|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko stojite iza vasih muzeva?
12.7.2009 22:55:42   
mister NO
hm...Da li u sitaciji kada ste u drustvu,i vas suprug,momak nesto govori,a znate da nije u pravu,podrzite ga ili stavite do znanja da se ne slazete sa time sto vasa  jaca polovina govori i da mozda grijesi?

da li precutite? i ostavite vase misljenje za kucu.tj. nasamo mu kazete ili pred svima iznesete svoje misljenje?

< Poruku je uredio Tasha RR -- 13.7.2009 10:06:04 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
12.7.2009 22:56:50   
Anoniman
Mislim da bih precutala i ostavila za kucu ili bih diskretno pokusala da mu dam do znanja da mozda gresi!

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
12.7.2009 22:58:10   
mister NO
mudro i pametnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
12.7.2009 22:59:26   
dunja RR
ostavim za kucu, otprilike je takav neki precutni dogovor...on meni nikada nije " zabio noz u ledja" pred drugima, mada ja imam brzi jezik od pameti i ponekad ga napadnem javno,...ali trudim se da to promenim...

u principu smatram da je mm jako mudar, retko kada gresi u stavi i misljenju, tako da i nemam tu puno posla ni pred drustvom a ni kuci( nije da ga hvalim...ali...nije sto je mm, mislimuser posted image )

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
12.7.2009 23:02:59   
Anoniman
Uglavnom prećutim. Pravim se da nisam čula, krenem neku drugu priču.

U 90% slučajeva stojim iza njega!

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
12.7.2009 23:05:51   
Verus
Zavisi....ako je to par bliskih prijatelja, zajedno cemo prodiskutovati razliku misljenja, i pak imati malu debatu....ako je to neko koga ne znamo dobro, onda mu necu nista reci tada, nego mozda kuci.  Takodje zavisi od toga o cemu je pricano, sta je receno i kolko se to dotice mene.  Mislim da su razlike misljenja zdrave za vezuuser posted image
Inace, 100% stojim iza mm, kada dodje do podrzavanja u novim poduhvatima, idejama, poslovima.  Zajedno smo jaci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
12.7.2009 23:09:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da su razlike misljenja zdrave za vezuuser posted image



Slažem se, pitanje samo kada i gde. user posted image Ali to je pitanje karaktera muža, pa i nas samih. Svi smo mi različiti.

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 0:31:07   
Ana RR
Hm... naziv teme nije baš jasan, tek kad sam je otvorila shvatila sam šta je pisac hteo reći user posted image

Uglavnom podržim sve što govori, ali ako se ne slažem sa nečim kažem "Mislim da nisi u pravu, ne slažem se..."

Mislim da mogu da kopiram Dunjin post user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.7.2009 0:36:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 0:56:23   
Brand new mama
Postoji sansa da sam ja najgorauser posted image .. Ja sam sanjar, ali sam se udala za nekog ko ponekad hoda min. metar iznad zemlje. Pa jos kad krene da i pred drugima iznosi svoje misljenje koje je dijametralno suprotno od mog, a doda"Je li tako, mazo?" ne znam da li da odgovorim klimoglavom i blagim smjeskom kao svaka dobra zenicauser posted image  ili da ga udavim i izlozim svoj stav iznad njegovog tijelauser posted image user posted image ... Ali, oko vecine stvari u zivotu sam ga podrzala, ma koliko blesave ponekad bile na prvi pogled. Samo o politici, zenskim i gay pravima nikako ne mozemo na zelenu granuuser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 1:07:24   
Ptičica
NIKADA ne bih u društvu kritikovala svoga muža i govorila mu da nije u pravu. Prećutala bih, ali bih mu kod kuće kazala šta mislim i skrenula pažnju da nije u pravu. Tako funkcionišemo oboje.
Takođe, dešavalo mi se da posmatram devojke (ili žene) da blate, kritikuju i smeju se svojim muževima (mladićima) u društvu. To deluje jako prosto i ružno.

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 1:12:04   
Brand new mama
OK, i meni je uzasno da vredjam mog dragog(ili bilo koga drugog), ali ako je u pitanju samo sukob stavova-izlozicu svoj stav. I mene uzasava kad neko omalovazava svog muza, zenu,dete ili bilo koga drugog, govoreci jos u trecem licu o toj osobi koja stoji pored nje,a imala sam priliku to da cujem(tipa: "Ovaj moj.....")

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 1:17:02   
Ptičica
Jadno je kritikovati i omalovažavati svoga muža! Time omalovažavaš sebe, jer si se udala za tu osobu! ako je on krndelj, šta to govori o tebi?
Ja sam se udala za sjajnog čoveka i to svi znaju!

