|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 [75] 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 21:57:06   
Nevena89

Ja stavljam u 7 pa u 15 i u 23h. Stavim na poslu i malo samo sedim. Neizvodljivo je drugačije. Išla sam u hiperbaricnu na vračaru. Nije skupo 2000 po terminu
IZVORNA PORUKA: Morence

Ja sam takodje planirala da ovaj put radim, samo mi je to stavljanje utrogestana malo nezgodno da uklopim sa poslom, jer se stavlja tri puta dnevno, ne znam kako si ti uspela, meni je malo teze zbog smena da se ukombinujem.Gde si isla u hiperbaricnu?



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1851
   RE: Klinika Ivanović
6.9.2022 22:52:39   
Morence
Da da ,ok su cene, nije strasno,bas cu da probam, a sto se tice utrogestana mene su zbunili u bolnici rekavsi mi da treba sat-do dva mirovati nakon stavljanja, i ja sve tako postovala prvi put

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1852
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2022 11:40:10   
Nevena89

Ja znam da treba pola sata nakon stavljanja da se miruje. A da li si u predhodnom postupku uradila betu kojima je bila, tačnije da li je uopšte bilo bete? Kada si nakon toga dobila ciklus?
IZVORNA PORUKA: Morence

Da da ,ok su cene, nije strasno,bas cu da probam, a sto se tice utrogestana mene su zbunili u bolnici rekavsi mi da treba sat-do dva mirovati nakon stavljanja, i ja sve tako postovala prvi put



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1853
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2022 15:03:02   
Morence
Beta je bila manja od 1 po onim vrednostima, nije je ni bilo, a ciklus sam dobila uobicajeno ,sa danom zakasnjenja,radila sam tri inseminacije i jednu vto, i uvek beta 0😔

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1854
   RE: Klinika Ivanović
7.9.2022 15:06:28   
Nevena89

Ja sutra radim drugu betu. Trebalo bi da se duplira. Pa javljam rezultate. Ne sikiraj se, sigurna sam da će sledeći put biti uspeha. Više šetnje i pozitivnih misli ❤️
IZVORNA PORUKA: Morence

Beta je bila manja od 1 po onim vrednostima, nije je ni bilo, a ciklus sam dobila uobicajeno ,sa danom zakasnjenja,radila sam tri inseminacije i jednu vto, i uvek beta 0😔



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1855
   RE: Klinika Ivanović
8.9.2022 12:46:54   
Nevena89

Beta 280 😇
IZVORNA PORUKA: Nevena89


Ja sutra radim drugu betu. Trebalo bi da se duplira. Pa javljam rezultate. Ne sikiraj se, sigurna sam da će sledeći put biti uspeha. Više šetnje i pozitivnih misli ❤️
IZVORNA PORUKA: Morence

Beta je bila manja od 1 po onim vrednostima, nije je ni bilo, a ciklus sam dobila uobicajeno ,sa danom zakasnjenja,radila sam tri inseminacije i jednu vto, i uvek beta 0😔






(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1856
   RE: Klinika Ivanović
27.9.2022 14:01:21   
Morence
Jel radio neko presoterapiju na ovoj klinici kao pripremu za fet,i kakva su vam iskustva?

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1857
   RE: Klinika Ivanović
27.9.2022 19:26:43   
dunja RR
Morence ja nisam htela da radim, iako mi je preporučivala Goca, kod svoje ćerke.

Nevena tek sada vidim, Ma bravo, odlična beta user posted image
Da li si već bila na prvom UZ?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1858
   RE: Klinika Ivanović
1.10.2022 11:03:57   
Nevena89
Daaaa, kucka nam srculence. Sutra ulazimo u 8. Nedelju 😇
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Morence ja nisam htela da radim, iako mi je preporučivala Goca, kod svoje ćerke.

Nevena tek sada vidim, Ma bravo, odlična beta user posted image
Da li si već bila na prvom UZ?



