|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 9:30:44   
Jeca*
šta da ti kažem...prvih 5 šišanja nam je bilo milina, smeje se, gleda, super..poslednja 2 je toliko vrištao da ga evo nismo šišali već 3 meseca i izgleda kao Bitls, ali ja se ne usudjujem da odemo kod frizera...prošli put sam osedela od stresa user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 13:37:47   
Brana
mm uzme masinicu na trojku i udriuser posted image doduse bas ga lepo osisa!user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 13:58:05   
Olga75
mi sisamo samo siske , devojcica user posted image i to u trku ko stigne user posted image . Prosli put sam joj napravila mentolke i sad smo mirni jos neko vreme

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 17:23:29   
liliana
IZVORNA PORUKA: olga75

mi sisamo samo siske , devojcica user posted image i to u trku ko stigne user posted image . Prosli put sam joj napravila mentolke i sad smo mirni jos neko vreme


A što su  "mentolke"?user posted image


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 17:26:50   
Olga75
Mentolke su one siske odsecene skroz , znaci ne do pola cela nego skroz gore. Unakazila sam dete ali smo mirni sa sisanjem jedno vremeuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 17:27:40   
liliana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 21:19:40   
Anck Su Nmaun
Hanina kosa je Haaoooticna! Sva je u loknama ali kad se rascupa stvarno je neobuzdana.
Ona mrrrzi da joj stavljam gumice ( silikonske a samo te mogu da joj stavim na njenu svilenkastu kosicu), a da ih ne stavim isgleda taaako cupavo, jer su neobuzdane lokne u pitanju.
E veceras sam joj skratila siske, i nije lose, jedino sto se malo ukovrdzaju, a lepse su kad su ravne, videcu kako ce se ponasati dalje jer sad joj je cista kosica pa se mozda jace uvija.
Sad se nadam da ce biti bolje da ne moram da je davim kikicama.. jer svako jutro kad krecemo u vrtic ona se dernja dok joj namestam friz user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.11.2013 21:21:02 >

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 21:52:41   
Modessty
Danilo ima svoju frizerku. Pre nje smo imali noćne more kad je u pitanju šišanje. Kad smo prvi put otišli kod "njegove Nataše" bilo je fenomenalno! Oni se prvo lepo ispričali, pa je onda on sam seo u stolicu i dozvolio joj da mu stavi onu mušemicu oko vrata, dala mu neke igračke i on sedeo mirno i igrao se dok ga ona šišala. Kad su zatvorili salon, plakao je što nema njegove frizerke. Onda smo saznali da je otvorila svoj salon i nastavili da idemo kod nje.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 22:06:44   
Sanchy
Mm,po struci je frizeruser posted image ..,zato nemamo problema sa sisanjem,mirniji je od odraslih,cini mi seuser posted image

< Poruku je uredio Sanchy -- 22.11.2013 22:07:04 >

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 22:10:52   
Moiraina
I moje dete ima svog (tj. mog user posted image ) frizera. Prvi put malo posle prvog rođendana ga je on ošišao, e onda smo par puta pokušali da ga odvedemo kod mm frizerke, ali to je prošlo neslavno. Onda smo ponovo počeli da ga vodimo kod mog, uživa svaki put (zato što tu ima još dve frizerke koje ga zabavljaju sve vreme, svaki put se jure po salonu i prskaju onim sprejevima) i više nemamo problema. Ali kakvu kosu ima moj stariji sin, skroz plavu pa još u loknama... Bude mi nekad baš žao što ga šišamo na kratko.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 22:17:00   
madre
leti ga uglavnom mm i ja sisamo masinicom (manje stresa za sve nas), a inace ide kod frizera i to mu tako tesko padauser posted image imali smo i situacije kada odemo na sisanje a on vristi u salonu, ne uspemo da ga osisamo i vratimo se kuciuser posted image
zadnjih par puta nismo imali problema, nadam se da ce tako i ostati...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 22:23:01   
vikiveki
Mi smo svi kod istog frizera,osim mog muža koga ja šišam.Inače moje dečake sam počela da šišam sa 1 god. tj. šiša ih frizerka ....Svaka dva meseca ideemo porodično na šišanjeuser posted image i samo kod te jedne frizerke se šišamo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Ko vam šiša dete?
22.11.2013 22:29:50   
serpica
Ja mladju sisam sama otud mi i ovaj nikuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Ko vam šiša dete?
23.11.2013 18:01:15   
Anck Su Nmaun
user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Ko vam šiša dete?
23.11.2013 18:34:39   
jovana jojo
Ja moju ćeru šišam sama još je ni jednom nisam vodila kod frizera, a kada ćemo ga posetiti nisam ni razmišljala o tome

