|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2023.
28.1.2023 21:35:59   
vonavoj
Tizi,razumem te,tako smo se mi vezali za Jerisos,i valjda od celogodišnje jurnjave na poslu,letovanje želimo da idemo na siguricu..a svi plivamo,ronimo,brdo opreme, i ovaj apartman blizu plaze i auto parkiran nam najvise odgovara.U koje mesto idete? Koja je cena?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Letovanje 2023.
28.1.2023 22:24:35   
Tiziana
U Nikiti. To nam je strateski dobra potzicija da odatle idemo i na levu i na desnu obalu. Ali se bas nikad se ne kupamo tamo. Nekada deca predvece odu na mol da skacu. Mi imamo malo drugaciji ritam. Spavamo dugo, pa pijemo kafu na terasi, doruckujemo i onda tek oko 11, cak i posle 11 krenemo na plazu i onda ostanemo do uvece. Jedemo u povratku negde usput i onda sedimo uvece na terasi. 
Cena je 90eur,ali posto nam da i neki popust itadje nas 85..imamo ceo stan. Kad smo poceli da idemo bilo je skupo, a sada kako su svi digli cene, cak je povoljno. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Tizi, koje je mesto na Sitoniji? 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Letovanje 2023.
28.1.2023 23:10:01   
Ana RR
Mi imamo malo drugaciji ritam. Spavamo dugo, pa pijemo kafu na terasi, doruckujemo i onda tek oko 11, cak i posle 11 krenemo na plazu i onda ostanemo do uvece. Jedemo u povratku negde usput i onda sedimo uvece na terasi.


Ovako i mi user posted image ne mogu da ustajem rano, nema šanse. Naspavamo se, obavimo jutarnje rituale i onda lagano.

Tizi ako ti je ok, pošalji mi koja vila je u pitanju. Cena je ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Letovanje 2023.
29.1.2023 14:18:12   
Tiziana

Cao ana, to je ova kuca. Mi idemo u ova Kalypso. Nazalost nema slika terase, ogromba je, to je stan na ptvom spratu. Vidim da je cena na ovom sajtu jaca. Ne znam jel se oni nesto ugradjuju ili mozda nama cini cenu jer vec dugo idemo. Mogu da ti posaljem njen mail ako budes zainteresovana pa da je direktno pitas. 
Ne znam kakva su ova druga dva apartmana, oni su u prizemlju. Njihova deca jurcaju oko kuce, verujem da je zivo🙂

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi imamo malo drugaciji ritam. Spavamo dugo, pa pijemo kafu na terasi, doruckujemo i onda tek oko 11, cak i posle 11 krenemo na plazu i onda ostanemo do uvece. Jedemo u povratku negde usput i onda sedimo uvece na terasi.


Ovako i mi user posted image ne mogu da ustajem rano, nema šanse. Naspavamo se, obavimo jutarnje rituale i onda lagano.

Tizi ako ti je ok, pošalji mi koja vila je u pitanju. Cena je ok.


Link

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Letovanje 2023.
29.1.2023 17:26:18   
Ana RR
Može Tizi, pošalji, taman bi i nama odgovarao taj vaš ako idemo sa kumovima. I mi uvek iznajmimo celu kuću. Hvala ti user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Letovanje 2023.
30.1.2023 7:34:02   
jess021
I mene nervira da na godišnjem moramo da ustajemo, ali me nervira i da se decom idem na plažu po najvećem suncu, plus što je mm baš kritičan što se tiče sunca, izgori očas posla.Eto problema😂
Tizi, baš je lep stan, jel blizu plaže? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Letovanje 2023.
30.1.2023 10:36:45   
Didy
Mi ćemo 90% u Hrvatsku. Imamo 2 opcije u užem izboru za sada - Krk (Malinska) ili Rab, a posle možda i produžimo koji dan da se mm vidi s rodbinom. Oni su uglavnom svi otišli za vreme rata, ali se na leto skupe, pa nam je to jedinstvena prilika da se vidimo, pogotovo npr. ove iz Kanada. Kao što sam pisala, bilo nam je jako lepo prošle godine, a glavna prednost je što nam treba 5-6 sati i nema cimanja s granicama (pređem u Hrvatsku 3 km od kuće i to je sve od cimanja). Prošle godine je baš bio haos na granicama prema Grčkoj, ljudi su satima čekali, nemam više živaca za to. Ja volim na moru da ustanem rano. Volim jutra na plaži kad je more mirno i nema gužve, divno mi je za plivanje. Nekad moje ostavim u apartmanu/hotelu, pogotovo kad su bili mali, odem, isplivam svoje, izuživam se i onda se vratim, oni se taman bude. Doručak i opet na plažu. Isto volimo da ostanemo ceo dan, bukvalno do mraka. Najlepši su mi rano jutro i kasno veče do zalaska sunca. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Letovanje 2023.
30.1.2023 16:37:32   
dunja RR
Ja kao i Tizi i Anči, ustajemo kasnije, i budemo ceo dan na plaži, samo mi iako budemo na plaži dugo, obavezno uvečemo odemo u grad, selo, tamo gde smo, pa se vratimo u sobu oko 11 ili nekad i kasnije (u Hanji smo ostajali do ponoći u gradu, i vraćali se poslednjim busem, 15 minuta do Agi Apostoli), a Hanja je i u ponoć puna ljudi.