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1859
   RE: Klinika Ivanović
1.10.2022 13:21:34   
dunja RR
Bravo za srculence! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1860
   RE: Klinika Ivanović
1.10.2022 23:36:01   
Nevena89

Očekujem uskoro lepe vesti i od tebe ❤️
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bravo za srculence! user posted image



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1861
   RE: Klinika Ivanović
2.10.2022 3:02:45   
lesli


IZVORNA PORUKA: Nevena89


Očekujem uskoro lepe vesti i od tebe ❤️
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bravo za srculence! user posted image







I ja! 😁(Ubice me 😂)

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1862
   RE: Klinika Ivanović
4.10.2022 15:04:04   
Morence
Pitanje za devojke koje su imale krio, kog dana je obicno bilo, meni je danas 18-ti dan, folikuli jos nisu spremni, ako ga bude bice 20 i nekog dana, ne znam jel to kasno?

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1863
   RE: Klinika Ivanović
4.10.2022 18:43:31   
Nevena89

Meni je 19 og dana pukao folikul, 5 dana nakon toga je bio transver. Hvala Bogu uspešan
IZVORNA PORUKA: Morence

Pitanje za devojke koje su imale krio, kog dana je obicno bilo, meni je danas 18-ti dan, folikuli jos nisu spremni, ako ga bude bice 20 i nekog dana, ne znam jel to kasno?



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1864
   RE: Klinika Ivanović
4.10.2022 19:55:04   
Morence
Jel si radila iz spontanog ciklusa? Meni ovaj mesec kasni ovulacija, pa ne znam sta da radim, inace mi je 14-og dana, a sad su negde velicene 17cm sto je cini mi se malo

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1865
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 2:03:01   
dunja RR
Les user posted image user posted image

Nevena user posted image , nažalost mislim da sam se odavno oprostila od trećeg (kod Ivanovića dobila moj dvojac, sina i ćerku). Previše godina mi je sada, a malo snage, nimalo pomoći i vremena, i pijem već lekove za pritisak. Često me srce zaboli, jer imam zarmznute embrione. Da imam koju godinu manje, ne bi se razmišljala da odem po treće.

IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Nevena89


Očekujem uskoro lepe vesti i od tebe ❤️
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Bravo za srculence! user posted image







I ja! 😁(Ubice me 😂)



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1866
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 11:56:04   
Nevena89
Da iz spontanog. Meni je uvek ovulacija 15og-16 tog dana bila. U avgustu tek 19 tog. Nisam se operecivala. Išla sam svakog dana da gledamo folikul i uveče obavezni odnosi
IZVORNA PORUKA: Morence

Jel si radila iz spontanog ciklusa? Meni ovaj mesec kasni ovulacija, pa ne znam sta da radim, inace mi je 14-og dana, a sad su negde velicene 17cm sto je cini mi se malo



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1867
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 12:52:59   
Morence
Znaci tebi je isto taj mesec bila drugacija ovulacija?Meni je uvek tacna, jedino ovaj mesec kasni.A sto je bitno to za odnose? Muz mi je na putu tako,i bice i za transfer, tako da od toga nista😏


(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1868
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 15:11:23   
lesli


IZVORNA PORUKA: Morence

Znaci tebi je isto taj mesec bila drugacija ovulacija?Meni je uvek tacna, jedino ovaj mesec kasni.A sto je bitno to za odnose? Muz mi je na putu tako,i bice i za transfer, tako da od toga nista😏





Morence ne brini za dan transfera. Bitno je da folikul pukne i da je endometrijum dobar. Sto se tice odnosa, to je da se potencionalno iskoristi i ta JC koja je u folikulu koji puca.
Sto se tice muza koji je na putu za vreme transfera, proveri…Muzevi na dan teansfera potpisuju saglasnost za vracanje embriona!!!

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1869
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 15:12:53   
lesli
I ono sto preskocih…

Dunja 🤗
Nevena, bravo za srculence! ☺️

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1870
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 18:19:33   
Nevena89

Meni je doktorka rekla da sperma doprinosi brzem  pucanju folikula. A sto se tiče saglasnosti tako je, moj suprug je takodje morao da dodje da bi dao pristanak za transver
IZVORNA PORUKA: lesli



IZVORNA PORUKA: Morence

Znaci tebi je isto taj mesec bila drugacija ovulacija?Meni je uvek tacna, jedino ovaj mesec kasni.A sto je bitno to za odnose? Muz mi je na putu tako,i bice i za transfer, tako da od toga nista😏





Morence ne brini za dan transfera. Bitno je da folikul pukne i da je endometrijum dobar. Sto se tice odnosa, to je da se potencionalno iskoristi i ta JC koja je u folikulu koji puca.
Sto se tice muza koji je na putu za vreme transfera, proveri…Muzevi na dan teansfera potpisuju saglasnost za vracanje embriona!!!



