|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 17:49:27   
Sanjica26 RR
Ivanka, vidi kakav je dan. Nema bljak.
Ja sam posle časova, bila vredna. Ucila sam. Sofi sam poslala na spavanje. Bas joj prija i mnogo je bolje. U stvari proslo je. Sad je T proslinavila, ali ide vikend. Bice bolje.Mm kod svojih rilja. Tako da smo svi vredni. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 18:39:59   
Ivanka 75
Nisam ni videla ni dana od bljak.

Sanjice, bas ste vredni. Ja cekam da prodje bljak dan. Pijem kafu sa mm, pokusava da me orspolozi ali mukica ne uspeva. Ne da mi se osmeh pa to ti je. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 18:56:07   
Sanjica26 RR
Pa sta se desilo? ☹️

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 19:06:38   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Pa sta se desilo? ☹️



Nesto sto je cekalo da se desi godinama vec. Proci ce 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 19:19:51   
Duškić
Cao narode, ja ostadoh ceo dan u Dom zdravlja. Davali krv, tamo ovamo , cekali rezultate, posle sirupe a svi pod temperaturom, pih...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 19:58:38   
Milena18
Duškić, hajde da ozdravite svi što pre.
Ivanka, šta god da je u pitanju, nadam se da ćeš brzo prebroditi i da će ti se vratiti dobro raspoloženje. 
Nama stigao rezultat testa za M, negativan. Dr kaže da je to gotovo nemoguće jer je V pozitivan. Meni nije ni bitno, samo da je bolje. 
Sanjice, drago mi je da ste i vi bolje 🙂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 21:42:32   
QueenJ


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Pa sta se desilo? ☹️



Nesto sto je cekalo da se desi godinama vec. Proci ce 😊
 

Žao mi je zbog situacije, ali kada prebrodiš, sve će biti lakše. Mogu samo da pretpostavim... 
Svima želim zdravlja, laku noć i da se odmore.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 03/22
25.3.2022 21:51:20   
flamingos
Duškić,hajd da budete dobro.Ivanka,rešićeše se sve.Milena,drago mi je da ste dobro.


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 6:57:46   
flamingos
Dobro jutro.Duškić,kako ste?Ostale mame?Pijem kafu,pa kasnije da odem do pijace,prodavnice,spremim doručak,ručak utd.Planiram i baklavu sa višnjama da pravim.Prelep je dan.Želim vam prijatan vikend.❤


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 7:02:51   
QueenJ
Dobro jutro svima! Nadam se da ste svi dobro. Mm konačno ima neradnu subotu, tako da ćemo kasnije, kad otopli, u lutnju. Lep vikend svima.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 8:06:27   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sin ode da polaze kombinovani i srpski, maca ce danas malo do bake. Ja cu naravno sredjivati kucu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 8:11:01   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ja sam od 6 budna. Aj onda da ucim. Sad cu uskoro da spremam deci dorucak i da budim Sofi za folklor. T nek spava. Mora da odmori. Bas je ovih dana samo ucenje. A ima jos za narednu nedelju. Ali super je.Ivana, srecno na prijemnom😁

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 10:46:34   
Bambino1
Zdravo mame. Pijem kafu pa u bastu. Dan je lep a radpvi u basti su uveliko u toku.  Lep vikend vam zelim. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 14:32:56   
Bambino1
Mame nisam pronasla  adekvatnu temu pa vas pitam ovde. Primetila sam danas da malisa ima kriva stopala, hoda na unutra, levo stopalo mu je bas krivo, dok desno manje. Da li se neka mama susretala sa tim, i da li to moze uspesno da se resi? Nisam obracala paznju na stopala, imao je normalno razvijena, pretpostavljam da su se iskrivila u zimskom periodu tj prethodna 2-3 meseca jer je cesto bio u obuci. 

