|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patofne
12.12.2010 10:11:19   
paki
Drage moje moj Pavle ima 3,5 god i promenili smo mnogo patofni od raznih proizvodjaca.Po meni su najbojle GRUBINOVE ima ih u apotekama i stvarno su super.Imaju anatomski ulozak,cicak traku i stvarno su cvrste panogica ne moze da se krivi.A i leti kupujemo njihove sandalice.

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Patofne
12.12.2010 11:13:31   
Jeca*
meni su grubin kao kamen tvrde pa se detetu uopste ne savija stopalo kad hoda. Ja sam isto razmatrala i njih, ali kad sam cula rec fizijatra da je bitno da dete ima utisak da je boso, onda sam eliminisala sve tvrde patofne

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Patofne
24.2.2011 12:06:45   
Jele
Mi kupili Urošu nove patofnice iliti jepe (zepe user posted image ) u Polinu i zadovoljna sam, samo što on ima neki autić kojim po kući juri, a odguruje se nogicama, a tako i koči, pa izliza svu obuću napred user posted image Tako je kod prošlih odlepio đon...
Ove Polinove imaju anatomski uložak kožni na rupice da nogica diše i čini mi se da su kvalitetne...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Patofne
24.2.2011 15:22:32   
liliana
Da li je neko kupovao  one "Froddo" patofnice što izgledaju kao cipelica? Čini mi se d akoštaju oko 2.500RSD....Kakva su iskustva, pošto bih  njih kupila za bebija?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Patofne
24.2.2011 17:26:21   
Lu
Ja sam sad kupila R. ove poluotvorene, u njima se lijepo nogica neće znojiti i od sad ću mu uvijek ovakve kupovati user posted image
Dobro sam i ja nadošla za 4 godineuser posted image
user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Patofne
1.3.2011 11:01:09   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Luka kod kuće ne nosi patofne već trčkara u čarapicama ili ponekad onim "protivkliznim" carapicama user posted image  ali za vrticu su obavezne patofne.
Ciciban su tvrde kao kamen i samo jednom sam mu njih kupila...tuga user posted image  chicco su mi najbolje, meke, savitljivo djona...savršene. Do sad je imao 3 para chicco patofnica i obozavamo ih. I fizijatar je rekao da patofnice treba da su takve da djon moze da se savije rukom, jer onda je to kao da dete ide boso, a to i jeste cilj kod dece koja uveliko hodaju. Ali chicco su 3000...mnogo su mi skupe sad user posted image
nasla sam idealne!!! u apoteci, dr luigi. Kupili smo danas, kostaju oko 1200 i FENOMENALNE SU!!! nisu šarene i tako lepe kao sto mogu da budu neke druge od gore pomenutih, ali su prave patofnice!!!!
toplo preporučujem!

user posted image

Jeco gde se nalazi apoteka gde imaju ove patofnice?

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Patofne
1.3.2011 11:16:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja sam sad kupila R. ove poluotvorene, u njima se lijepo nogica neće znojiti i od sad ću mu uvijek ovakve kupovati user posted image
Dobro sam i ja nadošla za 4 godineuser posted image
 


Andreju je stopalo predebelo za te patofne, ubrzo su poceli da ga stezu da donji kaisevi user posted image A da ne verujes, i u njima su mu se stopala znojila user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Patofne
1.3.2011 22:48:14   
Jele

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja sam sad kupila R. ove poluotvorene, u njima se lijepo nogica neće znojiti i od sad ću mu uvijek ovakve kupovati user posted image
Dobro sam i ja nadošla za 4 godineuser posted image
 


Andreju je stopalo predebelo za te patofne, ubrzo su poceli da ga stezu da donji kaisevi user posted image A da ne verujes, i u njima su mu se stopala znojila user posted image



Alexx, Uroš isto ima krofne stopala i visok ris i mi smo uzeli Pollinove i odlične su mu user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Patofne
2.3.2011 8:35:30   
Jeca*
Rivana imas na Bulevaru preko puta stud.doma Lola, imas i u apoteci u Resavskoj. Vidjala sam ih jos po gradu ali sad ko za inat ne mogu da se setima gde. Kad se setim javicu ti, ako ti ove lokacije ne odgovaraju


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Patofne
16.5.2011 12:23:36   
Shishica
Ja kazem PACNE ..

A mozda je najbolja varijanta one carape - pacne..kao carape sa djonom tankim...

Ali sad leti ne znam sta bi joj po kuci.. i izgleda da cu ostati pri carapama sa bockicama da ne klize.. ne znam sta drugo...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Patofne
16.5.2011 15:35:26   
gagana83
Mi smo kupili OVAKVE




_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Patofne
16.5.2011 15:40:32   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Shishica

A mozda je najbolja varijanta one carape - pacne..kao carape sa djonom tankim...


Aman, ljudi, gde to kupujete? Meni svi kažu kako to ima svuda, te pijaca, te kinezi, a nigde ne mogu da nađem.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Patofne
16.5.2011 15:46:01   
gagana83
Kod nas ih ima bas svudauser posted image

Ja sam kupovala na buvljaku a vidim da ih ima i po padnjama sa bebi opremom. Super stvar.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Patofne
16.5.2011 15:49:55   
Jeca*
ima ih sigurno u aksi
ima ih i u calzedonia radnjama

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Patofne
16.5.2011 16:29:31   
pepeljuga
Nista ti ne znaci za Bg, ali ja sam kupila u radnji sa carapama, u tim radnjama ih obicno ima. U Aksi nisam nikad videla.

