|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Survivor
21.4.2022 9:20:08   
vonavoj
I meni je Goran odlican..inace,ne prikazuju nista specijalno van igara,u njihovom plemenu sta se desava..
Sumeja ne mirise Gorana,pa se dogovorile ..



< Poruku je uredio vonavoj -- 21.4.2022 9:22:34 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Survivor
21.4.2022 11:21:10   
Ana RR
Mi smo se baš šokirali, mada je Tomislav rekao da očekuje da ili on ili Goran budu nominovani jer devojke imaju neki klan sa Rokom. Tomislav se izvukao zbog imuniteta. Nika je baš bila iznenađena.

Meni iskreno nije jasno kako neko može da ne nominuje onog Roka, sekund jedan ne bih mogla da provedem sa njim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Survivor
21.4.2022 11:25:25   
dddaca
I eto, bas sinoc nisam gledala. Sad sam procitala, ne mogu da verujem. U plavoj ekipi ne navijam ni za koga posebno, ali ovo je bas iznenadjenje

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Survivor
21.4.2022 11:26:31   
vonavoj
Kako su devojke nasele na Rokovu pricu ne razumem..covek je ljiga...


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Survivor
21.4.2022 12:08:51   
Ana RR
Ne razumem ni ja zaista. Teško je doduše doneti neke zaključke kada si samo posmatrač a pritom ne vidiš celu sliku, ali šta god Goran uradio ne može mi biti gori od Roka. I onaj Viktor mi je skroz bzvz, ne vidim poentu njegovog boravka tamo. Može se provlačiti sa povredom do kraja survivora jbt.

Goran je igrao i sa povredama i nikad nije odustao od borbe. Kako je Sumeja pričala na plemenskom, pomislio bi neko da joj je naneo najveće zlo. Jedino mi je Nika ok od svih žena, mm je od početka za nju.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.4.2022 12:09:26 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Survivor
21.4.2022 12:15:11   
vonavoj
Bas vala,zasto Viktor moze da ostane..ako ne ucestvuje ni u cemu. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Survivor
21.4.2022 13:06:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: dunja RR

I to Gorana, pih. Kompleksaši.
Meni je Goran najbolju lik u plavima, ali viš ti, njegovi ga ne vole.



Polako postaju ljige, nadam se da ce kod crvenih izostati ta osobina. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Survivor
21.4.2022 13:20:08   
dunja RR
Nika je jedina sinoć izgledala šokirana nominacijom Gorana, meni su Nika i Goran favoriti u plavom, od starta.
Za Tenu rekoh, bzv mi je.

IZVORNA PORUKA: Ana RR


Goran je igrao i sa povredama i nikad nije odustao od borbe. Kako je Sumeja pričala na plemenskom, pomislio bi neko da joj je naneo najveće zlo. Jedino mi je Nika ok od svih žena, mm je od početka za nju.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Survivor
21.4.2022 13:22:25   
dunja RR
Ja sam tek sada skapirala da je Mina, ćerga Gige iz Boljeg života, tj Marka Nikolića?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Survivor
21.4.2022 13:35:26   
Ana RR
Aha jeste. Nisam znala za nju do Žigosanih, posle je pričala u nekom intervjuu o ocu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Survivor
21.4.2022 14:03:41   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam tek sada skapirala da je Mina, ćerga Gige iz Boljeg života, tj Marka Nikolića?


Oooo nisam imala pojma. Ne svidja mi se uopste, mnogo napadna osoba, imam utisak da joj je sve gluma, ko profesija. I kreveljenje i onaj kupaci, majko mila. KOnacno se sinoc obukla na plemenskom.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Survivor
21.4.2022 14:35:43   
dunja RR
A ona situacija kada priča da je vegetarijanac 4 godine, a nakon mesec dana u Survivoru hoću meso i jedem ga sa uživanjem.
Mislim, nemam veze sa vegetarijanstvom i ne želim da imam, mislim neposredno, ali poštujem ako neko iz principa ima takav životni stav. Ali da tek tako napustiš neki princip koji si poštovala 4 godine, i sa sve mmmm pojedeš roštilj, hej, kakav je to karakter?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Survivor
21.4.2022 14:41:09   
dunja RR
Jel neko primetio situaciju, kada je bila ona borba gladijatora, pa nerešeno, pa je trebalo odlučiti ko ide u finalnu borbu. PI naš kao vagaju, pa odlučiše da idu Stevan i Branko, a od ženskih Stefan reče Milica i Maša, a Milica onako demonstrativno skida one kaiševe i daje Maši, kao evo ako niste sigurni da sam ja najjača (kao što jesam), a Maša jadna viče ma ne, Stefan je to rekao da me ne uvredi, pa onda i Stefan jadničak isto ponavlja. Znači Milica ponašanje na nivou deteta od recimo 10 godina, tako radi njen mozak pri obradi sujete.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Survivor
21.4.2022 14:45:15   
Ana RR
Daaa Suzi, meni je to bilo grozno. Još se njoj Maša nešto pravda. Strašno. Nije ni čudno što je Milica izbačena iz reprezentacije.

A za Minu i roštilj nemam komentar, meni je to bilo debilno.

