|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:09:05   
DACA/MACA
da li mislite da je normalno da otac zenskog deteta ljubi devojcicu u usta i to ne onako kisic vec sa dodatkom jezika ALI KAO SAMO MALO,pod izgovorom nije ona svesna toga a vidis kako se smeje...I da li mislite da je normalno da otac i zensko dete od cetiri godine se kupaju zajedno u kadi naravno nagi ili GOLISAVI....
Postavila sam vam ovu temu jer sam licno videla ovo o cemu sam vam napred pisala.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:11:09   
Ana RR
Meni to nikako nije normalno... malopre sam gledala neku emisiju u kojoj otac ljubi u usta svoju ćerku od 20 i kusur godina!! Za mene je to grozno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:14:16   
gracija
Meni je to fuj...Nikad ne bih dozvolila tako nesto...
A interesuje me kako reaguje mama tog djeteta...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:20:01   
DACA/MACA
pa na to pitanje da li majka zna za to moj odgovor je CISTO SUMNJAM.Majka vecinu vremena zbog prirode posla provodi van kuce tako da je otac ceo dan sa devojcicom.Ja kada sam to videla bila sam blago receno ZGROZENA BLJAK FUJ BEZ RECI.

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:20:24   
Ana RR
Moja bratanica (koja ima 2,5 godine) sve ljubi u usta, tako je ljubi njena mama i ona je tako naučila. I bude mi i slatko, jer te ona zgrabi, cmokne i pobegne user posted image
Ali ipak se nadam da će je vremenom odvići od toga.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:21:10   
Lu
IZVORNA PORUKA: DACA/MACA

da li mislite da je normalno da otac zenskog deteta ljubi devojcicu u usta i to ne onako kisic vec sa dodatkom jezika ALI KAO SAMO MALO,pod izgovorom nije ona svesna toga a vidis kako se smeje...

Pa mislim meni ovo zvuči user posted image
Ne znam ustvari šta ovo treba da znači...kakvo je to iskazivanje ljubavi,zašto takav poljubac i zašto ne treba da bude svjesnauser posted image
Djeca trebaju da budu svjesna svoje ljubavi,zagrljaja i poljubaca od roditelja i to ne smije da bude čudno ni da se dovodi u ptanje,znači jedan zdrav odnos ispunjen ljubavlju...
A ovo mi je vulgarno i odvratno...ljubljenje u usta i još s jezikomuser posted image user posted image

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:22:03   
Ana RR
Uh to mi nekako baš bolesno deluje, ne znam.. Jesi komentarisala nešto pred tim "tatom"?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:23:04   
DACA/MACA
to jeste slatko ana,da te dete tako ljubne,user posted image ,  ali ovde otac jezikom ljubi svoje dete!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:23:50   
sneza24
Uh i meni je to uvek bilo bezveze kad vidim da ljube malu decu u usta.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:24:03   
Ana RR
Bljak! Ružno i nemoralno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:25:11   
sneza24
IZVORNA PORUKA: DACA/MACA

ali ovde otac jezikom ljubi svoje dete!!!


user posted image

(odgovor članu DACA/MACA)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:36:29   
mister NO
dobro vece curke!Od ove dacamace ne mogu da primirisim kompu!al dobrooo ona je ipakuser posted image user posted image .
naime kada mi je ispriciala to sto nije mogla nikako da izbjegne da vidi moj komentar je bio sledeci:"Pa da li je on normalan??!"
za svaku osudu i javni linc!
ako ce neko izlaziti sa ovde sa stavom"pa to je njihova stvar.....sta dete zna mala je...to je je jos jedan od nacina da se iskaze ljubav prema detetu....zblizavanje otac-cerkica...njanjananja' samo neka zaobidje.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:38:56   
Ana RR
Ja ne bih mogla da izdržim a da mu nešto ne kažem.. Sigurno bih burno odreagovala... Ili bi se skroz zgrozila i ostala bez teksta, ne znam.. To je zaista bolesno.



< Poruku je uredio Ana RR -- 4.7.2009 21:40:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:43:23   
mister NO
Apsolutno se slazem sa tobom Ana80!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 21:44:37   
mister NO
Ravnodusan ne bih ostao.!to sigurno!user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 22:26:12   
guppy RR
sorry, ostala sam bez teksta... user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 22:37:44   
mihi
Ja se pitam isto što i Gracija gde je mama te devojčice i šta radi u takvim okolnostima!!!!!!!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
4.7.2009 22:38:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 22:45:38   
Sneža
Ako je to tako kao što je opisano,šta reći sem grozota!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 22:49:05   
vodolija 82
uzas,nista vise,kako samo moze,ma user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: intimnost roditelja i dece
4.7.2009 22:52:34   
Maya21
odvratno!!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 9:33:28   
Anoniman
ako on to radi tako da vidi cijeli svijet vjerovatno radi to i pred majkom te djevojčice, odnosno njegovom ženom i nije mi jasno uopšte kako ta majka ne reagujeuser posted image

ebote pa jedno je zbliziti se s djetetom, a ovo je nesto toliko odvratno.... pedofilčina jedna odvratna ...

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 9:40:50   
prolece
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pedofilčina jedna odvratna ...

i meni izgleda tako.user posted image takve bih prvo uštrojila, pa u Lisičiji potok, metak u čelo... kakvo suđenje, kakvo lečenje, još da uživa u bolnici o našem trošku, pa za godinu dana opet napolje i sve iz početkauser posted image user posted image user posted image uh kako sam sad besna!

< Poruku je uredio prolece -- 6.7.2009 9:41:29 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 9:59:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mister NO

ako ce neko izlaziti sa ovde sa stavom"pa to je njihova stvar.....sta dete zna mala je...to je je jos jedan od nacina da se iskaze ljubav prema detetu....zblizavanje otac-cerkica...njanjananja' samo neka zaobidje.


Dragi mister, ti nemaš prava ovako šta da napišeš na forumu, jer, ovde SVAKO SME DA NAPIŠE SVOJE MIŠLJENJE, a ti ako ti se ne čita - nemoj čitati.


Slažem da je ovo grozno. Mislim, ljubim i ja svoje dete u usta, ono cmokić, i on to radi samo sa mnom, ali nema tu nikakvog jezika, nikada nisam ušla sa njim u kadu, o tome čak i imamo temu.
Mene je nešto drugo zbunilo: Daco, kako si videla svojim očima tatu i ćerku gole u kadi? user posted image

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:20:06   
simke
user posted image user posted image user posted image Pedofilchina jedna odvratnauser posted image user posted image Treba ga obesiti javno,na sred trgauser posted image Ma i ta majka,kako moze da dozvoli tako neshtouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here