u pekari preko puta, uglavnom. Bila je mesara prošle godine u blizini i ja narucim da mu ispeku pljeskavicu ili pilece belo pa on uzme za vreme velikog odmora.



Eto vidis. Moguce sto su stariji, pa je tako ili je uopšte dozvoljeno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 10:53:24   
bubulence
Kod nas ne sme da se napusta skolsko dvoriste, niko od prvog do osmog razreda ne moze da izadje. Dvoriste je zakljucano, tetkice otkljucaju samo da izadju djaci koji idu kuci. A nema ni market u skoli. 

Ali uzmu uzinu na putu do skole, ima extra pekara sa velikim izborom. Obicna peciva,integralna, salate za poneti... Za svakog po nesto. Mada moje veliko dete najvise voli da joj napravim uzinu. Ako kupuje onda je to ili pogacica sa cvarcima ili proja. I obavezno jogurt. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 12:38:43   
vonavoj
Bubi,vasa skola je super. 

Meni je bas problem uzina,na putu do skole nema pekara,ni meni nije blizu,oko skole nema nista...pravila sam sendvice,pa je pola jela,pola vracala..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 15:40:41   
Ivanka 75
Kod nas i onu jednu pekaru pored skole zatvorili letos😕

Ima Idea odmah pored ali.... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Užina je obavezna
2.9.2021 17:18:27   
smoli
Za uzinu cerka nosi grickalice ili napravim palacinke/pitice pa to nosi.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Užina je obavezna
17.9.2021 6:40:43   
flamingos
Evo spakovah detetu voće.Njena omiljena užina.Dugo je danas u školi i moraću još nešto da joj strpam u ranac.Mada,njoj je voće dovoljno,kad dođe lepo ruča.


(odgovor članu smoli)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Užina je obavezna
17.9.2021 6:55:19   
Dragica Draga
Placamo u skoli, ali uvek spakujem bar nesto sitno, za svaki slucaj.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Užina je obavezna
17.9.2021 6:57:34   
flamingos
Ako,da ima ako se detetu užina ne svidi.U prvom razredu smo plaćali i nike mi žao plaćanja,nego što od 5 dana u nedelji 1 dan ako pojede užinu.Ovako je bolje.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Užina je obavezna
17.9.2021 10:23:43   
Ana RR
Marko danas ima kiflu sa pavlakom i jajetom (ispečem jaje kao omlet tj kao palačinku, i stavim u sendvič).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Užina je obavezna
17.9.2021 12:17:06   
Sanjica26 RR
Anci super ti je ideja.

Kaže mi T da joj drugarice zavide sto joj mama svaki dan nesto novo pravi. Stvarno mi nije teško da pravim, kad znam da ce posebno ona da jede. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 17.9.2021 12:18:29 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Užina je obavezna
17.9.2021 12:50:56   
Ana RR
Pa on ne voli suhomesnato i onda mi je ovo najbolja varijanta. Inače došao je gladan iz škole, a imao je samo 4 časa. Dao pola sendviča drugu koji nije imao ništa za užinu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here