Ali nekad odemo u mirnije mesto, možda bi smo ustajali ranije, ja uvek sanjam o jutru na plaži, i nikada to ne ostvarim user posted image

I ne volimo da ponavljamo mesta gde letujemo.

Ja razmatram Talatu, svidelo mi se što mi je Jess pisala, mada možda ipak ostavim za dogodine, i čekam da izbace aranžmane za Skopelos.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Letovanje 2023.
30.1.2023 16:53:33   
Sanjica26 RR
Ја као Диди волим да устанем  рано и да прошетам поред обале мора. Тако сам прошле године. Смештај нам је био близу плаже. Док нема никог, волим да осетим море. Касније одем до пекаре и назад у апартман да моје будим. Последњи дан ми се и мм прикључио, па смо понели из апартмана нес и пили на плажи. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 9:31:45   
jess021
Ja generalno ne volim dugo da spavam, tako da i na odmorima ustajem rano, pa maltretiram sve ostale. Mm to baš nervira, a i u pravu je kad kaže pusti me na odmoru sam. To je jedan od razloga zbog koga nećemo u hotel, jer uvek moram da ih budim da stignemo na doručak.
Evo, ovo leto ću ih pustiti da spavaju do kad hoće, obećavam 😉

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 11:16:07   
dddaca
Jess, odmoricete se sigurno. Ja vec neko vreme mastam o boravku u kampu, u nekom od smestaja na samoj plazi (bungalov ili kamp kucica sa svojim toaletom), ali kad pogledam cene, ipak mi je to preskupo. A mislim da ni mm ne bi bio odusevljen takvom idejom. Za ovo leto jos nismo smislili gde cemo. Cene su bas, bas visoke i mislim da ce biti jos vise kako se leto bude priblizavalo.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 11:29:37   
jess021
Daco, ne znam šta bih ti rekla za cene. Mi smo prošle godine pp u onom hotelu Dion platili 1800 evra i uopšte nismo bili zadovoljni, ne hotelom koliko plažom a i hranom, za te pare to uopšte nije kvalitet, sigurno smo potrošili još 500-600, tako da će ovo letovanje verovatno biti jeftinije.Za vas troje izađe 1000 evra bungalov u talati. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 11:45:24   
dddaca
Znam, gledala sam cene i to mi je puno samo za smestaj, jer na to treba da dodam bar jos 600-700 evra za hranu ako ne planiram da kuvam, pa onda lezaljke, pice, sladoled i sl. ode to na preko 2000. I tu ne racunam troskove goriva do Grcke i vozikanje od plaze do plaze. Tako da se na zalost ne uklapam u tu cifru.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 12:20:25   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Ja generalno ne volim dugo da spavam, tako da i na odmorima ustajem rano, pa maltretiram sve ostale. Mm to baš nervira, a i u pravu je kad kaže pusti me na odmoru sam. To je jedan od razloga zbog koga nećemo u hotel, jer uvek moram da ih budim da stignemo na doručak.
Evo, ovo leto ću ih pustiti da spavaju do kad hoće, obećavam 😉



