|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li je veličina bitna
7.6.2009 12:12:43   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image  pravo da ti kažem uleteh u temu tek kad videh da se Mister NO oglasio....rekoh, mozda dobije i muski pogled na ovu problematiku, ali kapiram i njegova zena sve ovo cita, pa je covek samo odlucio da prokomentarise "zeneeeeee"...mada i tu ga razumem i komentar mu je sasvim na mestu. 
Da li je neko citao knjigu Planeta zena od Jove Tosevskog. Ma tu je sve sjajno objasnjeno!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Da li je veličina bitna
7.6.2009 12:14:56   
Dora
user posted image nisam čitala, moraću, Dr. Jova je super lik, uvek me nasmeje ali ima dobra objašnjenja za sve!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:27:05   
Lilly*
Danas u gradu vidim jednog lika, na majci mu pise "I have a big pickle" (krastavac), joj kako sam se smejala, idem sama ulicom i smejem se user posted image   Eto koliko su oni optereceni velicinom user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:31:41   
Anoniman
Joj...dobro si me podsetila...

Ovaj moj neki dan nije hteo da obuche pamuchni shorts jer mu se sve osrtava i vidi se koliki mu je..pa svi gledaju dole...(kao zenama shto gledaju u grudi)user posted image hahah...reko pa shta....obuci ga..pa te vodim u grad da se pohvalim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:32:27   
Lilly*
Joj Smeski luda si user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:34:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilly.79

Joj Smeski luda si user posted image


hahah...tako su me napravili user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:36:50   
Rina
Evo Smeshki nam je tipican primer da je velicina bitna - uvek nasmejana user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:38:39   
Anoniman
hahah...pa nisam rekla da nije bitna....ja birala po velichini user posted image Ostalo je manje vishe isto user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:40:22   
Rina
I ja sam odmah resila da se udam kad sam naletela na odgovarajucu velicinu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:41:54   
prolece
kao i većina nasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:44:01   
Anoniman
hahah./...dobro kazu "nasho" lonac poklopac user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 136
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:47:19   
prolece
ovaj moj poklapa odlično. nego, ne znam posle drugog porodjaja da se lonac ne poveća.user posted image moraću da kažem doktoru da veže neki konac višeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 13:49:44   
Anoniman
hahah...ma nece se povetjati...samo vezbaj mishice user posted image  

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Da li je veličina bitna
13.6.2009 14:28:13   
Trcosava
pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bogme jeste bitna...jednom prilikom sam bila sa tipom koji mi se jaaaaaaaaaako sviđao i slična priča sa onim manekenom - kikiriki i dva zrna graška

mi jednom, ja bih još - a njemu neće da se jelte probudi - e tu sam ja pala u nenormalan smeh

viđali smo se mi iha haj još posle toga (bili smo u istom društvu) ali me nikad u oči nije pogledao

još komičnije, posle xy godina sestrina koleginica se upozna sa njim,na sasvim drugom kraju sveta i kad je rekla da me poznaje - lik joj se više nije javio

konačna reč - jeste bitna i veličina i debljina

dragi mi muž odgovara po svakom od ta dva kriterijuma (plus tehnika juhuuu)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Da li je veličina bitna
5.9.2009 3:14:17   
Coka011
Dobile tri žene erotsko putovanje na more.
Kada su došle u hotel i mladić koji ih dočeka reče im da hotel ima pet spratova i na svakom ih čeka po jedno iznenađenje, mogu da izaberu samo jedan tako što kad pređu na sprat više, neće moći da se vrate na donji.
Odu njih tri vesele na prvi sprat tamo ih dočeka tri sobe i tabla na kojoj je pisalo "ovde vas očekuju mali i tanki"
Krenu one na drugi sprat, gore od prvog ne može biti kad tamo ih čeka opet tri sobe i tabla na kojoj piše "ovde vas očekuju mali i debeli"
Krenu one dalje na trećem spratu zateknu isti broj soba i tablu na kojoj piše "ovde vas očekuju veliki a tanki"
Videle one radosne da je svaki sprat sve bolji pa krnule dalje.
Na četvrtom je pisalo "ovde vas očekuju debeli i veliki"
Tu su se zamislile kakvo li ih čudo očekuje na petom i krenule. Kada su došle na peti sprat nije bila ni jedna soba već samo tabla na kojoj je pisalo " Peti sprat ovog hotela je izgrađen kao dokaz da je ženama nemoguće udovoljiti"

Ovo mi je palo na pamet kada sam pročitala naslov teme!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image

< Poruku je uredio Coka011 -- 5.9.2009 3:16:08 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Da li je veličina bitna
6.1.2010 23:05:08   
milia
Bitna itekako, i duzina i debljina, kad nije dovoljno veliki imam utisak da mi neko drzi cokoladu pred nosem i ne da mi ni griz...

(odgovor članu Coka011)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Da li je veličina bitna
6.1.2010 23:14:35   
Anoniman
jooooooooooj kako ja ne nađe ovu temu ranije..........user posted image

... da se ne lažemo, veličina nije presudna ali je bitna...

pa kad mi kažu - mali ali tehničar! Ma može biti i inženjer ako je mali! user posted image

gagiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!user posted image

(odgovor članu milia)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Da li je veličina bitna
6.1.2010 23:54:17   
gagana83
Nije presudna ali je bitna!
Imala sam jednog decka koji je imao bas maaaali,a mogao je celu noc.Dzabe,on delje li delje a ja nista ne osecamuser posted image Al bili smo bas dobri drugariuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Da li je veličina bitna
6.1.2010 23:56:11   
2002m
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nije presudna ali je bitna!
Imala sam jednog decka koji je imao bas maaaali,a mogao je celu noc.Dzabe,on delje li delje a ja nista ne osecamuser posted image Al bili smo bas dobri drugariuser posted image

Joj....gaganauser posted image user posted image on delje a tebi maliuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Da li je veličina bitna
7.1.2010 0:02:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nije presudna ali je bitna!
Imala sam jednog decka koji je imao bas maaaali,a mogao je celu noc.Dzabe,on delje li delje a ja nista ne osecamuser posted image Al bili smo bas dobri drugariuser posted image



user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Da li je veličina bitna
7.1.2010 10:54:48   
Lisica
meni je najbitnije da je prosecan
ne volim male i ne volim tanke
najvise odgovara zlatna sredina user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Da li je veličina bitna
7.1.2010 12:27:44   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: kaliopi

mali ali tehničar! Ma može biti i inženjer ako je mali! user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: gagana83

Nije presudna ali je bitna!
Imala sam jednog decka koji je imao bas maaaali,a mogao je celu noc.Dzabe,on delje li delje a ja nista ne osecamuser posted image Al bili smo bas dobri drugariuser posted image



ma kako ja ovo ne videh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kalopi, gagana joj majko al ste blesave

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Da li je veličina bitna
11.1.2011 2:55:48   
smeško
Smeškin muž, da ne bude zabune:

‚‚Ne viđeh ovde ni jednoga junaka da kaže koju reč!"
Neću ni da se hvalim ni da se žalim, ali pitaću odakle vam spisak dužina?

I još jedna i najbitnija stvar:
sve dok mi je žena zadovoljna zadovoljan sam i ja!!!!!
Da li je H ili F, to prepuštam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Da li je veličina bitna
15.2.2011 21:29:13   
moja ciklama
meni je BITNA.

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Da li je veličina bitna
15.2.2011 21:33:23   
jabudic
Hmmm....bogami je bitna...user posted image
Tj. bila je do prije mjesec dana, a sad mogu potpisati da GA nikad ne vidim user posted image
Javicu se opet u avgustu user posted image

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here