|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
23.9.2010 12:00:26   
Anoniman
Ma , tako nešto , namam pojma . Danas ću baš da pitam da ponovi razloge PROTIV. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Mider gaće i steznik
23.9.2010 17:13:47   
Anoniman
imam neki pompea user posted image koji ima kratke nogavice i ide preko stomaka ,obukla sam to jednom i zeludac me toliko boleo da sam odustala,josh uvek imam stomak,ne  secam se posle koliko se povlaci ?nesto mi se cini da posle Akija je to brze islo ..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Mider gaće i steznik
26.9.2010 0:46:44   
milia
Steznik da, mider ne. Steznik sam stavila jos u bolnici jer mi je bilo s njim lakse, drzao mi je ceo trbuh da ne visi. Pre trudnoce sam imala ravan stomak. Posle trudnoce sam imala stomacic 7-8 meseci i nekako je sam nestao skroz, oko 15 meseci posle. Steznik sam nosila mozda mesec dana. Mider ne bih, jer ako obucem tesne sinteticke "gace" to znaci da nema disanja tamo dole, a to znaci mogucu infekciju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Mider gaće i steznik
5.10.2010 14:35:11   
MASHKA
idem danas da potražim te mider gaće. valjda nije kasno za moj stomačić? najviše me nervira što mi je pupak nekako razvučen, a bio je tako lep ...nekada...

(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Mider gaće i steznik
5.10.2010 16:27:17   
Podrum Š.
Ja nikako da se nakanim da stavim steznik... Uvek mi nešto smeta, ili moram nešto da poradim u kući, ili da sedim sa Darkom za stolom i učimo... A stomačina user posted image , visi pa visi... Farmerke od pre trudnoće obučem ali od odvratnog stomaka ne mogu da zakopčam.
Nikada više ravan stomak user posted image .
A i ovo dojenje ubi, moraš jesti više puta dnevno... a ja ranije jednom max dvaput jela user posted image .

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Mider gaće i steznik
5.10.2010 17:41:23   
MASHKA
ja sam sada na istoj kilaži kao i pre trudnoće ali me nervira mlitava koža na stomaku....kupila mider gaće pa javljam rezultate - ako ih bude!

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Mider gaće i steznik
5.10.2010 22:41:34   
choopa choops
Kupih ja steznik po savjetu patronazne (prim.prev Kupi obavezno steznik, ostalo ti je dosta stomaka user posted image Uopste me nije skenjala sa svojom primjedbom user posted image Jos ja mislila kako mi je stomak super).
Ali, ne nosim ga user posted image Svrbi me sve sto treba i sto ne treba kad ga skinem. Bas mi smeta. Pa ga stavim samo kad idem negdje vani, a treba da izgledam kao zmaj user posted image i da se pravim kako sam smrsala.
Inace isti je kao onaj Chiccov, samo je duolo jeftiniji. I super je sto ima da se kupi da bude dosta dubok-ispod grudi pa da se zavrsava na kukovima. I ovaj drugi kraci koji ide samo preko stomaka. Kupljen u apoteci.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Mider gaće i steznik
5.10.2010 22:44:35   
Podrum Š.
Jooj blago vama, ja sam sebi blagi užas. A sva sretna ugojila se samo 9 kg u trudnoći. Sada izgledam kao međed user posted image .

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Mider gaće i steznik
7.1.2011 20:43:42   
strahinja11
Da li neko zna od kad smem da koristim steznik? Mislim jel sme neposredno po izlasku iz bolnice ili mora da se saceka nekoliko dana?
I kakvo je vase iskustvo, da li moze da se trpi posto predpostavljam da ti tad nije do pojasa?

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Mider gaće i steznik
7.1.2011 22:14:35   
Anoniman
Ja nisam mogla da trpim jer je bilo leto...i uzasno sam se znojila u njima...nosila sam ih s vremena na vreme...u napadima "ja moram da izgledam bolje" i onda mi posle par dana dosadi...pa odustanem i tako u krug.... a josh u porodilishtu sam stezala stomak...lakshe mi bilo da ustajem i sedam...nije me bolela rana od cr. user posted image

(odgovor članu strahinja11)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Mider gaće i steznik
8.1.2011 16:22:58   
strahinja11
Hvala Smeshkica :***

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Mider gaće i steznik
20.1.2011 15:54:31   
maja19
Meni je cak ginekolog rekao da obavezno nosim steznik gacice tako da ih nosim i za sada ne smeta...

(odgovor članu strahinja11)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Mider gaće i steznik
5.2.2011 15:14:26   
mellani
Ja sam kupila mider gaće pre 10 dana u Lisci,zadovoljna sam zasad,čini mi se da pomaže.user posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Mider gaće i steznik
6.2.2011 12:58:08   
gabrijelaaa
kolko sam shvatila po ovim vasim postovima ..nakon CR sme da se nosi cim se skinu konci...ja sam se sa prvom trudnocom zeznula pa sam mnogo kasnije nosila pojas...iritirao me je ali kad se mora...i vratio mi se stomak koliko toliko...e pa bi sada da pokusam malo da sredim stanje posle ove trudnoce...user posted image

_____________________________

LENA 24.SEPTEMPAR 2009.
PAVLE 18.FEBRUAR 2011.

