|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sport
20.2.2015 10:41:58   
Modessty
I mm i ja kad neko krene da obrazlaže kako je aikido ovakav ili onakav i da li je ili nije za neko određeno dete - samo kažemo da dođu na trening i pogledaju sami šta se i kako radi, pa da onda filozofiramo. Ljudi uglavnom nemaju pojma šta je aikido, judo ili karate. Misle da je to ono što vide u filmovima ili na vestima. Realni život je nešto sasvim drugo.
A te priče o tome kako borilačke veštine nisu za devojčice - o tome neću ovde ni da raspravljam. Mene to inače užasno nervira
Mužu slobodno pokaži slike Olgine Marije koja uporedo ide na balet i aikido user posted image

Ženstvenost i sport i borilačke veštine sasvim lepo idu zajedno user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Sport
24.2.2015 16:55:34   
mila83

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

I mm i ja kad neko krene da obrazlaže kako je aikido ovakav ili onakav i da li je ili nije za neko određeno dete - samo kažemo da dođu na trening i pogledaju sami šta se i kako radi, pa da onda filozofiramo. Ljudi uglavnom nemaju pojma šta je aikido, judo ili karate. Misle da je to ono što vide u filmovima ili na vestima. Realni život je nešto sasvim drugo.
A te priče o tome kako borilačke veštine nisu za devojčice - o tome neću ovde ni da raspravljam. Mene to inače užasno nervira
Mužu slobodno pokaži slike Olgine Marije koja uporedo ide na balet i aikido user posted image

Ženstvenost i sport i borilačke veštine sasvim lepo idu zajedno user posted image


To daje neku posebnu draz samoj zenstvenosti ! Slazem se da dosta ljudi ne zna sta je aikido, ili vladaju predrasude upravo tog tipa, zensko i borilacka vestina...bar kad su u pitanju manji gradovi..gde je izbor sportskih aktivnosti za decu mali.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Sport
24.2.2015 18:29:16   
veselicaa
Mod ma to je reseno,idemo mi sigurno na aikido krajem juna.Moj muz ima tako neka cudna shvatanja,ali uspem ja da isteram svoje user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Sport
26.2.2015 13:46:52   
ishler
Mi vodimo cerku u skolu sporta gde bukvalno sa njima rade sve od gimnastike,vezbi sa loptom,atletike itd.
Vezbe su za decu od 4 god mada su moju cerku primili sa 3,5 jer je jako aktivna i moze da isprati starije,ide 5x nedeljno i to mi je spas....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Sport
26.2.2015 19:29:31   
veselicaa
Ishler pa to bas lepo,mogu da zamislim koliko je to deci zabavno a istovremeno veoma korisno.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Sport
2.3.2015 23:10:23   
mila83
Kod nas bas i nema neki izbor sportskih aktivnosti,pogotovo za malu decu.Nisam ih jos upisala ni na jedan,sin trazi karate,to nam je malo nezgodno jer nosi naocare,ali videcemo.Mima je naravno zainteresovana za balet user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Sport
3.3.2015 8:02:31   
Modessty
MIslim da mu naočare neće biti problem. Slobodno ga upišite na krate. A naočare samo vežite nekako oko vrata da mu ne ispadnu i to je to. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Sport
3.3.2015 8:11:03   
Sanjica26 RR
Mi smo od septembra krenuli na gimnastiku. Za sada joj odgovara. I da je trazila da ide na aikido upisali bi je.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Sport
3.3.2015 8:23:16   
Modessty
Danila ću čim se malo još otopli na plivanje da vodim. Krenuli smo letos pa smo prekinuli.
A kad ću se ja vratiti na treninge ko zna! user posted image Smorila sam se skroz po tom pitanju.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Sport
3.3.2015 12:22:25   
Peace*
Luka obožava da skija. I baš baš mi je tuga što je to sezonski sport. Slobodno mogu reći da skija bolje od mene.
Da li neko ima iskustva sa ovim trakama za skijanje što su se pojavile? Da li bi to moglo biti rešenje, kako bi skijanje postalo celogodišnji sport a ne samo zimski? Ili su te trake samo za one koji uče da skijaju pa može samo u plugu da se vozi?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Sport
3.3.2015 12:47:35   
veselicaa
Peace user posted image za tvog Luku.E cula sam i ja za te trake za skijanje,ako ih ima u tvom gradu nije lose da se raspitas da li moze i dete da vezba na njima.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Sport
3.3.2015 14:31:01   
Peace*
Nisam sigurna dal je to za početnike. Jer on već skija paralelno, i dosta brže i sigurnije, pa i pravilnije nego ja npr.
Raspitaću se.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Sport
3.3.2015 14:39:45   
mila83

