|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2023.
9.2.2023 12:13:18   
Ana RR
Aha Jess, taman nam odgovara jer su i kumovi sa nama, ima tri spavaće sobe. Nikiti nam je ok baza za obilazak (da smo išli sami išli bi u Vurvuru, onako penzionerski da nam je plaža ispred kuće).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Letovanje 2023.
9.2.2023 13:42:22   
dunja RR
Didy, meni se juče javila ona tvoja gazdarica sa Tasosa sa sjajnim smeštajem, pisala sam joj odavno, ali kaže da joj je moj mail završio u spam. Cena kod nje, za četvorokrevetni studio (mislim da sam joj tražila cenu baš za onaj u kome ste vi bili) je 74 eura po noći, za jul (od 11.7.) i ceo avgust. Nisam joj još odgovorila, moram detaljno da pogledam i uporedim sa Nikanom.

Koliko si ti beše plaćala prethodnih godina?

IZVORNA PORUKA: Didy

Ja ništa ne nalazim pd apartmanskog smeštaja ispod 100 evra po danu za nas 4 krajem jula. Da li su stvarno cene toliko otišle gore? 🙄





< Poruku je uredio dunja RR -- 9.2.2023 13:43:15 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Letovanje 2023.
9.2.2023 15:01:46   
Didy
Dobila sam, Dunja, cenovnik od njih za ovu godinu. Ok su im cene. Mi smo išli 2018. mislim. Možda je bilo 10-15 evra jeftinije, ali smo mi hvatali malo i period pre 11.7. Nekoliko dana. Ne sećam se tačno, ali nisu mnogo dizali. Jedino što smo mi isplanirali Hrvatsku, ne voza mi se do Grčke. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Letovanje 2023.
9.2.2023 17:29:16   
dunja RR
Da i meni ne deluje puno, s obzirom na kvalitet smeštaja i lokaciju.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Letovanje 2023.
25.2.2023 15:22:44   
Didy
Samo da se javim da smo sinoć rezervisali i uplatili smeštaj kod Pule u drugoj polovini jula. Konačno! Sad mogu da odahnem, nismo ušli u mart bez rezervacije. 🤣 Uspela sam da nađem preko bookinga ispod 800 evra dobar smeštaj kod lepe plaže, da može peške do plaže, da ima hlada na plaži, da se ne plaća parking. Pula nam je na 5 km, tamo ćemo uveče da se švrćkamo. Malo i do Opatije, jedan dan do Briona, a možda i do Venecije ako mm pristane. To je sad neki ugrubo plan, do leta ko zna šta će da se izrodi. Mm planira da se vidimo i s njegovom rodbinom, pa možda produžimo i u te krajeve oko Zadra i Benkovca još nedelju dana, ali o tom po tom.Srećna sam što nam treba 6 sati do Pule, pisala sam da nam je trenutno to najveća prednost i razlog zašto smo se odlučili da letujemo u Hrvatskoj i ovog leta. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Letovanje 2023.
25.2.2023 19:35:24   
dddaca
Super Didy, jedna briga manje. Nikad nisam bila u Puli

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Letovanje 2023.
25.2.2023 22:22:44   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Didy

Ja ništa ne nalazim pd apartmanskog smeštaja ispod 100 evra po danu za nas 4 krajem jula. Da li su stvarno cene toliko otišle gore? 🙄




Evo, i ja se pitam. Ne znam da li sam postala stipsa ili ljudi vise nisu realni, ali od svih upita koje sam poslala za hotele u poslednjih 10 dana, najjeftiniji je 3190e za nas petoro pp. Grcka je u pitanju. Za neke, onako malo lepse, znaci ne luksuzne, treba da izdvojimo i do 4500e. Da li je to realno? Uglavnom se krecu cene od 95e do 140e PO DANU I OSOBI, s''tim sto Marija sa 8god placa punu cenu. Jedino Uros u hotelima ili ne placa ili placa 50%. . 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Letovanje 2023.
26.2.2023 17:48:43   
Ana RR
Bubi, jel mora hotel? Veća ti je sloboda ako nisi vezana za hotel i obroke u njemu, po mom mišljenju.