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1871
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 18:21:33   
Nevena89

Hvalaaa Lesli ❤️
IZVORNA PORUKA: lesli

I ono sto preskocih…

Dunja 🤗
Nevena, bravo za srculence! ☺️



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1872
   RE: Klinika Ivanović
5.10.2022 20:50:32   
Morence
Mi smo preko fonda, i prvi put smo samo dobili papire koje kuci potpisujemo i popunjavamo i nosim tamo, nisu trazil prisustvo partnera.Sad su nam isto dali te papire koje je muz kuci potpisao, jel ste vi same placale ili isto preko fonda?Jedino ako nisu nesto u medjuvrenu menjali

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1873
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 5:28:18   
lesli
Mi smo sami finansirali, ali mislim da je to nebitno. Saglasnost za vracanje embriona mora da se potpise jer se jedna strana u medjuvremenu mogla predomisliti.Ocito da je bio “za” u trenutku kada je davao materijal, ali to ne znaci da je to tako ostalo i za 2-3meseca, 3 godine…

I mi smo potpisivali neke papire kada je bio postupak. Trasfer je bio naknadno. Vec prvi je bio krio i koliko se secam i tada je potpisivao iako je proslo samo 2m. Za naredna 2 krio transfera je 100% potpisivao. Secam se zato sto je tada vec bila korona i mogao je da udje na kliniku samo zbog toga i da odmah ide.
E sad jedino ako tu nesto muljaju, pa je tvoj muz tada potpisao blanko saglasnost za transfer na kojoj ce oni da dopune datum… 🤷‍♀️Ali nisam sigurna da je to realno, jer ako to rade mnogo se igraju - mogli bi da “popiju” ozbiljnu tuzbu ako dodje do zloupotrebe 



Zato bolje proveri sa klinikom koja je procedura. On gde god da je, moze da posalje izjavu overenu (kod notara, u nekom sudu…) da je saglasan

< Poruku je uredio lesli -- 6.10.2022 5:31:35 >

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1874
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 14:45:51   
Nevena89

Lesli sve se slažem.Mi smo takodje sami finansirali, krio je bio nakon 3meseca, i pre vadjenja holikula je dao saglasnost. Sada je takodje morao za krio da udje samo potpisao saglasnost. Apsolutno ima logike. Šta ukoliko se predomisli partner, ili ma kraju krajeva neko ko vraća kroz par godina može i bez njegovog znanja to da uradi. Pozovi kliniku to ti je najsigurnije
IZVORNA PORUKA: lesli

Mi smo sami finansirali, ali mislim da je to nebitno. Saglasnost za vracanje embriona mora da se potpise jer se jedna strana u medjuvremenu mogla predomisliti.Ocito da je bio “za” u trenutku kada je davao materijal, ali to ne znaci da je to tako ostalo i za 2-3meseca, 3 godine…

I mi smo potpisivali neke papire kada je bio postupak. Trasfer je bio naknadno. Vec prvi je bio krio i koliko se secam i tada je potpisivao iako je proslo samo 2m. Za naredna 2 krio transfera je 100% potpisivao. Secam se zato sto je tada vec bila korona i mogao je da udje na kliniku samo zbog toga i da odmah ide.
E sad jedino ako tu nesto muljaju, pa je tvoj muz tada potpisao blanko saglasnost za transfer na kojoj ce oni da dopune datum… 🤷‍♀️Ali nisam sigurna da je to realno, jer ako to rade mnogo se igraju - mogli bi da “popiju” ozbiljnu tuzbu ako dodje do zloupotrebe 



Zato bolje proveri sa klinikom koja je procedura. On gde god da je, moze da posalje izjavu overenu (kod notara, u nekom sudu…) da je saglasan



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 74 [75] 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 [75] 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here