|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 11:35:39   
flamingos
Ne mašim temu.Tema je o Ludlu,a ja pišem šta je na sniženju.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 14:49:12   
dddaca
Ne masis ti, nego sam ja otisla na drugu temu da ne bih masila ovde user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 15:12:34   
flamingos
Ok.To već ima smisla.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 18:00:43   
Didy


IZVORNA PORUKA: flamingos

Za sve ljubitelje sladoleda,imate u Lidlu na sniženju.Uzela sam katalog kada smo išli.



Mi tamo najčešće uzmemo plazma box (2 na štapiću, 2 korneta i 2 sendviča), a i ostali njihovi su mi lepi. Moji su se ukućani ove godine nešto obezobrazili. Kad kupim porodični, niko ga ne jede, a kad kupim ove pojedinačne, nestanu za 2 dana. Ne znam u čemu je fora, da li ih mrzi da porodični sipaju u činije ili šta...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 18:26:28   
flamingos
Da,lepi su im sladoledi.Doduše,ne biram.Obožavam sladoled.Ne pijem alkohol,ne pušim cigarete,ali zato sladoled obožavam.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 18:34:29   
dddaca
Da znas Didy da si u pravu. Tako i kod mene. Ovi pojedinacni zacas odu

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 18:35:23   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Da znas Didy da si u pravu. Tako i kod mene. Ovi pojedinacni zacas odu
Kod nas svi začas odu.🙄


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 18:40:12   
dddaca
Da napisem utiske o peracu prozora. Samo cu da kazem da mi je zao sto ga ranije nisam uzela. Lesli, hvala puno! Da ne bi tebe, jos bih se predomidljala

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 18:44:14   
flamingos
Znači-isproban je.Hvala na preporuci.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 19:00:03   
dddaca
Jeste i super je

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 20:53:12   
flamingos
Neka ti dugo traje.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Lidl Srbija
27.8.2022 22:59:03   
dddaca
Hoce, hoce user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 18:44:37   
flamingos
Moraću i ja da ga potražim u Lidlu.Ali,kad idem sama.Sa mojima je to nemoguća misija.Oni su u fazonu-hajde kupuj i na kasu,na brzinu.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 18:47:50   
Duškić
Malocas dosla iz lidla, moji krofne ne promasuju.

< Poruku je uredio Duškić -- 28.8.2022 18:48:05 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 19:10:19   
dddaca
Koje, jel one sa rupom prelivene cokoladom i sarenim mrvicama?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 19:30:20   
flamingos
Isto Duškić.Anđela obožava krofne iz Lidla.Ne bira,bilo koje.Sve ih voli.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 21:09:17   
Didy
Moj muž je jednom probao krofne iz Lidla i zabranio da se kupuju. Kaže da je testo puno nekih aditiva koji se jako oset_e. Pre oga su redovno kupovali. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 22:03:30   
flamingos
Didy,sva ta peciva su puna aditiva.Zna se šta je najbolje-kada ih napravimo.Ali,ko da odoli kad odemo u Lidl.Mm i ja volimo njihova peciva sa sirom.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 22:39:21   
vonavoj
I moji ih obozavaju,sta da radim..meni su bljak isto..mada meni svako kiselo testo smeta...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Lidl Srbija
28.8.2022 23:43:33   
dddaca
Realno sva peciva, pa i hleb su puni aditiva. Nego ja sve vreme razmisljam kako ih uopste oseti?Ja ne znam kako da prepoznam po ukusu pecivo sa aditivima.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 7:37:07   
Sanjica26 RR
Didy, i mi smo upravo to oset_ili jer nas posle ubije kiselina sa njihovim slanim pecivima. Vise ne uzimamo. Krofne deci jednom u sto godina.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 8:26:30   
flamingos
Meni ne smeta,a ni ne jedemo ih svakodnevno.Mnogo toga nije zdravo.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 9:09:09   
flamingos
Obrišite duplirani post.Kliknem više puta,pa zato.Internet preko telefona,loš signal(mislim na mrežu),pa kad neće da ode kliknem dva puta,a on u međuvremenu poslat.Zato je duplirano.
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 20:27:25   
Didy
Ne znam šta je tačno oset_io, uglavnom je prokomentarisao da je puno hemije i da su čist otrov. Hahaha. Deca ga shvatila ozbiljno, pa ih više ni ne traže kad odemo. 😀 Mi pečemo u pekarici skoro svaki dan hleb, retko kad jedemo kupovne, pa smo se možda odvikli. Iz Lidla volim onaj njihov crni hleb koji je sav uvaljan u semenke. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Lidl Srbija
29.8.2022 20:31:50   
flamingos
Didy,da budemo poslušne Anđela i ja i da ne kupujemo više.Razmislićemo.Znaš da ja uvek nešto pravim i moje dete voli slatkiše iz moje kuhinje,ali kad odemo u Lidl-krofne joj odmah zapadnu za oko.🙄

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here