_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Letovanje 2023.
26.2.2023 19:56:51   
Didy
Bubi, za te pare možete u Egipat vas 4 avionom all. inc.

A je l mora Grčka?Mi smo dobili ponudu za nas 4 u hotelu Delfin, Poreč pp za nas 4 , za 2200 evra. Uroš ti je mali, on ide na gratis. Stefana računaju kao odraslog... 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Letovanje 2023.
26.2.2023 19:59:03   
Didy


IZVORNA PORUKA: dddaca

Super Didy, jedna briga manje. Nikad nisam bila u Puli



Mi smo bili u Vrsaru kad je Stefan bio beba (pre 14 godina) baš zbog toga što je put nama najkraći mogući do mora i jer ima hladovine na moru. Malo smo se švrćkali po Istri koliko je dozvoljavao odmor s bebom. Meni se svidelo. Ljudi su tamo baš divni i priroda je divna. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Letovanje 2023.
26.2.2023 20:13:20   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, jel mora hotel? Veća ti je sloboda ako nisi vezana za hotel i obroke u njemu, po mom mišljenju.






Ancice,naravno da ne mora. Slala sam upite i za hotele i za apartmane nego sam iznenadjena cenama. Neprijatno. Iznenadila sam se da ima bas bas dosta apartmana gde je max kapacitet 3 osobe, onda neki ne primaju sa decom, neki su vec rezervisani ... Izbor je bas slab. Nasli smo nesto u Asprovalti, u utorak planiramo da odemo do agencije jos da  vidimo, dopalo nam se na slikama a i kumovi su bili prosle god i kazu da je to jedini smestaj koji je uzivo 10_x_ bolji nego na slikama. Takodje, dopao nam se i jedan u Nea Vrasni, smestaj je lep,ima bazen, jedino je plaza na oko 500m... I to je sve sto nam je privuklo paznju.Didy, citam tvoje postove i imam ogromnu zelju da vidim Porec, Krk i ostalo ali mm kaze da cemo na to cekati bar jos 10god, ne zeli sada da ide...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Letovanje 2023.
26.2.2023 22:08:04   
Ana RR
Bubi, mi ove godine idemo na Sitoniju, smešteni smo u trosobnom apartmanu, cena 110 evra noć.

Konaktirala sam i ovu vilu KLIK cena je sasvim ok ali nisu slobodni u terminu koji nama odgovara, pogledaj ako ti se dopada.

Ova vila takođe KLIK

Ovde sam gledala big garden bungalow ali kažu da je izdat odavno KLIK

Uvek kontaktiram direktno vlasnike, dobijem bolju cenu.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Letovanje 2023.
26.2.2023 22:38:46   
Didy
Bubi, slažem se sa Anom. Kontaktirajte direktno vlasnike, bude mnogo povoljnije. Plus naše agencije uglavnom zakupe lošije smeštaje, to smo shvatili tek kad smo počeli sami da tražimo. 