< Poruku je uredio pepeljuga -- 16.5.2011 16:30:04 >


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Patofne
17.5.2011 8:06:18   
Shishica
Jao juce sam gledala kakvih ima sve!!!

EVO

A te carape kod nas sam videla samo na pijaci..

A gle OVE i OVE i.......

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Patofne
13.8.2011 15:50:18   
bebać
Ja Sergeju danas kupila pape nove za vrtića, i to br 24(koje su mu malo velike na golu nogicu). Odlučila sam se za Ciciban i to na rajfešlus, pošto nam je čičak od prethodnih otišao, nisu mu bile ni 8 mjeseciuser posted image .

Ove su slatke, neki novi model što je izašao valjda sad od Cicibana, stavim slikicu dok napunim aparatuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Patofne
13.8.2011 16:10:08   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Shishica

A mozda je najbolja varijanta one carape - pacne..kao carape sa djonom tankim...


Aman, ljudi, gde to kupujete? Meni svi kažu kako to ima svuda, te pijaca, te kinezi, a nigde ne mogu da nađem.

Ima na Ribljoj pijaci user posted image


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Patofne
13.8.2011 16:32:47   
bojkica
Da li neko zna cenu grubinovih patofnica,i do kojg broja ih prave-mi smo bas nogatiuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Patofne
29.8.2011 23:44:26   
pepeljuga
Da li neko moze da mi kaze da li se prodaje obuca Pavle na Novom Beogradu, videla sam neke patofnice koje mi se svidjaju na slici, pa hocu da ih vidim uzivo.
Koje patofnice kupujete deci za vrtic u ovom periodu, kad je jos uvek toplo?


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu bojkica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Patofne
30.8.2011 12:39:08   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Da li neko moze da mi kaze da li se prodaje obuca Pavle na Novom Beogradu, videla sam neke patofnice koje mi se svidjaju na slici, pa hocu da ih vidim uzivo.
Koje patofnice kupujete deci za vrtic u ovom periodu, kad je jos uvek toplo?


Znam da oni vole da im se donose patofnice na čičak jer se deca lakse naviknu da ih sami obuvaju,a sad nema bas neki izbor letnjih patofnica user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Patofne
30.8.2011 12:57:10   
pepeljuga
Bas tako, koje god da sam gledala, izgledaju kao iz praistorije, bas su gadne. Mislim da cu mu uzeti neke Baldino, nasla sam juce u Piramidi, poluotvorene su, imaju kozni anatomski ulozak a platnene su tako da mu nece biti vruce sada, jedino sto mi se ne svidjaju, ali svejedno mu za dva meseca moram uzeti nove jer ce poceti hladnije vreme.

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Patofne
30.8.2011 13:05:23   
lanajelena
Ok su te Baldino i Lana te ima,bas ih dugo nosi user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Patofne
22.9.2011 19:08:42   
Anck Su Nmaun
Evo da pitam i u samoj temi.... sad treba da uzmemo patofne  ( zepice kako ih mi zovemo)  al nisam sigurna da li je bolje uzeti tvrde ( kao cipele) ili onako malo mekse, jer je ipak za po kuci i vrtic pa da budu udobnije???

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Patofne
11.10.2011 15:34:30   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Patofne 
user posted image






IZVORNA PORUKA: Ana RR

Kako su blesave user posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca*

user posted image  divne su
mi smo prosle godine imali ovakve, isto chicco

user posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca*

off topic sam jer ima tema patofne, ali moram da napisem da su chicco patofne stvarno najbolje (ili te ili one o kojima sam pisala u temi "Dr Luigi")
luka je imao i ove i njih je obozavao jer su toliko bile meke i tople da stvarno nemam reci

user posted image


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Uh super su. Moram Teodori da kupim neke patofne, jer je kod nas pod hladan. A, ona non stop set_a i puzi. A, nogice su joj stalno hladne.


IZVORNA PORUKA: madre

jeco, a po cemu su najbolje?
ja sam dugo trazila patofne i na kraju uzmem cicibanke
user posted image
cini mi se da je ovaj prednji deo preterano dubok, pa ne moze lepo da savije nogicuuser posted image
sve u svemu, nisu loseuser posted image


IZVORNA PORUKA: madre

ove ivine su dobre, izgleda da je kod njih taj prednji deo isecen, da bi slobodno mogao da savija nogu, čučne... a uz to su skroz ludeuser posted image


IZVORNA PORUKA: Jeca*

ja sam vec pisala da je meni sin padao u ciciban cipelama ili patofnama...toliko su tvrde, on krene da hoda, ne savije mu se stopalo i padne. Od kako smo presli na chicco i druge, svanulo nam je. Ove chicco mozes maltene da zguzvas dlanom koliko su meke. I to onda detetu izgleda kao da je boso, a ustvari mu zastiti nogicu ako zgazi neku igracku i utopli je da ne hoda bos po parketu



_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako naučiti svoje dete šta da radi ako se...
Ovo nije nešto što deci govorite samo jednom i to je to. Ovo je nešto na šta deca moraju stalno da se podsećaju.
Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here