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 15:11:50   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Sin ode da polaze kombinovani i srpski, maca ce danas malo do bake. Ja cu naravno sredjivati kucu 😁
Srećno!ISedoh konačno.Za danas je dosta kuhunje i čišćenja.Sad da propitam dete.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 18:49:37   
Ivanka 75
Dobro vece. Ivana sta kazexsin, kako je prosao probni?


Napravih pitu za veceru. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 03/22
26.3.2022 21:39:04   
IvanaSK RR
Bambino, ispravice se. Zakazite kod fizijatra i nek sto vise ide bos, a forsiraj i turski sed.
Sin kaze da je juce bolje uradio matematiku. Videcemo rezultate sledeće nedelje. Bitno da je video kako sve to izgleda i da zna sta ga ceka u junu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 7:56:12   
flamingos
Dobro jutro.Super Ivana,srećno i u junu.Bambino,slažem se sa Ivanom.Poset_ite fizijatra.Mi nismo imali tih problema.Moje dete spava,pa kad ustane da jede i završava svoje obaveze,ja svoje.Danas me čeka i peglanje.Želim vam prijatnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 9:23:29   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Flamingos, nije se nešto posebno spremao za ovaj probni. Jedino sto je imao casove pripreme od nastavnika u skoli. Mada je i to uglavnom online pa nisam nesto zadovoljna 😁. Kombinovani test je uglavnom bio na zaokruzivanje, sinoc je video na netu resenja i kaze da je omasio samo jedan ipo zadatak. I to iz fizike, a fizika mu bas dobro ide 🤣.
Jos mu rekoh da se ne trudi mnogo. Ako dobro urade probni onda ce im dati tezi u junu 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 9:29:40   
Bambino1
Zakazacemo svakako odmah sutra. Dobro jutro, i danas dan prelep. Pravim plan za cvece, sta gde posejati i posaditi pa sutra u kupovinu cveca saksija i ostalog. 🙂 Obozavam ovaj deo posla kad se sadi cvece. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 9:30:56   
QueenJ
Dobro jutro svima! Nadam se da ste svi dobro. 
Ivana, realno! 😂 Zato su i radili probni, da deca vide kako izgleda, a da nastavnici vide koliko su deca oštećena online nastavom.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 10:52:34   
Tiziana
Ćao devojke. Divno je jutro.Pijem kafu, kuva se ručak pa da idemo malkice u skitnju da iskoristimo dan. Sin vec u pola 4 ima utakmicu pa nemamo bas puno vremena, sa ovim pomeranjem sata.Cerka je dobro, od petka ujutru nema temperaturu, jedino što joj je juče išla krv na nos pa se prepala iako joj nije prvi put.
Ivana, super što su imsli probni, da vide kako to izgleda i šta ih čeka. A šta kaže, generalno, jel mu se činilo teško i šta mu je od ta tri testa bilo najteže? 


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 16:59:59   
IvanaSK RR
Tizi, kaze da nije mnogo teško. Poslednja dva, tri zadatka su prilicno teza od ostalih. Mislim da mu je najveći problem bio srpski. Tj. mislim da je njega najlošije uradio. Mada on inace muci muku sa srpskim 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 20:26:53   
Milena18
Dobro veče!
Kod nas se situacija ne smiruje. V sinoć opet počeo da kašlje, mada ne laringitično, i skočila mu temperatura. Evo čekamo sad u kovid ambulanti. Došli smo pre dva sata i verovatno ćemo ostati još toliko. M je bolje, još malo kašlje, nema t od prekjuče. 
Baš nam je naišao neki bezvezan period. I kao da to što su deca bolesna nije dovoljno, nego se i jedna nama bliska osoba ponaša baš sebičnoni neuviđajno. Znam da sam budala što sad razmišljam o tome, ali pogađa me, a najviše me pogađa što po ko zna koji put ispadam budala.
Ivanka, jesi li se oraspoložila? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 03/22
27.3.2022 20:53:12   
Ivanka 75
Milena, da maleni sto pre bude bolje 💪


Kod mene... će prođe, 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here