Zašto tm ne bi u Hrvatsku? Zbog nekih navodno mogućih incidenata i sl? Ako je zbog toga, mislim da to samo mediji duvaju. Ljudi kao ljudi, žive svoje živote. Ja sam išla svojim autom sa sestrama zimus u Zagreb. Ostavila ga na sred ulice 3 dana, vozili se svuda, parkirali, niko ništa. A Istra je svakako više Italija nego Hrvatska, bar po mentalitetu. 😉 Eto, mi smo bili još 2009. pa zaista nikakve neprijatnosti nismo doživeli. Naprotiv, kad kažemo da smo iz Vojvodine, oduševe se samo tako. Jednom sam dobila kuglu sladoleda gratis kad je čula prodavačica moj govor tad 2009.Prošlog leta smo bili u Zadru, Šibeniku, Benkovcu, Pirovcu... Tamo je, navodno, najveći rizik da doživiš neki incident (Dalmacija) ali eto mi smo se svaki dan vozili našim autom na drugu plažu i u drugo mesto, ostavljalu auto na parkingu bez nadzora stalno, niko nas popreko nije pogledao, niti nam išta rekao... Mm se isto malo tripovao, nije mu bilo svejedno, ali posle se opustio. Ne bismo išli opet ove godine da smo se i jedne sekunde osećali neprijatno.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Letovanje 2023.
9.3.2023 14:27:13   
dunja RR
Uplaćen Skiatos, druga polovina avgusta, smeštaj na najlepšoj plaži Kukunariji user posted image
Iako ne volim da ponavljam destinacije, rekla sam da će izuzetak biti Krf, Krit i Skiatos, možda i Limnos na koje bih opet, samo sa decom. Doduše na Limnosu smo bili sa S, a na Kritu sa S i M je bila, ali u stomaku, pa se ne seća user posted image

Na Skiatosu smo bili pre dece, pre 12 godina, tako da sve znam, posebno Kukunariju, koja je predivna, ne ubrajaju je bzv u jednu od najlepših plaža Grčke. Kontiki je izbacio smeštaj koji nisu radili do sada, baš na Kukunarii, i uplatila sam poslednji apartman, gotovo sve je rasprodato na Skiatosu, za opciju sa dvoje dece. user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.3.2023 14:28:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Letovanje 2023.
9.3.2023 17:31:51   
jess021
Bravo Dunja, baš mi je drago! 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Letovanje 2023.
9.3.2023 18:21:22   
dunja RR
Hvala Jes! user posted image

Iako sam planirala jeftiniju opciju, na kraju sam prelomila, da bude avionom. Ja još ne smem da vozim do Grčke, a put autobusom nam nikako ne preporučuju za M, jer je sklona alergičnim laringitisima, i na ivici da joj daju dijagnozu astmatičara. Tako da je samo avion dolazio u obzir, Skiatos je nešto povoljniji od ostalih ostrva, a znam koliko je lep, pun je borova (najviše ih ima baš an našoj plaži), što je za M dobro, tako da...prelomih. Zapravo, htela sam Skopelos, ali isključivo smeštaj na plaži Panormos, međutim ove godine nije bilo smeštaja-vila na Panormosu, za porodicu sa dvoje dece (izuzev nekih hotela, sa cenama od 4.300 eur, pa na gore, i to hotel sa jedva 3 zvezdice). Odlučila sam da do mora skrešem sve vanredne troškove, odeću neću kupovati, sve imamo, nešto hrane ću poneti odavde, tamo imamo lepu kuhinju.


< Poruku je uredio dunja RR -- 9.3.2023 18:22:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 14:58:24   
Milena18
Ja se dvoumim između Nikitija i Toronija i već mi je krajnje vreme da odaberem. Išli bismo autom, tako da bismo obilazili i okolne plaže. Deca imaju 6.5 i 1.5. godinu, mada nam nije bitno da ima mnogo sadržaja za decu, osim lepe plaže sa finim ulazom u more.
Vidim da je dosta vas obilazilo Sitoniju (mi nismo bili do sada), pa šta biste mi preporučile?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 15:31:25   
Ana RR
Milena, mi ovog leta po prvi put idemo na Sitoniju, nekako nam nikako nije bila na listi ranije. Idemo u Nikiti ali tek u avgustu pa ti ne mogu baš puno pomoći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 17:00:36   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Milena18

Ja se dvoumim između Nikitija i Toronija i već mi je krajnje vreme da odaberem. Išli bismo autom, tako da bismo obilazili i okolne plaže. Deca imaju 6.5 i 1.5. godinu, mada nam nije bitno da ima mnogo sadržaja za decu, osim lepe plaže sa finim ulazom u more.
Vidim da je dosta vas obilazilo Sitoniju (mi nismo bili do sada), pa šta biste mi preporučile?



