|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prerano sexy
8.4.2011 13:09:41   
Maleno85

IZVORNA PORUKA: bubulence

maleno jeli tebi bio cilj da me rasplaces???


Ne smijes places, rasplakaces bebu! Mene jako potresu ovakve stvari jer se stvarno svasta desava. Tema je takva da svako od nas moze puno toga napisati. Zalosno je sto je sve manje pravih roditelja i prave djece.

Lanajelena, znam da cu vas namuciti, ali ja se raspisala, pa kad sam vidjela koliki je post, bilo mi zao da ga brisem user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Prerano sexy
8.4.2011 13:12:00   
jabudic
IZVORNA PORUKA: Maleno85

Lanajelena, znam da cu vas namuciti, ali ja se raspisala, pa kad sam vidjela koliki je post, bilo mi zao da ga brisem user posted image


Ja volim velike postove, sto se svi izvinjavaju user posted image

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Prerano sexy
8.4.2011 13:13:39   
Maleno85
Sta ja mogu kad ja ni Dobar dan ne znam reci ukratko user posted image user posted image user posted image

Samo pricam, pricam i pricam... i pricam.. tj pisem.. u ovom slucaju user posted image

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me TI volis..
T&N 15.05.2010.
Nase malo carstvo, nasa sreca najveca, ponos i podsticaj..
ZAJEDNO SMO JACI :-)
TNT 14.05.2011.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Prerano sexy
8.4.2011 14:05:42   
Brana
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Meni se povraća kad vidim takvu temu... iz razloga, što znam da je takvo... isto kao što smo čitale u jednoj od tema kako je "slatko" kupiti bebi cipelice-štikle. GADI MI SE TO.

slazem seuser posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Prerano sexy
8.4.2011 17:45:02   
nencydrew
Ovo je još jedna ružna pojava fatalnog nam globalizma, instanta, ubrzavanja...

ono što mene mnogo više čudi je sama priroda, jer devojčice zaista ranije fizički odrastaju, dobijaju ciklus...

Ta generacija ima neko ime, sad ne mogu da se setim, a naučnici krive najviše pogrešnu ishranu, puno mesa i slatkiša, brza hrana...

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Prerano sexy
8.4.2011 21:43:28   
aleksandrova
tuzno tuzno user posted image ja nisam trudna i jos nemam dete...al vec se plasim sta ce biti sa celim svetom uopste...sve je nekako krenulo naopako...sve sto sto je lose postalo je dobro user posted image mnogo se plasim

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Prerano sexy
9.4.2011 1:16:46   
liliana
JOj, rasplakah se od ove teme. Ali ne od teme kao teme, več od toga što  konstantno razmišljam o tome kako vaspitavati dete. Žensko dete.  Kako pobediti sve ovo ludilo oko nas? Daj mi bože da budem upola dobar roditelj kakvi su moji bili...

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Prerano sexy
12.4.2011 14:32:43   
eni26
Draga Saveta : * - Sa deckom sam stupila u intimne odnose prije godinu dana i stalno koristim pilulu. Prije mjesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam takodjer stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati jos jednu pilulu, jednu za decka, a drugu za kolegu sa faksa?

* - Primijetila sam da na reklamama za uloske uvijek bude neka plava tekucina, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?

* - Imam 15 godina i namjeravam stupiti u intimni odnos sa svojim momkom, ali me uzasno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanem trudna to bi bila tragedija jer je momak jako siromasan, a mama mi daje dnevno samo 10 kuna za kavu i kad bi skupljala za abortus trebalo bi mi 5 godina, a trudnoca traje samo 9 mjeseci. Sto da radim?

* - Imam 15 god i idem u 1.razred srednje skole. Ostala sam trudna s deckom s kojim se zabavljam par mjeseci. Da li da rodim sad il kad zavrsim skolu????

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Prerano sexy
12.4.2011 14:35:12   
Brana
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here