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Ko vam šiša dete?
23.11.2013 20:59:46   
Ana RR
Šiša ga šišarka user posted image

Vodimo ga u dečji salon na Banovom brdu, fina ženica, brza kao munja, strpljiva i pažljiva. Baš smo zadovoljni.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Ko vam šiša dete?
24.11.2013 1:48:50   
Žapkić
Niko user posted image
Ja tinu još nisam šišala, ne računajući to što ju je pop "šišnuo" na krštenju, ujko je "šišnuo" za 1. rođendan, a ja sam joj jednom "šišnula" krajeve da joj se ne cvetaju.
Kosica joj je do guze kad joj se isprave loknice.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Ko vam šiša dete?
24.11.2013 12:41:47   
Alexxa
M. smo pre mesec dana vodili prvi put kod frizera. Prošlo je super. Žena zaista zna sa decom. Šila ju je dok je stajala i igrala se. I ubuduće ćemo kod nje. Ja se ne bih usudila sama da je ošišam.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Ko vam šiša dete?
24.11.2013 14:02:25   
vonavoj
frizerka,koja zna da brzo sisa,inace ne bi bilo sanseuser posted image
a za siske sam zaduzena,jer rastu brzo..ali znam za foru,da ne budu ravne,to ne volim da vidim!user posted image

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Ko vam šiša dete?
24.11.2013 15:50:05   
Torbica
Sisamo ih mm i ja, ovako, cerku iskljucivo ja, a decake zajednockim snagama masinicom.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 9:51:34   
Olga75
danas mi sledi akcija skracivanja kose user posted image
moram krajevi joj se lome od cesljanja jer ona trza glavom , urla , bezi sa cetkom i kosi a hoca dugu kosu
ajd drzite mi fige user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 9:58:31   
Didy
Moja tetka je frizerka, deca je vole i nije nikad bilo problema sa šišanjem.
Stefana je od početka šišala makazama kroz prste, nije se nikad bunio, plakao. Kad je malo porastao, sam je tražio da ide s tatom na šišanje kod muškog frizera, valjda mu je kul da on i tata imaju taj muški zajednički ritual (to je moja interpretacija).
Sofiju šiša tetka često, čim vidim da ne može četka da prođe kroz kosu, tj. da se mrsi. To bude svaka 2-3 meseca, ali joj skrati samo vrhove, osveži malo. Njoj, kao i meni, kosa baš brzo raste, pa uspemo da pustimo kosu da bude duža i pored čestih šišanja.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 10:09:40   
Torbica
Srecno Olga! Mojoj smizli je najveci problem sto mora mirna da bude, hehe, pa to je komedija pogotovo kad siske seckam. Ali navikla sam.
A i mm-a sisam jos od studentskih dana masinicom.... Gore 3 mm, sa strane 1 mm a na prelazu 2 mm.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 11:14:17   
cockic
ja sisam decu,tj sina makazama pa kako ispadne ispadne.a neispadne lose.jer masinom nece place.ovo leto cu da probam.njega kad osisam na ono 0.5 njemu deluje da je celav,jer je ta kosa bas plava.u septembru sam olindrala dete,em se bacakao,em ga ocelavila.od tad makaze.a planiram u neki salon na vidikovcu da ga odvedem ima neke zezalice za decu.a leni mi se svidja sad joj je bas duga kosa.duza od moje user posted image ja kratak paz,dete kosu skoro do pola ledjauser posted image .e siske su mi problem jer njoj kosa raste od polovine glave sve u siske.pa sad vise siske i necu da skracujem nego joj samo vezem u palmu kosicu.a ikad joj vezujem kosu manje se masti.koristim bebylove sampon nije los.ali mi deluje da je za njenu duzu kosu blag.kao da neopre dobro.a i nije odusevljenja pranjem kose.jedva joj jednom isamponiram i isperem.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Ko vam šiša dete?
8.5.2014 11:18:03   
anci kv
moj frizer. Jednom mesečno skraćujemo šiške

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Kontracepcija
elenica4ever

Koju kontracepciju koristite drage dame?

Prezervativ (42%)

Tablete (11%)

Neku drugu (47%)


Ukupan broj glasova: 36

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here