< Poruku je uredio Ana RR -- 21.4.2022 14:46:18 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Survivor
21.4.2022 15:09:15   
vonavoj
To je to za Minu,svima nam ostavlja isti utisak..znam da je glumica,tako se i folira.. ne volim ljude koji se previse keze i grle sa svima..ne mozes sa svima biti super...i to sto je pojela meso i rekla da ce ga jesti,govori koliko nema svoje ja,samo se prilagodjava da je ne izbace..fuj...A i Milica je kao dete,te njene reakcije..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Survivor
21.4.2022 19:59:33   
QueenJ
Meni se ponekad čini da priželjkujem da crveni izgube u borbi za imunitet samo sa bi Minu konačno izbacili (posle Ivone), a ona nikako da dođe na red. Ne razumem zašto su uzjahali na Nađu, kad realno nije najslabija. Mišljenje krda. I što je najgore, ubedili su nju samu u to. I Milica je počela da mi ide na živce, ali je dobra u igrama, pa joj još gledam kroz prste.Što se glasanja plavih tiče, baš su mi ljigavi. Goran, bar prema onome što mi imamo prilike da vidimo, ničim nije zaslužio nominaciju. Roko mi je kod njih sledeći na "listi želja". Kao da ima neki poremećaj. Viktor ne znam po kom principu se provlači. Povređen?! Pa Ivanu su povređenu poslali kući!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Survivor
21.4.2022 22:01:11   
Ivanka 75
Svakome je u interesu da sto duze bude tamo. I zao mi Gorana, vidno iznenadjen covek sto ga nominovase. Tacno su se dogovorile, zenska posla. 


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Survivor
22.4.2022 8:32:45   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jel neko primetio situaciju, kada je bila ona borba gladijatora, pa nerešeno, pa je trebalo odlučiti ko ide u finalnu borbu. PI naš kao vagaju, pa odlučiše da idu Stevan i Branko, a od ženskih Stefan reče Milica i Maša, a Milica onako demonstrativno skida one kaiševe i daje Maši, kao evo ako niste sigurni da sam ja najjača (kao što jesam), a Maša jadna viče ma ne, Stefan je to rekao da me ne uvredi, pa onda i Stefan jadničak isto ponavlja. Znači Milica ponašanje na nivou deteta od recimo 10 godina, tako radi njen mozak pri obradi sujete.



Meni je strašno bilo što su joj se posle toga izvinjavali 🤦Ima li nekog sa kičmom tamo, ili se svi plaše Milice?
Baš me interesuje koga će nominovati večeras, ali verujem da će Minu opet zaobići. Zaštićena kao beli medved.
A što se plavog tima tiče, izgleda da će moji favoriti jedan pojedan da lete. Goran, Tomislav i Nika.
Šta kažete za zalaganje Gorana i Tomislava u sinoćnoj borbi ? Trudiše se da izgube, ali im nije uspelo 🤭🤣 Kakav hit!



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Survivor
22.4.2022 9:29:17   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

Šta kažete za zalaganje Gorana i Tomislava u sinoćnoj borbi ? Trudiše se da izgube, ali im nije uspelo 🤭🤣 Kakav hit!




Da hahaha user posted image Ali kako je Tomislav iskulirao Sumeju, prosto mi je bilo drago user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Survivor
22.4.2022 9:30:44   
vonavoj
Sinoc je hit bio,kako su se trudili a pobedili.

Ne znam da li je kod vas bilo,ali ovdr je bilo prikazano kako ih je Goran prozivao,kako imaju zenski klan...kako je losa taktika da najjaceg izbace...bas je bio revoltiran..kaze sada cete mene,pa Tomislava..jer zena za zenu nece nikada,Viktor je kao biljka. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Survivor
22.4.2022 9:55:15   
Ana RR
I ovde su prikazali Von (možda su kod vas malo više doduše) ali realno, čovek im je lepo rekao. Oni će njega svake nedelje da nominuju a on treba da bude ok sa tim. Pa važi. Lepo im je Nika rekla, zašto niste pre plemenskog rekli čoveku u lice kakav vam je plan a ne ovako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Survivor
22.4.2022 11:31:51   
Ivanka 75
Ne videh to sinoc. Zahuktava se a nisu ni prisli kraju.Koga li ce nasi nominovati. Kaze moja Iva, Milicu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Survivor
22.4.2022 11:57:32   
dunja RR
Osećaj me nije prevario od samog starta, da su Nika i Goran skroz ok.
Ostali, katastrofa, možda eventualno Rubi je još ok.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Survivor
22.4.2022 11:59:44   
dunja RR
Jel Goran ono sabotirao nešto juče, tj. na kraju i pobedio onu drugu, ali definitivno je čudno igrao. Kako se vama čini?


Ja mislim da je red da Mina ide, Nađa je juče pobedila čini mi se, stvarno ne bi bilo ok da je nominuju. Mada koga god da naši nominuju, krajnji ishod zavisi od Gorana, on je sigurno već odlučio šta će.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Survivor
22.4.2022 12:03:31   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jel Goran ono sabotirao nešto juče, tj. na kraju i pobedio onu drugu, ali definitivno je čudno igrao. Kako se vama čini?



Ma 100%, pa rekao je i svojima da on sada može iz inata da gubi na bitkama za imunitet kako bi svoje nominovali. Videlo se da se ne trudi ali jbg na kraju koliko se nije trudio ipak je dobio onu drugu rundu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here