|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Patofne
29.8.2019 11:00:07   
AnaTamara


IZVORNA PORUKA: Duškić

Kupila sam patofnice, ciciban deci za vrtic.


Koliko se krecu sad ciciban? Od proslog leta nisam kupovala, bas danas planiram da kupim

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Patofne
29.8.2019 11:49:47   
Milena18
Mi smo pre neki dan kupili za 2400, br. 24. Ne znam da li im je cena viša za veće brojeve.

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Patofne
29.8.2019 12:21:38   
bubulence
U Aksi ima popust 20%, cini mi se bas na ciciban..

Mi smo poslednji put uzeli baldino i mislim da su nam najbolje od svih koje smo do sada koristili... Cena je bila mislim oko 1900din pocetkom godine. Ici cu u subotu da uzmem nove ali iste

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Patofne
29.8.2019 19:35:15   
Duškić
Ima 20 % u Aksi.
Ali me tako iznervirali nema na stanju.
2590 su ciciban

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Patofne
29.8.2019 20:54:05   
jane1
Ima sada i popusta u Baldinu, ali nema svih brojeva.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Patofne
30.8.2019 9:41:22   
Duškić
Ma ovi su me tako iznervirali, zasto i dalje drze popust kad nemaju nista na stanju.
U dexico ti odmah jave .

(odgovor članu jane1)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Patofne
30.8.2019 10:44:05   
vonavoj
Ja sam uzela pavle,1850din..svima je isti djon..i milami i pavle.Doduse sad je milami izmislio novi djon..

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Patofne
30.8.2019 12:45:30   
Rosita
Ja uzeh u lokalnoj dečjoj radnji neke Una Kids za 1500. Skroz ok.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Patofne
30.8.2019 12:47:05   
pari
Ja na kraju neću sad uzimati za T.  Rekli su mi da može u čarapicama.  Biće joj lakše tako.

A za M ću videti uskoro isto po manjim radnjicama šta imaju

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Patofne
30.8.2019 14:20:18   
MimaKos
Eto Pari, a moj je stariji mesec dana , ima 19 meseci i rekli su mora patofne. Kakva glupost


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Patofne
4.9.2019 9:07:51   
Sanjica26 RR
Mi smo uzeli pre neki dan ove patofnice. Milami

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Patofne
11.12.2019 21:43:51   
Slavkic
I mi imamo na cicak ciciban i super su nam


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Patofne
17.6.2021 11:21:24   
nata11
Mi bas muku mucimo sa patofnama. Jedino kojim bila zadovoljna su Nikolic. Cena je oko 900 ein, malo tvrdji djon po meni ali I zadovoljna.


Nakon obilaska prodavnica i isprobavanja porucih preko neta Milami patofne na nekom snizenju. Videcemo kako ce se pokazati. 

_____________________________





(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Patofne
22.6.2021 8:06:34   
Duškić
Nase su trenutno >..frodo... Prezadovoljna sam, uzimala sam i Milami, ciciban, u Bebi i neke obicne, ove trenutno mi se najvise svidjaju.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Patofne
22.6.2021 8:47:16   
dddaca
Nama su trenutno Pollino i mogu da kazem da su super. Pre njih koristili Milami, nisu ni one lose, ali ove Pollino su bas dobre

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 340
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here