Jess, tako kaže i mm. Koji je ovo odmor ako moram da ustajem rano. A ja sam ranobudnica. Kao devojka sam dugo spavala. Nisu mogli moji da me isteraju iz kreveta. Sada smatram da je to gubljenje vremena. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 12:45:46   
Didy
Ja inače volim dugo da spavam. Nisam ranoranilac, više sam noćna ptica i nikad ne ležem pre 1-2h noću, ali verovatno tu dosta igra i to što radim do 21-22h, pa dok dođem kući, raspremim, to je već ponoć, dok se malo opustim, pogledam, pročitam nešto za svoju dušu, eto već 1-2h ujutro. Ali na moru se uvek probudim rano, ne znam zašto. Zezam se s mm jer se ne umorim nikad kao kod kuće. 😉 Nekad se probudim u samo svitanje 4-5h ujutro, ne mogu više da ležim, uzmem knjigu i čitam na terasi dok se ostali ne probude. Ja u stvari volim da plivam ujutro dugo i daleko dok je more mirno kao ogledalo. To mi je najveći užitak. Prošlog leta (posle onog incidenta sa ajkula u Egiptu) sam saznala da ajkule napadaju rano ujutro i u sumrak. Taman kad ja idem u svoje plivačke pohode na pučinu. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 14:19:34   
jess021
Ja kao i Sanjica, smatram da je spavanje gubljenje vremena i vikendom ustajem u 7h😉
Didy, isto kao i ti, obožava jutra na plaži, kad nema nikog.... 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 14:30:38   
Didy
Ja isto mislim da je spavanje gubljenje vremena. Samo što ja onda zaspim nekad i u 3h ujutro. 🤣 Vikendom spavam do 9h, pa se onda još izležavam bar do 10h. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 16:35:06   
dunja RR
I ja, i ja, i planiram da postavim ginisov rekord u najkraćem spavanju, mada moj muž misli da sam ja to odavno postavila user posted image
(Didy isto kao ti, ostajem do kasno, najčešće do 3-4, ali kada su veće kampanje i ima posla zaspim oko 6-7 a ustanem u 9).

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 17:10:28   
vonavoj
Svaka čast na nespavanju, meni je potrebno min 6-7 sna...idealno 8. Kad ne stanem ceo dan,nema odmora. A na moru mi je zao da krenemo na plazu kada przi, ustajemo oko 8,pa svaki dan sve kasnije i kasnije😂😂♥️A uvece bogami legnemo oko ponoci.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 18:27:18   
Tiziana
Mi svi volimo da spavamo. Kad smo na odmoru, radimo kako nam volja. I ovako smo svaki dan u nekom kalupu, ustajemo kad moramo, radimo kad moramo, idemo u skolu kad moramo. Na odmoru necemo da moramo nista.@Ana RR, poslala sam ti pp, ali nisam sigurna da ti je otisla jer me nesto zeza preko tel. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 20:22:04   
dunja RR
E to Tizi, uopšte na odmoru ne gledam kad-šta, nego opušteno.
Ali kažem volela bih ponekad, ko što kaže Didy ustati ujutru, plivanje u ogledalu...

Dešavalo mi se na letovanju u Egiptu, pre 20 godina, svako jutro sam se budila u 6, jer mi ej tada ritam bio takav, radili u firmi od 8, ali ja (tada živela) sa Novog Beograda dok stignem do Krnjače 95-icom, ustajanje u 6.

I ja svako jutro ustanem u 6, u hotelu svi spavaju (i mm), osim Egipćana koji čiste sobe i bazen /znači ništa od kupanja u bazenu ujutru, a more je bilo na udaljenosti nekih 100m (odnosno hotel je bio na plaži, ali mora se proći ceo kompleks, nekoliko bazena, ogroman prostor hotela, nije bilo prijatno da idem sama u to vreme do plaže na kojoj nema nikog, i niko nije preporučivao da se krećemo van grupe). I ja lepo skuvam kafu sebi (poneli kuvalo), sednem ispred sobe na terasu, a Egipćani dolaze sa šoljicama da im sipam pomalo kafe user posted image . Oni tamo, bar tada, nikad nisu probali običnu kafu, pili samo čaj, i naša kafa (Grand sam nosila sećam se), im bila čudo user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 31.1.2023 20:24:37 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Letovanje 2023.
31.1.2023 20:31:13   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mi svi volimo da spavamo. Kad smo na odmoru, radimo kako nam volja. I ovako smo svaki dan u nekom kalupu, ustajemo kad moramo, radimo kad moramo, idemo u skolu kad moramo. Na odmoru necemo da moramo nista.@Ana RR, poslala sam ti pp, ali nisam sigurna da ti je otisla jer me nesto zeza preko tel. 


Tizi, nije mi stigao pp, hoćeš da probaš ponovo?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Letovanje 2023.
8.2.2023 16:20:47   
Didy
Ja ništa ne nalazim pd apartmanskog smeštaja ispod 100 evra po danu za nas 4 krajem jula. Da li su stvarno cene toliko otišle gore? 🙄



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Letovanje 2023.
8.2.2023 16:26:07   
Ana RR
Mi smo rezervisali Nikiti. Na žalost samo 10 dana, ne možemo da se uklopimo u više ove godine, šmrc.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Letovanje 2023.
9.2.2023 11:41:29   
jess021
Didy, ja sam već pisala o tome, a Dunji sam slala ponudu koju sam dobila od Nikane. Cene su katastrofa. Baš tako kao što kažeš.
Ana, super, baš mi je drago Jel ona kuća što ti je Tizi preporučila? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here