|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pubertetlije
11.2.2015 10:07:06   
Figaro88
Moj sad ima 14g i prava je nocna morauser posted image Jos malo zavrsava osnovnu,sprema se za upis u muzicku srednju,mada je odavno vec poceo da svira po njihovom programu,profesor nece da mu kaze zato sto on onda nece da vezba.Sve mu smeta,samo bi lezao,slusalice ne vadi iz usiju,svadja se za svaku sitnicu,ako Andrea bude takva u pubertetu zadavicu jeuser posted image

< Poruku je uredio lesica RR -- 11.2.2015 13:58:36 >


_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pubertetlije
7.7.2015 20:37:42   
vikiveki
E dobro je da sam našla ovu temu...Ja imam ćerku koja je već počela da ulazi u pubertet,ja bih po njenom ponašanju rekla da je u pubertetu.Ponaša se svaki dan drugačije,jedan dan bude super,a drugi dan drvlje i kamenje.
Ne znam ima li još koga sa decom u pubertetu

< Poruku je uredio vikiveki -- 7.7.2015 20:41:22 >


_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 8:25:01   
mila83
Moja po godinama nije u pubertetu,ali se nekad tako ponasauser posted image da mislim da jeste.I smesno mi je,ali i ne.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 12:42:53   
vikiveki
Mila danas deca veoma rano ulaze u pubertet,meni je na sistematskom dr. još na pregledu u 9. god. kod ćerke rekla da je već u predpubertetu jer su dlačice već počele da joj rastu,ja nisam verovala dok nisam primetila da se čudno ponaša

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 13:57:29   
mila83
E bas si me sad utesilauser posted image znam ja da su sada pomerene te granice..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 14:09:54   
aleksandrici
I ja sam mama jedne pubertetlije,verujte ,uopste nije lako.Ili je njoj mnogo tesko sve ili ja ne znma,ili...sve je cudno...Prolazni je period,pa mi lakse.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 14:48:22   
vikiveki
Milauser posted image tako je kako je,ni sama ne znam šta me sve čeka,mada mi se ovaj početni pubertet uopšte ne sviđauser posted image Nikad ne znam na čemu sa sa njom,da li je ustala na levu ili na desnu nogu,eto bukvalno je tako...nekad ustane super traspoložena a nekad čim ustane počne sa svima da se svađauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 15:17:06   
mila83
Tako i moja.dosada nije bila takva,sad se nesto brzo ljuti,tera neku pravdu,pocela da se stidi malo kada se oblaci(dobro,to znam da je ok za ove godine) Danas me u Ideji pitala cemu sluze roze brijaci user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 16:22:54   
vikiveki
Mila ja ću te obaveštavati,jer prvo će moja pa onda tvoja proći kroz te faze.Valjda ćemo preživeti,a posle nam sledi pubertet kod dečakauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 21:45:07   
mila83
Aaa,to je posebna prica ,muski pubertetuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pubertetlije
11.7.2015 21:51:23   
vikiveki
Evo ja to očekujem za dve godine,mada kako kažu ako dečaci sazrevaju kasnije nego devojčice onda imam šanse i još koja godina više da prođe bez muškog pubertetauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pubertetlije
13.7.2015 10:33:13   
aleksandrici
I meni je dovoljno poznat muski pubertet.UF!Jezim se i nije mi dobro od same pomisli.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pubertetlije
13.7.2015 10:42:41   
vikiveki
Aleksandrici jesi ti prošla muški pubertet,kakva su tvoja iskustva,da li je gori muški ili ženski prolaz kroz pubertet?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pubertetlije
13.7.2015 15:27:13   
mila83

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

I meni je dovoljno poznat muski pubertet.UF!Jezim se i nije mi dobro od same pomisli.


Ajde pisi nam malo o tome,razumela sam da vec imas veliku decu.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pubertetlije
13.7.2015 16:45:41   
vikiveki
Aleksandrici napiši nam nešto o tvome iskustvu i svemu što nas očekuje na putu kroz pubertet

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pubertetlije
13.7.2015 19:48:02   
Bibilib
Mi smo jos uvek mali za pubertet ali kako vreme brzo prolazi,brzo ce nas i stici....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pubertetlije
13.7.2015 23:37:52   
vikiveki
bibilib to jako brzo stigne,godine lete i odjednom naša mala dečica postanu već veliki ljudi,moja će mene uskoro stići u visini,možda mi je sada do nosa,za koju god. može biti i višlja od mene

