|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija garderoba
11.12.2010 22:37:57   
Snelle
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Sad sam se setila...jel zna neko da mi kaze jel postoje uopshte termo hulahopke za bebe? Ovih obichnih imam gomilu...ali da bi im obukla suknjicu...treba mi neshto puno deblje od toga...user posted image


Ovo sam se i ja baš danas zapitala!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Dečija garderoba
11.12.2010 22:40:13   
Anoniman
Manite se suknjica po zimi! user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 9:50:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Manite se suknjica po zimi! user posted image


hahaha...pa do proleca tje izrasti ove suknjice...a jednostavno MORAM da im ih obuchem user posted image user posted image user posted image

Svakako bih obukla skafander preko...al opet ispod treba neshto deblje...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 9:52:41   
Nensi*
Ako ne nadjes termo,ti im obuci 2 para obicnih user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 17:52:48   
minnica
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Sad sam se setila...jel zna neko da mi kaze jel postoje uopshte termo hulahopke za bebe? Ovih obichnih imam gomilu...ali da bi im obukla suknjicu...treba mi neshto puno deblje od toga...user posted image


Ovo sam se i ja baš danas zapitala!



Ja sam u jednoj radnji videla termo bodihop, ono kao hulahopke i bodi u jednom.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 17:56:38   
Jeca*
user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 18:29:53   
ika979
Ljudi..... ovih dana sam isla po gradu trazeci za sestricinu neku rolkicu. I tako od radnje do radnje i udjem u Jagger. Znam kakvi su sa cenama, ali reko aj da bacim oko. I toliko mi se dopadne jedna crvena, malo punija da sam se uhvatila za novcanik. A onda okrenem cenu i ugledam 3500 rsd !!! user posted image
Nasmejala sam se, zahvalila i izasla. Pitam se samo, jesu li su normalni !!!???

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 19:41:22   
Anoniman
E ja sam taj bodi hop trazila u Subotici i nemaaaaaa user posted image Chak su me i gledali kao da sam pala s marsa user posted image Nisam znala da ima i termo varijanta...al s obzirom da kod nas nema ni obichni...sumnjam da bi nashla termo user posted image

(odgovor članu ika979)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 21:45:35   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

E ja sam taj bodi hop trazila u Subotici i nemaaaaaa user posted image Chak su me i gledali kao da sam pala s marsa user posted image Nisam znala da ima i termo varijanta...al s obzirom da kod nas nema ni obichni...sumnjam da bi nashla termo user posted image

Nemoguce,kod nas ih ima na svakom cosku.Pogledaj u Lilly-ju,ja sam tamo kupila.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 21:51:12   
Shishica
Mi imamo u Milupinu i kostaju 550 dinara.... nisu termo.. nisam termo trazila.. Ema ima i 0 i 1 i 2 i najvise joj pase dvojka!

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:12:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

E ja sam taj bodi hop trazila u Subotici i nemaaaaaa user posted image Chak su me i gledali kao da sam pala s marsa user posted image Nisam znala da ima i termo varijanta...al s obzirom da kod nas nema ni obichni...sumnjam da bi nashla termo user posted image

Nemoguce,kod nas ih ima na svakom cosku.Pogledaj u Lilly-ju,ja sam tamo kupila.



Pogledacu...al nash lili je mali...i dosad sam videla samo nekoliko zoknica ...i neke marame i gluposti u tom delu gde je dechija garderobica...shto je ustvari jedna polica user posted image

Nego...ozbiljno...ako neko nadje termo hulahopke, obichne ili ove kao bodi...(bele, moze da imaju neke blede share) neka zapamti cenu i javi mi...ako mi odgovara...zamolicu vas da mi poshaljete...a ja vama "novce" jer u ovoj Subotici nicheg nema user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:12:07   
minnica
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

E ja sam taj bodi hop trazila u Subotici i nemaaaaaa user posted image Chak su me i gledali kao da sam pala s marsa user posted image Nisam znala da ima i termo varijanta...al s obzirom da kod nas nema ni obichni...sumnjam da bi nashla termo user posted image


