|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Virak (vrkuta)
3.6.2010 19:22:08   
anuksunamun
ladys mantle:):)nije bas da sam pogodila

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Virak (vrkuta)
3.6.2010 19:22:12   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image
Sta ako mi poraste pisa,kako cu pred covekauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Virak (vrkuta)
3.6.2010 19:23:29   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

meni su grudi porasle od virka nakon cetiri dana pijenjauser posted image user posted image user posted image
Sta ako mi poraste pisa,kako cu pred covekauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image e tu se ne snalazim :)

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Virak (vrkuta)
3.6.2010 20:41:25   
ksenija81
i ja bi taj virak, ako vec rastu user posted image
Nego, koliko puta dnevno ga pijete?
Jel kuvate za ceo dan ili svaki put user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Virak (vrkuta)
3.6.2010 20:49:22   
Ana RR
Draga, imaš na prvoj strani recept user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Virak (vrkuta)
3.6.2010 21:11:15   
Ana RR
Joooj, ala lažem user posted image

Recept imaš u temi Čaj za povećanje plodnosti KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Virak (vrkuta)
16.6.2010 12:47:33   
Dudu25
Kupila sam i popila nekoliko dana,ima bolji ukus od macine trave...
ali sad treba da dobijem 23 pa sam prestala :)
i nastavicu posle ponovo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Virak (vrkuta)
16.6.2010 12:57:04   
Zoka81
I ja sam tog virka popila sigurno pola kile i nisam primetila neke promene.....pojma nemam, zatrudnela sam kada nista nisam koristila. Psiha zene, psiha cini cuda.

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Virak (vrkuta)
17.6.2010 8:49:18   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Dudu25

Kupila sam i popila nekoliko dana,ima bolji ukus od macine trave...
ali sad treba da dobijem 23 pa sam prestala :)
i nastavicu posle ponovo



Ne moraš prestajati da piješ zbog menstruacije, on se uvek pije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Virak (vrkuta)
18.6.2010 9:01:09   
Dudu25
Anice

nekako sam kad sam pila prije O osecala sam bas dosta jajnike i dosta su mi smetali pa onda sam prestala samo sam par dana popila...
a grudi mi izgledaju user posted image user posted image user posted image
mm kaze da ne prestanem da pijem caj user posted image

ali eto posle user posted image  cu onda svaki dan

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Virak (vrkuta)
22.6.2010 17:42:06   
jabukica
Ćao svima,

Ja imam PCOS, pa sam čula da je čaj od virka odličan za plodnost, ali trenutno koristim tablete peruanska maka pa me interesuje da li smem pored njih piti i čaj od virka.


_____________________________

Sve što raste htelo bi da raste, neka raste i treba da raste... Duško Radović

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Virak (vrkuta)
9.7.2010 23:37:56   
mickybap
virak se pije od treceg meseca trudnoce,on je za jacanje materice,i zastita od ispadanja tako sam ja bar cula,a ocajnica da je za plodnost..

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Virak (vrkuta)
9.7.2010 23:40:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Dudu25

Anice

nekako sam kad sam pila prije O osecala sam bas dosta jajnike i dosta su mi smetali pa onda sam prestala samo sam par dana popila...
a grudi mi izgledaju user posted image user posted image user posted image
mm kaze da ne prestanem da pijem caj user posted image

ali eto posle user posted image  cu onda svaki dan


Da znaš da ima istine user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dudu25)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Virak (vrkuta)
10.7.2010 10:25:21   
Rivana
Ja pijem svako vece virak i nisam primetila da su mi grudi vece user posted image ali brine me sto moj Dejan svako vece pije virak isto, svidja mu se ukus, brine me da mu ne porastu grudi moram ga upozoriti user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Virak (vrkuta)
7.8.2010 19:46:03   
Startoucher
user posted image
devojke cao :-)
ja sam imala jako velike probleme oko nalazenje vrkute da bih sredila ciklus koji je uvek bio na 28 dan ali tako obiman da bih vec 5og dana samo lezala. Prvo sam kupovala kod Kalenica u Nemanjinoj u kiosku nekog travara koji dere sa cenama (zbog lokacije naravno) da bih nasla divan sajt i preko njih narucujem vec dve godine; Prvo extra su ljubazni, ekspeditivni a onda , na kraju ali podjednako vazno - ja misli da nema nizih cena u Srbiji a veceg izbora.
http://www.herbateka.eu/bilje/9.htm

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Virak (vrkuta)
7.8.2010 22:01:21   
usamljena
Ja sam ga pila, mislim na caj user posted image ,  za plodnost a pomogao mi je i u smanjenu mioma tako da ga toplo preporucujem