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pubertetlije
14.7.2015 0:02:58   
dijana1*
Gledam svaki dan decake i devojcice 13-14 godina.
Zalosnouser posted image
Puse, piju kafe, vriste, kikocu se, hodaju unezvereno... a postovanje odraslih NULA.
Svi se iskrivili od kompjutera i sedenja. Niko nista ne trenira, nemaju zdravu pricu.
Ali generalno ovo sto vidim devojcice su 10 puta gore od decaka.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pubertetlije
14.7.2015 0:09:53   
veselicaa
Dijana sve je do vaspitanja.Pre neki dan ja i muz komentarisemo nasu rodjaku od 14 godina i kako se to dete ponasa,kakve statuse stavlja na fb,kako prica sa roditeljima pa to je uzasno.
Pa gledam drugarice moje A.po ceo dan sede na fb,razne pesme stavljaju i pevaju,pricaju o nekim temama koje nisu za decu a moja A se jos igra lutkama,gleda crtace i slusa muziku primerenu njenim godinama.I kaze mi pre neki dan rodjaka "joj pa tvoja A se jos igra barbikama".Pa naravno da ce da se igra,ima 9 godina i prilici joj.Neka sto duze bude dete i neka uziva u stvarima za decu.
Deca prerano sazrevaju pa nije ni cudo sto im se ponasanje tako iskvari.Pa ja sa 13.14 godina nisam nista znala,jos nigde sama nisam isla,jedino do skole.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pubertetlije
14.7.2015 0:12:02   
vikiveki
Dijana ,devojčice su postale strašne,ja sam se to uverila kod moje ćere u njenom razredu.Svaki dan kada dođe iz škole ona mi priča šta su radili,i nema dana kada određene devojčice ne urade neku pakost ili ne naprave ehces.A ja moju vaspitala da bude dobra i kulturna pa je jedno vreme bila i maltretirana od strane najbolje drugarice,a onda sam joj ja rekla da okrene list i da se postavi prema tim drugaricama kako zaslužuju,sada je već bolja situacija.Prosto da ne poveruješ koliko su zavidne i pokvarene i na šta su sve spremne.Najgore što je moja V. pored toga što je najbolji đak u razredu i lepa,pa je skoro svaki ili svaki drugi zaljubljen u nju,što dodatno otežava situaciju.Ja nisam nikada želela da se mešam u tu njenu borbu,jer sam želela da se sama izbori za sebe,da ne trčim u školu i da se ne žalim za svaku sitnicu,kada ja i učitrelj ionako tu ne možemo ništa promeniti

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pubertetlije
14.7.2015 9:03:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Mi smo jos uvek mali za pubertet ali kako vreme brzo prolazi,brzo ce nas i stici....user posted image

istoouser posted image
a moja U ima jak karakter ne smem ni da pomislim sta me ceka...

(odgovor članu Bibilib)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pubertetlije
14.7.2015 11:56:09   
mila83
Bas jutros kada sam isla na kontrolu sa T u savetovaliste,prolaze tri devojcice ,vidi se da idu na bazen na kupanje.Jedna telefonira mobilnim,u momentu nesto opsova,ostale dve se nesto kikocu,odmeravaju te,kao da si pao s Marsa.O stajlingu ne bih da komentarisem..A nemaju vise od 10 godina...I ja mislim da su devojce gore,imaju jako lose uzore,pocev od tih pevacica,pinkovih zvezdica i ostalo. naravno,ima i fino vaspitanih devojcica, i drzim kao i veselica da to najvise zavisi od majke.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pubertetlije
14.7.2015 15:33:50   
vikiveki
Ih,fali nam ovde neka mama koja je već prošla taj pubertet sa svojom decom

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 10:01:56   
krin 40
Čitam pvu temu i samo se smeškam.Isto sam ja tako i mislila i govorila i svašta nešto.Obzirom da je S i ja sa njim "davno prošao" kroz ovu fazu a da je N
upravo u nju ozbiljno zagazila,sa ove distance,
reći ću da u ovaj drugi pubertet kod moje dece ulazim mnogoo mudrija i spremnija.Koliko god mi dobro vaspitali našu decu ona moraju i hoće i žele da
povremeno "iskoče iz šina".Nekada ćemo to da vidimo,nekada će sami da nam kažu a nekada će da "iskoče i da se vrate u kolosek" a da mi o tome pojma
nemamo.Pubertetlije se razlikuju danas samo po sposobnosti da se dobro kamufliraju kući i da roditelji i ne samjaju šta im sve prolazi kroz glavuuser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 25.8.2017 10:05:12 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pubertetlije
25.8.2017 10:40:32   
Peace*
Luka je u julu napunio 11 godina.
Unazad godinu i po (otprilike) ima promene raspoloženja.
Stalno misli da ga napadamo. Nekada je dovoljno da kažem "ćao" i da on počne da viče da ga ne zezam i da ga pustim. user posted image Neko vreme sam se ljutila zbog toga, pa krenem raspravu, i to se uglavnom loše završi po mene jer se mnogo iznerviram i osećam se nemoćno. Onda smo se muž i ja dogovorili da pokušamo da se ponašamo drugačije. Prosto se ponašamo kao da nije vikao da ga ostavimo nego kao da je rekao obično ćao, i nastavljamo normalnu priču. Počeli smo da pridajemo malo više značaja njegovim godinama u smislu da on sme da ostane napolju po nekada pola sata duže od mlađeg uz obrazloženje mlađem "Kad ti budeš imao 11 godina i ti ćeš smeti" (kao da je tih 11 godina neka ogromna stvar). Počeli smo da ga puštamo da ide do Đačkog igrališta sa drugarima sam da igra fudbal, da ide sa drugarima u grad na sladoled, sam u bioskop. Hvala mom mužu na tome, jer ja ga eto ja sigurno ne bih pustila jer je mali. user posted image Sve u svemu i on se promenio, nekako je shvatio da mu uvaljujemo odgovornost. Sem nameštanja kreveta, dobio je i usisivač 1x nedeljno. user posted image
Da, igraju igrice, ali mnogo radije su napolju: žmurke, fudbal, vije...
Još nešto zanimljivo: više garderobu ne kupujem bez njega jer ako kupim da mu se ne dopada neće da nosi.
Sve u svemu - polako polećemo... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here