|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2024.
9.3.2024 8:21:42   
nata11
Ja odmor mogu planirati tek od 01.07. takva je "organizacija" u firmi . Ali uvek se pronadje smestaj, pogotovo u mestima koja nisu zatrpana Balkancima.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2024.
11.3.2024 9:05:39   
Srecko47E
Meni su takva mesta omiljena.
Pogotovo u poslednjih par godina...

Ne pamtim da sam isla preko agencije,mno ove godine cu izgleda morati.
Nisam vozac+sama sa decom,dobitna kombinacija.

Ne znam za gde cemo uloviti aranzman,ali znam za gde necemo (Tunis,Turska,Egipat)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2024.
16.4.2024 18:18:15   
dunja RR
Ja počinjem opasno da kriziram, sanjam stalno onu kućicu od prošle godine, i jedva čekam da budemo opet tamo user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2024.
17.4.2024 9:21:53   
Srecko47E
Dunja,koje stu to kucice-zaboravila sam :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2024.
17.4.2024 9:43:26   
dunja RR
Srećko prošle godine smo bili na Skiatosu u nekom smeštaju koji je nov i Kontiki ga je prvi put radio prošle godine, tako da nismo realno znali šta nas čeka. Na kraju smo dobili svoju kućicu, sami smo bili u njoj, 70 i nešto kvadrata, 2 spavaće sobe, dnevna soba sa kaminom, kuhinja, novo kupatilo, ogromna terasa i plus dvorište sa limunom i sve je samo za nas, nikog nismo videli 10 dana, a smeštaj je na 2 minuta od najlepše plaže na ostrvu, i jedne od najlepših u Grčkoj, Kukunarije, ali je blizu smeštaja još 4-5 predivnih plaža. Na tako dobroj lokaciji je kućica, da je sa svih strana u krug okružuju plaže koje su na par minuta hoda, pa možemo da biramo, a uveče naravno do grada. Tako da iako ne volim da ponavljam destinacije, ove godine ovo nisam htela da ispustim, jer stvarno je jedan od boljih smeštaja na Skiatosu koji je sam po sebi predivan, plus je jedan od najpovoljnijih u ponudi Kontikija. Mada sve je sada skupo, ali ako poredim sa drugim smeštajima, ovo je dobitna kombinacija. Ove godine idemo 12 dana. 

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.4.2024 11:55:30 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2024.
17.4.2024 10:11:59   
dunja RR
I planiramo ove godine krstarenje do i obilazak Skopelosa, što me posebno raduje user posted image To mi je jedno od ostrva koje je u planu za naredna letovanja.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.4.2024 11:10:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2024.
17.4.2024 15:11:52   
Sanjica26 RR
Mi smo uplatili Krf. Brojim dane.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2024.
17.4.2024 16:42:16   
IvanaSK RR
Sanjice, koja je cena? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2024.
19.4.2024 14:57:11   
dunja RR
Naš smeštaj je desno od ove plaže na 2 minuta, ali s obzirom da je najavljeno smanjenje suncobrana i ležaljki od ove godine, što me vrlo raduje, nadam se da će biti više čistine. Većina turista ionako ne koristi te ležaljke na Kukunariji, uglavnom smo svi ispod ovih borova. 


user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2024.
22.4.2024 12:36:33   
Srecko47E
Jaooo kako je lepo!!!


Ove godine nam je to daleka destinacija,drzacemo se Sitonije i dela oko Ormosa-idemo sa mojim roditeljima,moj otac je operisao desno oko,ne sme da se napreze i tako...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 60
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







5 razloga za kuvanje na indukcionim pločama!
Uz elegantan dizajn, efikasnu upotrebu i bezbednost, Gorenje indukcione ploče su savršen izbor za bržu i lakšu pripremu ...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here