_____________________________

Neke se pobede dobijaju na- juriš!!!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 1:23:32   
Brand new mama
Osim toga, ako ne razgovarate o svemu i zajedno odlucujete  o bitnim stvarima u vasem zivotu- kakav je to brak? Mada, ima i muzeva koji lako prihvataju bezpogovorno podrzavanje, ali kad oni trebaju da uzvrate podrsku zbog svojih kompleksa jos i izmaknu tlo zeni...A mislim da je to problem zena koje ne zele stati iza svog muza- male sujete na sceni

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 8:21:44   
barbara
ja uvek podrzavam svog muza u drustvu,sve sto imamo da kazemo jedno drugom ostavimo za kucu!mm mnogo zna o nekim stvarima ja prosto se iznenadim koliko on zna i koliko je upucen,slabo kada imam potrebu i da ga ispravim!jednom prilikom bili mi kod prijatelja i razgovaramo prijateljica i ja o plati u nekoj firmi kad njen muz puce na nju sta ti znas ne pricaj gluposti,a zena nije nista pogresila!kada smo izasli kaze mm jadna ti je ona sa njim,kako je ovo jadno!jedva sam se suzdrzao da ne puknem na njega ako mu se svadja neka se svadja kada odemo a ne pred nama!u tom trenutku bas sam bila ponosna na njega ali i na sebe,pa ja sam to izabralauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 8:32:04   
Anoniman
stojim user posted image

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 9:48:42   
oliveradj
Stojim, a kod kuće mu kažem da greši ako mislim da nije u pravu!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 9:51:02   
mister NO
i ja sam blizi stavu da ako se vec ne slazemo sta nasa druga polovina govori,da bi neki eventualni kontrastav trebalo sacuvati za kucu....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 9:56:51   
DACA/MACA
u vecini slucajeva stojim iza onoga sto mister NO prica.Medjutim,mali je problem sto je on jako realan,iskren i ponekad okrutan  u iznosenju svojih stavova i u momentu ne razmislja o nekim svojim izjavama tipa da li ce to nekoga uvrediti ili ne.Ponekad mu u drustvu signaliziram pogledom ili ruku mu stisnem,da se malo suzdrzi komentara pa mu nasamo objasnim da neke osobe zaista ne zele da cuju njegovo pravo misljenje i da se ne trudi uvek da bude iskren jer istina neke ljude boli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
13.7.2009 10:03:21   
Anoniman
Sve više sam mišljenja da je pojam "istina" jedna mnogo relativna stvar.

Ne kritikujem nikoga, sada, nego... da li je istina ono što recimo piše na 99 stranica na internetu, ili ono suprotno što piše na jednoj?
da li je istina ustvari "društveno prihvatljiv odgovor"?
Ne znam da li me razumete šta hoću da kažem.

Mislim da svačija istina zavisi od kućnog vaspitanja i okruženja u kom je odrastao.

Da ne bih kvarila koncept ove teme: Šta je istina? KLIK

< Poruku je uredio Tasha RR -- 13.7.2009 10:07:09 >

(odgovor članu DACA/MACA)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: koliko stojite iza vasih muzeva?
13.7.2009 10:17:29   
ljubičica
Stojim i ja!

< Poruku je uredio ljubičica -- 13.7.2009 10:18:16 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 19:19:56   
marince1
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Uglavnom prećutim. Pravim se da nisam čula, krenem neku drugu priču.

U 90% slučajeva stojim iza njega!



potpisujem!Ko ce mu biti podrska,ako ne ja?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 20:37:49   
Anoniman
Uglavnom precutim i stojim iza svog muza puza, ali mi se desi ponekad da budem lajavi krelac (pa se posle pokajem)user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 20:48:30   
nina83
Precutim ili diskretno ukazem da se ne slazem. Uglavnom imamo slicne stavove, tako da retko kada dolazi do takvih situacija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 22:13:25   
Lu
Stojim,stojim..dok se ne umorim,onda sjednemuser posted image

Šalim se,ne pada mi na pamet da ga napadam pred drugima,ali pošto je on vrlo direktna osoba,što nekim ljudima smeta,mislim način na koji im saspe istinu u lice,znam ga pogledati pogledom koji kaže "daj molim te ušuti"user posted image
Ako je neka rasprava u kojoj npr. učestvujemo u društvu onako opušteno, naravno da ću reći svoje mišljenje bez obzira na njegovo,ali baš nikada ga ne bi potcjenjivala ili brukala u društvu niti bi to tolerirala da on meni radi.
Čak i kada bi me povrijedio na neki način,nekim riječima...mislim da bi i to ostavila za naša 4 zida.

(odgovor članu nina83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: koliko stojite iz vasih muzeva?
13.7.2009 22:59:02   
Sneža
Kada smo u društvu naših bliskih prijatelja,kada se ne slažem sa njegovim mišljenjem-kažem svoje i to mi je sasvim normalno,isto tako i on i ne mislim da je to išta loše već naprotiv,a u društvu poznanika ili kad izađemo sa njegovim kolegama i njihovim ženama,znači ljudima koje ne smatram toliko bliskim,naravno da svu "raspravu oko mišljenja" ostavim za kućiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here