|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 12:29:12   
dddaca
Sanjice, bravo za T user posted image Malo je cudno da ne treba da gleda u publiku, ali nek ima to na umu za sledeci put.
I ja se jutros probudih sa ukocenim vratom, verovatno sam lose spavala.
Bambino, nemoj da vices ako si promukla. Treba da stedis glasne zice, da cutis sto vise. Ni saputanje nije dobro jer ih os vise napreze. Meni obicno pomogne injekcija dexasona, ali posto ne mozes kod dr probaj sa nekim pastilama. meni su se odlicno pokazale ove . Ako odlucis da ih kupis, insistiraj na tim za promuklost, sa ukusom tresnje su, posto postoji vise razlicitih vrsta. Ili pantenol oriblete da malo obloze sluznicu, mada su meni odvratne

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 12:40:26   
Bambino1
Hvala Daco na savetima. Ne volim da vicem, ali je takva priroda posla da nekada moram da povisim ton, i obavezno pukne glas. 🙂 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 15:03:41   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sanjice, bravo za T user posted image Malo je cudno da ne treba da gleda u publiku, ali nek ima to na umu za sledeci put.
I ja se jutros probudih sa ukocenim vratom, verovatno sam lose spavala.
Bambino, nemoj da vices ako si promukla. Treba da stedis glasne zice, da cutis sto vise. Ni saputanje nije dobro jer ih os vise napreze. Meni obicno pomogne injekcija dexasona, ali posto ne mozes kod dr probaj sa nekim pastilama. meni su se odlicno pokazale ove . Ako odlucis da ih kupis, insistiraj na tim za promuklost, sa ukusom tresnje su, posto postoji vise razlicitih vrsta. Ili pantenol oriblete da malo obloze sluznicu, mada su meni odvratne



Daccco, ma to im je glup rаzlog. Nego, ne znaju sta da joj zamere. Moj stav je da ona treba da se ponasa onako prirodno. Inace, svi ucesnici su gledali u publiku. 
Bambino, cuvaj glasne žice. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 20:37:29   
Milena18
Sanjice, Flam, hvala što pitate, mališa je dosta bolje, ali je sad M počela da kašlje i ima povišenu temperaturu. Mene isto grlo boli, kašljem. Definitivno smo svo troje zaradili koronu.
Sanjice,tako je kod mm-a bilo u školi kad se birao Svetosavski učenik. Unapred se znalo da mora biti iz određenog odeljenja, iako je učenica iz njegovog u svakom pogledu imala bolje rezultate. Ja ponekad stvarno u očaj padnem zbog takvih stvari, pitam se kako će se moja deca snaći u takvom svetu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 22:06:45   
QueenJ
Dobro veče svima! Svima brz oporavak i nadam se da ide na bolje.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Razgovori mama 03/22
21.3.2022 22:21:50   
flamingos
Milena,hajd da budete dobro.Baš mi je žao.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 7:57:13   
Milena18
Dobro jutro, mame!
Kod nas noć prošla ok. M je bila vrućkasta, ali nisam joj ni merila temperaturu jer sigurno nije bila visoka. Evo on budan i pokušava i nju da probudi. 
Bambino, kako ti je glas? 
Ivana, Flam, da li manje bole leđa? I mene tako zaboli donji deo leđa kad spavam na stomaku, ali za sad samo tada. Jednom kad sam išla na neku ultrazvuk mi je jedna dr rekla da vidi da mi je tu jedan pršljen malo pomeren, kaže verovatno od porođaja. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 8:08:26   
Duškić
Dobro jutro. Ajde da budete bolje.
Meni sin prehladjen par dana ali bice bolje, evo dolazi i lepse vreme pa svi napolje.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 8:12:48   
QueenJ
Dobar dan. I moja E. prehlađena, nije juče išla u školu. Mislim da neće ni danas, kao ni na trening. Kako su svi ostali? Ja sam trebala da idem da povadim neke rezultate, ali sam zaboravila da nemam više čašica za urin, tako da ipak sutra. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 8:26:23   
flamingos
Dobro jutro.Hajde da svi budete dobro.Milena,hvala na pitanju.Manje me bole leđa,ali nezgodno mi je baš tokom noći.Ali dobro,da ne kukam,srediće se i to.Ivana,kako si ti?Ostale mama?Lep je dan.Da završavam šta imam,pa spremanje za školu.Srećan praznik svima koji slave.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 10:46:01   
dddaca
Dobar dan! Napolju je divno, suncano. Isla sam do prodavnice, ali se nesto bas umorih.
Milena, super da je bebac bolje, nadam se da cete biti i vas dve.
Sanjice, znam da im je to samo izgovor, shvatila sam cim si napisala. Na zalost, takav je svet u kom zivimo.
Bambino, kako je glas danas? Queen, Duskic, brzo da se oporave decica i trk napolje na sunce