Evo ovde valjda može da se naruči KLIK BODYHOP

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:13:55   
Jeca*
sta znaci termo hulahop?
postoje ove deblje hulahopke i one tanke. Pretpostavljam da termo zoves te deblje
a ove su vidjene u dm-u i ne bih da lupim ali su sigurno oko 500din

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:15:51   
gagana83
IZVORNA PORUKA: gagana83

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

E ja sam taj bodi hop trazila u Subotici i nemaaaaaa user posted image Chak su me i gledali kao da sam pala s marsa user posted image Nisam znala da ima i termo varijanta...al s obzirom da kod nas nema ni obichni...sumnjam da bi nashla termo user posted image

Nemoguce,kod nas ih ima na svakom cosku.Pogledaj u Lilly-ju,ja sam tamo kupila.


Ups,moja greska,kupljene su u DM-u a ne u Lilly-ju.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:17:53   
Anoniman
Kod vas su izgleda i DM i LILY puno vece radnje...kad ima svega toga...u nashim radnjicama ima po jedna polica za te dzidza midje i cao user posted image


Mislim na one debele debele...ako ima za ovakve kao ja...onda mora da postoji i za bebe user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:18:24   
Olga75
Smeshkice , ja sam u Rodi , preko puta od sencanske crkve na prozivci nasla debele pamucne hulahopkice i bile su oko 200 dindzi

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:18:59   
Jeca*
pa ovo su najdeblje...ali one svakako imaju "rupice"...ja ne videh nikad hulahopke koje su po principu termo pantalona

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:23:07   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

pa ovo su najdeblje...ali one svakako imaju "rupice"...ja ne videh nikad hulahopke koje su po principu termo pantalona


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Starajte se da imate Boga za prijatelja i nebojte se nista!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:25:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: olga75

Smeshkice , ja sam u Rodi , preko puta od sencanske crkve na prozivci nasla debele pamucne hulahopkice i bile su oko 200 dindzi


Uf...chekaj...Sencanska je koja? Ona u Brace Radica? Ja znam da tamo ima neka mala radnjica...u toj novijoj staklenoj zgradi...jel na tu mislish?


Evo ovde slichica termo zoknica....znachi meni trebaju hulahopke na ovaj fazon KLIK

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:28:01   
Jeca*
sokne i dokolenice da, ali ja ovakve hulahop carape nikad nisam videla ni za odrasle..

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:28:16   
minnica
Evo ovde piše lepo da ima i termo verzija. To su one koje sam videla u Radosnici u NS i bile su nešto preko 700 din. KIKA KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:31:03   
Olga75
Da , da u toj radnji. Izes ga Smeshkice ja sam kupila one sto smo sve sigurno nosile ko klinke a ako ti se cini da im je jos hladno raspalis preko hulahopkica helankice es kesz user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:31:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minnica

Evo ovde piše lepo da ima i termo verzija. To su one koje sam videla u Radosnici u NS i bile su nešto preko 700 din. KIKA KLIK


Znachi moram da nadjem u subotici gde ima KIKA program...

Znam da sam u porodilishtu u paketicima dobila njihove obichne male tanke zoknice...al u prodavnicama nisam videla...

(odgovor članu minnica)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:33:07   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

IZVORNA PORUKA: minnica

Evo ovde piše lepo da ima i termo verzija. To su one koje sam videla u Radosnici u NS i bile su nešto preko 700 din. KIKA KLIK


Znachi moram da nadjem u subotici gde ima KIKA program...

Znam da sam u porodilishtu u paketicima dobila njihove obichne male tanke zoknice...al u prodavnicama nisam videla...

STVARNO............ja nisam dobilauser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Dečija garderoba
12.12.2010 22:34:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: olga75

Da , da u toj radnji. Izes ga Smeshkice ja sam kupila one sto smo sve sigurno nosile ko klinke a ako ti se cini da im je jos hladno raspalis preko hulahopkica helankice es kesz user posted image


Pa hladno je samo za suknjicu sa takvim charapama...drugo je kad obuchem preko pantalone, ili debelu trenerku...al vidi na prethodnoj strani shta su dobile..ne mogu na to tanki hulahop...

Al sam zapela user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here