|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko cesto perete kosu?
14.1.2021 19:47:50   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bože, pročitala sam Koliko često perete noge user posted image user posted image  


Pa meni nije dobro 😂


user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koliko cesto perete kosu?
14.1.2021 19:58:13   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Isto branki, isto zavidim, moje 2 drugarice tako, milina bre. Ova jedna kaze da uopste ne kupuje sampon jer kuci nikada ne pere kosu user posted image



Ni ja ne perem kosu kod kuce. Branki, moja josa je cudna. Jako gusta ali se i jako masti i cudna je za oblikovanje. Nikada ne mogu sama da se isfeniram i da to bude ok. Zavidim zenama koje samo osuse kosu i bude im super. Kada ja sama osusim kosu budem kao pudlica pred sisanje



Ovako i ja budem kao pudlica🤣

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koliko cesto perete kosu?
14.1.2021 20:02:52   
Ivanka 75
Ja bar 2x nedeljno perem, ali smuci mi se pomisao da moram da perem  pa da je susim posle 😔


Ova kartko duga varijanta mi odgovara. E sad, sampon je problem jer sam pLJavusa pa mi suva kosa. Ali sestra mi rece za crni Gliss sampon i regenerator i u zivotu nista bolje na kosu nisam nanela. Kosa lepa, mekana, divota. Prosto mi lepo kad znam da ce da, stoji kako treba i da nece biti ko slama 😊Znaci bar 2x nedeljno 😉

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koliko cesto perete kosu?
14.1.2021 20:28:15   
emicaa
Ivanka hvala za preporuku sampona 😁




_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koliko cesto perete kosu?
14.1.2021 23:23:35   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ivanka hvala za preporuku sampona 😁






Emice nema na cemu ❤️
Dugo sam lutala od sampona do sampona, ovaj mi bas odgovara. A regenerator je fenomenalan, gust, i odlican! 😊 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koliko cesto perete kosu?
19.9.2021 7:34:24   
Dragica Draga
Svaki treci dan

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koliko cesto perete kosu?
19.9.2021 8:46:37   
flamingos
Dva puta nedeljno.


(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koliko cesto perete kosu?
19.9.2021 10:44:22   
Didy


IZVORNA PORUKA: Dragica Draga

Svaki treci dan



I ja isto ovako. Leti to bude svaki ili eventualno svaki drugi dan ako ne idem na plažu.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
DECU ZIMI KUPATI jednom u TRI DANA
Decu ne treba kupati svaki dan, pogotovo ne zimi, dovoljno je jednom u tri dana. Svakodnevno se jedino održava higijena ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here