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 18:06:02   
Bambino1
Zdravo mame. Dan je predivan, a ja ga provedoh cekajuci u kovid ambulanti. Kasljem ceo dan, jutros temperatura, upala grla i glasnih zica, nije covid. Kako ste vi? 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 20:25:44   
Milena18
Bambino, jesi li dobila neku terapiju?
Kako su ostale mame? 

I moje starije dete je danas išlo u kovid ambulantu jer i dalje mnogo kašlje. Pluća su joj čista, grlo malo upaljeno. Sutra radi pcr i ks, na brzom testu je negativna. 
Mi se već spremili za spavanje, tj. mali je zaspao, a velika me čeka da joj čitam knjigu.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Razgovori mama 03/22
22.3.2022 22:00:29   
Bambino1
Jesam dobila, panklav i jos neka dva leka za iskasljavanje i inhalacije pulmicortom.Hajte Milenice pa da i vi sto pre ozdravite. 🙂

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 7:01:09   
QueenJ
Dobro jutro svima! Kako ste, kako deca?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 7:10:51   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Kako ste svi? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 7:26:01   
flamingos
Dobro jutro.Kako ste svi?Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Mm ide danas u selo.Lep je dan.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 7:38:30   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro. Kako ste svi? 



Dobro jutro. Ja sam se prehladila. Kao Sofi. Sad mene stiže. Popila sam jedan aspirin. Sad cu čaj. I uzela sam da ucim. Milena, kakva je situacija kod vas? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 8:40:51   
Milena18
Jutro! 
Sanjice, hajde da brzo ozdravite ti i Sofi. Kod nas je slično kao i juče. M kašlje, imala je noćas t do 38. Odveo je sada mm da joj urade PCR i krvnu sliku. Ja sam dosta bolje, a V skoro skroz ok, malo mu još nos curi. 
Bambino, kako si ti? 
Da, Flam, divan je dan. Posle ćemo izaći malo u dvorište da nas ogreje sunce. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 9:42:24   
QueenJ
Sanjice, da brzo ozdravite i vi i svi. Ema će danas u školu, pa šta bude, ne može više, kaže, dosadno joj kod kuće. Kuvala sam joj čaj od maline, zapaženo mleko, davala sirup za iskašljavanje. Ja odoh posle sa drugaricom da propetamo i negde na piće. Dan je divan.

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 10:24:08   
dddaca
Dobar dan!
Divan dan ce biti danas. Ovo sunce odmah popravlja raspolozenje, zaboravim na umor odmah.
Sanjice, Milena, brzo da ozdravite i vi i decica. Ja sam uvek bila protiv slanja bolesne dece u kolektiv, i zbog njih samih, ali i zbog druge dece.
Bambino, ipak si uspela da odes kod dr. Sad imas terapiju, tako da verujem da ce i glas uskoro biti bolje.

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 13:37:26   
Ivanka 75
Dobar dan, dajte mi kucnu pomocnicu odma 😊


Jedino sto me drzi uspravno je ovo sunce ☀ 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Razgovori mama 03/22
23.3.2022 14:23:44   
Bambino1
Zdravo mame. Dan je predivan. Hvala na pitanju, malo je bolje. Ne kasljem vise ali sam i dalje promukla i boli me grlo. Rekla doktorka trebace bar 5-6 dana da se oporavi grlo. 🙂 Kako ste vi? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Razgovori mama 03/22
24.3.2022 6:15:23   
IvanaSK RR
Sanjice, Milena kako ste? Ostale mame, decica? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Razgovori mama 03/22
24.3.2022 6:37:09   
flamingos
Dobro jutro.Nadam se da ste svi zdravi.Loše sam spavala i evo ustadoh i pijem kafu.Biće lep dan.Mm i danas ide u selo da sređuje tuje,ruže itd.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here