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

MIslim da mu naočare neće biti problem. Slobodno ga upišite na krate. A naočare samo vežite nekako oko vrata da mu ne ispadnu i to je to. user posted image


Pa dobro, ne mozda bas oko vrata, nosio je on onu gumu sto steze na potiljku da mu ne spadaju naocare,to obicno sportisti nose.Videccemo...moram da se raspitam i popricam sa trenerom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Sport
6.3.2015 8:48:20   
Modessty
Mila na to sam mislila na tu gumu. Vidi sa trennrom, ali mislim da mu stvarno neće smetati naočari. A i značiće mu za samopouzdanje.

Ja jedva čekam da prođe ovo glupo vreme pa da idemo svi zajedno malo na treninge user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Sport
6.3.2015 10:46:02   
mila83
Hvala Mod.Informisacu se, pa vam javljam kako smo prosli user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Sport
10.3.2015 14:14:26   
Plavusa34
ja sam za to da dte ide na sport mada neznam da li treba obracati paznju na to sta on voli ili odluciti sama na sta da ide

(odgovor članu ivak)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Sport
10.3.2015 16:02:12   
mila83
Ja bih uvek prvo ono sto voli,ako je neodlucan,neka proba dva tri treninga , pa videti sa trenerom kakve dete ima sposobnosti za taj sport.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Sport
11.3.2015 10:52:51   
lanajelena
Mi smo juce Ducu vodili na prvi trening fudbala,trener je rekao da je on jos mali,ali kao pustite ga neka trci,e sad ono sto mene od toga odvraca je sto to njegovo trcanje kosta 3000,00 mesecno za 8 treningauser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Sport
11.3.2015 10:54:08   
Bibilib
I ja sam za to Mila....prvo da proba i da trener vidi da li dete to moze....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Sport
11.3.2015 11:06:32   
Modessty
lanajelena to bre skupo! user posted image

Ja sad saznala da u Nišu ima privatni bazen i da imaju časove plivanja za decu. KOlega vodio ćeru i mnogo je zadovoljan. Eto prilike da deda vodi Danila na plivanje kao što je obećao! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Sport
11.3.2015 12:05:16   
lanajelena
Zvala sam na vise mesta,svuda je toliko,kad se onda javio trener,kao nece ici na utakmice onda 2000,ajde to mi je nekako i prihvatljivouser posted image a sa Lanom ne znam sta cu user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Sport
12.3.2015 0:38:33   
majorka
Decu treba već od 4-te godine uključivati u razne školice okretnosti i ravnoteže. Bez forsiranja. Cilj je da zavole aktivnost i pokret.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Sport
12.3.2015 9:07:15   
Peace*
LJ,
Luka ide na Index. Zimi su u balonu, imaju termine za 2x nedeljno (+ utakmice), i košta 2500. Kad izađu na teren, imaju 3x nedeljno (+ utakmice) i košta 2000.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Sport
12.3.2015 9:09:51   
mila83

IZVORNA PORUKA: majorka

Decu treba već od 4-te godine uključivati u razne školice okretnosti i ravnoteže. Bez forsiranja. Cilj je da zavole aktivnost i pokret.

user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu majorka)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Sport
12.3.2015 9:10:08   
Modessty
meni je trenutno muka od raznoraznih školica sporta koje niču kao pečurke posle kiše! user posted image ne mogu drugarici da objasnim neke stvariu vezi jedne takve školice u koju vodi decu. Bolje bre da ih odvede na neki konkretan sport. Od dotične gospodže koja to vodi sigurno ništa naučiti neće user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here