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu Startoucher)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Virak (vrkuta)
11.8.2010 14:00:23   
mr75
ja sam upravo skuvala sebi prvi caj od virka, ali imam dilemu da li moze da mi smeta, jer on utice na prosirenje krvnih sudova i na cirkulaciju, a ja godinama imam migrenu upravo zbog genetski suzenih krvnih sudova u mozgu i moja glava ne trpi nikakav veci priliv krvi u krvotok...? valjda me razumete :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Virak (vrkuta)
11.8.2010 14:03:27   
Jele
IZVORNA PORUKA: mr75

ja sam upravo skuvala sebi prvi caj od virka, ali imam dilemu da li moze da mi smeta, jer on utice na prosirenje krvnih sudova i na cirkulaciju, a ja godinama imam migrenu upravo zbog genetski suzenih krvnih sudova u mozgu i moja glava ne trpi nikakav veci priliv krvi u krvotok...? valjda me razumete :)


Da, da, mislim da bi zaista trebalo prvo da se posavetuješ sa doktorom. Vidi do tada na netu da li negde pišu kontraindikacije, ili makar nazovi apoteku pa pitaj njih...

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Virak (vrkuta)
11.8.2010 14:05:22   
Jele
Inače o ovoj biljci i čaju sa tek nedavno čula i odmah ga preporučila sestri koja ima nesnosno bolne menstruacije, a čitala sam da čaj od virka zaista pomaže kod ublažavanja te vrste bolova.
Pila ga je, ali opet je i ovaj mesec završila na inekcijama... Ne znam, možda treba duže vreme da se pije...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Virak (vrkuta)
11.8.2010 15:10:58   
mr75
picu ga umereno za pocetak, znas, uvek svako kaze "posavetuj se sa doktorom", sto i jeste normalno i tako bi trebalo uvek raditi, ali kod nas u bgd doci do doktora pogotovo za tako neka pitanja je nemoguca misija... u mom domu zdravlja se zakazuje pregled kod obicnog dr i dodjes na red tek za 7-10dana... i kad je nesto hitno, mozes i da umres dok ne dodjes na red... primaju samo trudnice koje krvare i decu pod temperaturom... no, da ne idem u off topic... ukus virka mi bas prija, nije toliko los.
ja inace ne volim cajeve :(

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Virak (vrkuta)
13.8.2010 12:29:44   
Jele
Da znam kako je to sa državnim aparatom... Ja trudnoću vodim privatno i stvarno za sve nedoumice nazovem moju dr i ona mi kaže da li smem ili ne. Rekla sam ti to čisto jer znam da čajevi nisu bezazleni, pa čisto da ne napraviš neki kuršlus.

Ja sam se jednom zeznula sa čajem od sene, čini mi se, ako nisam lupila. Mislila sam da će mi utroba izaći i trčala u WC na svaki minut, užas. A pratila sam uputstva...

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Virak (vrkuta)
13.8.2010 13:29:10   
mr75
uh, za senu zapamti da ne sme da se pije u velikim kolicinama, ili cista, jer obavezno izaziva bolne grceve u stomaku!
virak sam popila jednu solju onog dana, juce sam zaboravila, pa cu evo sada jos jednu... jedino sto sam tog dana osetila je neverovatna pospanost, mozda i nema veze sa cajem... ali bilo je simptomaticno!

_____________________________

jedva cekam da se preselim na forum TRUDNOCA i povedem sve vas sa sobom :)

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Virak (vrkuta)
13.8.2010 19:09:06   
Ana RR
Ja redovno pijem čaj od virka ali u kombinaciji sa hajdučkom travom.. tek drugi ciklus sam imala smanjene menstrualne bolove, tako da se zaista mora redovno piti.
Doduše, pijem jednu šolju dnevno, a trebalo bi dve.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Virak (vrkuta)
13.8.2010 19:12:41   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja redovno pijem čaj od virka ali u kombinaciji sa hajdučkom travom.. tek drugi ciklus sam imala smanjene menstrualne bolove, tako da se zaista mora redovno piti.
Doduše, pijem jednu šolju dnevno, a trebalo bi dve.


Anči, na moru ne možeš bez RR, e to ja zovem ljubavuser posted image
user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 13.8.2010 19:13:05 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Virak (vrkuta)
20.9.2010 1:22:58   
jovicaa
zene jel smem da pijem caj od vrkute ako pijem lekove za odrzavanje trudnoce(partusisten)?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pitali smo doktor-ginekologa: Utvrđivanje ...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here