Milena, čitala sam preporuke zbog nas samih, jer želim da idemo ove godine u Sitoniji. I bas su iz Nikane odgovorili da Sitonija, Nikita ima uvek najtoplije more. Ali da su dobar izbor Neos Marmaras i Toroni jer imaju manje vetra nego istočna obala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 18:47:05   
jess021
Toroni nikako nije moja preporuka za malu decu i ko kaže drugačije ima skroz neko čudno poimanje plaže za decu. Plaža je lepa, ali je dubina bukvalno posle 2 metra, tako da decu ne možeš pustiti u plićak nikako.Bolji je izbor Neos Maramaras gradska plaža ili Nikiti ali računajte da je Nikiti vašar kao Budva

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 19:30:36   
Tiziana
Milena, mi idemo vec godinams.Nikiti je ok samo za smestaj, (mada je pretrpan, ali sto se tice pozicije, lako je da dodjes do obe obale) nikako za kupanje jer je uvek guzva. Motda malo dalje od centra nije tolika guzva, ali u centru je prevelika gutva i nije lepo. Ali Sitonia ima gomilu lepih plaza, onih koje su super popularne i pretrpane, ali i onih koje nisu,  lepe su, i super su za malu decu jer na vecini plaza je dugo plitko. Toroni nije jedna od tih. Lepa je, ali dubina ide odmah. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 23:22:27   
dunja RR
Žene, mislim da nikada pre letovanja nisu brže rasprodata, i inače a posebno što se tiče avionskih aranžmana. Recimo za Skiatos, već polovinom marta su povukli gotovo sve vile, ostalo je tek nešto malo na sajtovima agencija, po par termina za neke lošije smeštaje. Ove godine je sve razgrabljeno, iako je skuplje nego ikad, pre svega zbog avionskih karata koje su skuplje. Ja ne znam da li je do toga što su oni koji običnom idu avionom, zbog zemljotresa odustali od Turske, mada ne bih rekla da je to, jer su ostrva u Grčkoj i Turska dva sveta, što se svega tiče.

Moja drugarica pokušava sada da uplati nešto, za ostrva, ali ništa nema da valja. Skopelos je čini mi se povučen isto sa svih stranica agencija, gotovo sve rasprodato,a verujem da je ista priča i za druga ostrva.

Laknulo mi je što sam sve završila na vreme, početkom marta, i dalje ne verujem da je sve ovako brzlo planulo.

< Poruku je uredio dunja RR -- 27.3.2023 23:23:40 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Letovanje 2023.
27.3.2023 23:34:16   
dunja RR
Ja inačee imam totalni neizdrž, i često ovih dana sanjam da smo na moru user posted image Baš mi fali, em umor, em nismo bili prošle godine na moru, em u Grčkoj nismo bili 5 godina (od Krita gde smo bili kada sam trudna sa M), i meni je prosto neverovatno da je prošlo toliko. A na Skiatos sam sanjala da se vratim sa decom, nekad.

Rezervisala sam i Vrnjačku Banju, Solaris, naš omiljeni hotel, kraj jula-početak avgusta, tamo tradicionalno već budemo za moj rođus, i volem Banju baš baš.

Sava ide na Super Raspust polovinom jula, tako da smo na moru tek u avgustu, ko će dočekati.


< Poruku je uredio dunja RR -- 27.3.2023 23:36:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Letovanje 2023.
28.3.2023 7:58:41   
dddaca
Milena, bila sam u oba mesta. Pisem kasnije

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Letovanje 2023.
28.3.2023 9:41:33   
Milena18
Hvala, devojke, pomogle ste mi. Sad ću pogledati i Neos Marmaras. Mi baš ne volimo gužvu, mada znam da je u sezoni svuda ima.

Važi, Daco user posted image

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 pravila za savršene vaskršnje praznike
Da li ste suzdržani prema zapadnoj tradiciji i lovu na jaja, koji nemaju veze sa našom uskršnjom tradicijom? Zaboravite ...
5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here