(odgovor članu mellani)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Mider gaće i steznik
14.4.2011 22:08:42   
AndreaK
i ja sam u nedoumici... sada posle porodjaja zelim da se dovedem u red, pa se nadam da cu uspeti i sa stomakom...ali zbog CR ne znam koliko da sacekam sa steznikom... user posted image

(odgovor članu gabrijelaaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Mider gaće i steznik
15.4.2011 9:26:34   
nencydrew
Devojke, ne znam za steznik, al meni se stomak zategao-a bio je očajan-posle 2 godine u teretaniuser posted image

E sad videćemo za druguuser posted image

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Mider gaće i steznik
31.5.2011 18:25:01   
luftika
Pozdrav svima,
moze li mi neko reci da li 9 meseci nakon porodjaja vredi kupti steznik? Ja se nisam puno ugojila u trudnoci, linija je sada skoro kao rpe trudnoce (inace sam sporstki tip pa trcim i radim vezbe) ali i dalje imam stomacic...da li je sada kasno da probam sa steznikom? hvala svima 

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Mider gaće i steznik
31.5.2011 20:56:51   
janajana
IZVORNA PORUKA: AndreaK

i ja sam u nedoumici... sada posle porodjaja zelim da se dovedem u red, pa se nadam da cu uspeti i sa stomakom...ali zbog CR ne znam koliko da sacekam sa steznikom... user posted image
ja sam pitala dr kad sam skidala konce da li smem steznik i rekla je da sme samo da do sebe tj rane prvo imam nesto pamucno


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Mider gaće i steznik
6.6.2011 9:49:40   
dejana007
meni su savetovali da koristim steznik posle 40 dana (inace sam se prirodno porodila), ja ga nosim kako kad... tj vise ne nosim nego sto nosim, smeta mi, neprijatno se osecam, vruce mi je... dal ce mi stvarno zbog toga sto ne nosim redovno steznik ostati stomak? A bas me zanima do kad se povlaci materica posle porodjaja. Jos malo pa ce 2 meseca od porodjaja, meni je pupak i dalje oogroman a i stomace je tu. o strijama necu ovde user posted image

luftika ja mislim da ce vezbe pre pomoci nego steznik user posted image

P.s

i da , koliko vremenski da nosim steznik? mesec dana? dva? dal i nocu? Imam milion pitanja user posted image

< Poruku je uredio dejana007 -- 6.6.2011 9:57:07 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Mider gaće i steznik
12.7.2011 22:22:13   
jabudic
Gdje se kupuje ovaj steznik, ili mider gace? I sta su uopste mider gace?
Ja sam prvi put imala nesto kao gace, ali duboke, gore skoro do ispod grudi, ali mi nije bilo fino, jer se taj dio gore urola, pa se skroz spusti. Da ne kazem da ako obucem nesto tanko, ili slabo stegnuto u pojasu, odmah klizi i ostadoh gola. Ali to mi je tada majka kupila.
A sad ne znam ni sta da trazim, ni gdje se kupuje. Ima li u apotekama?

< Poruku je uredio jabudic -- 12.7.2011 22:23:02 >

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Mider gaće i steznik
12.7.2011 23:16:00   
dejana007
i ja sam u pocetku gresila, bolje je da se uzme steznik npr ovako nesto http://shop.aksa.rs/index.php?mod=catalog&op=product&product_id=5750 nego mider i sl. jer ti se steze samo stomak i nije neudobno. ja sam verovatno sebe osudila na stomace. steznik nisam n osila, a i strije imam...

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Mider gaće i steznik
12.7.2011 23:18:46   
Anoniman
Meni je to bilo neudobnije nego mider gaće. Nerviralo me što mi se narolavalo na gor a stomak ispadao ispod ako sednem. user posted image

(odgovor članu dejana007)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Mider gaće i steznik
12.7.2011 23:25:00   
dejana007

IZVORNA PORUKA: Tash

Meni je to bilo neudobnije nego mider gaće. Nerviralo me što mi se narolavalo na gor a stomak ispadao ispod ako sednem. user posted image


eto vidis, ta varijanta mi nije pala na pamet user posted image ma najolje posle dojenja trcanje i to je to user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Mider gaće i steznik
12.7.2011 23:41:22   
jabudic
Najprivlacnije mi izgleda onaj sa teleshopa, kao ronilacno odijelo, od koljena do vrata user posted image
Ali, ko bi se kuvao u tome citavo ljeto. Nego, dok se ja porodim mozda ne budu vrucine user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Mider gaće i steznik
13.7.2011 12:30:24   
dejana007
Ali, ko bi se kuvao u tome citavo ljeto


upravo to meni smeta user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here