|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ko vam šiša dete?
12.7.2015 11:30:25   
vikiveki
Ja sam juče opet otvorila frizerski salon i sve muške iz kuće ošišalauser posted image sad svi imaju istu frizuruuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Ko vam šiša dete?
12.7.2015 13:33:29   
mila83
Viki specijalista frizer ekspert za jednu frizuruuser posted image Mm planira da vodi Dimitrija ovih dana,taman pred rodjendan na sisanje i promenu stajlinga user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Ko vam šiša dete?
12.7.2015 17:10:20   
vikiveki
user posted image ma koju hoćeš frizuru,u asortimanu su mi šišanje na 1, 2, 3 ili 4 user posted image to još dok ova dvojica malih ne budu porasli,onda više neće hteti usluge mog salona...verovatno će ići gde im se bude svidelo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Ko vam šiša dete?
12.7.2015 18:11:45   
mila83
Bude li D slucajno zavristao,idemo kod tebe u Sm,u tvoj kucni salon ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Ko vam šiša dete?
14.7.2015 12:45:51   
Anarunika
E Ika pre neki dan sam tražio tati da ga šiša. A Arči stalno izbegava, mada je morao i on. I sada su opet olindrani. Mada su meni slatki tako kratko ošišani mašinicom,pravi dečaci.
A inače šišali smo ih u dvorištu, još jedna prednost lepog vremena i leta user posted image

< Poruku je uredio Anarunika -- 14.7.2015 12:47:06 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Ko vam šiša dete?
14.7.2015 13:04:47   
mila83
To je bas super Anarunika ! Arci tvrd orah user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 0:36:01   
amdn
ja kupila masinicu pa sisam i sina i muza, hehe imaju iste frizure, narepane user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 0:52:37   
aleksandrici
I kad poarstu traze da se sisaju vanredno,veruj mi,moramo vise puta da budemo i frizeri,sve zarad njohovih zeljka,ponekad se isplati.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 7:58:22   
vikiveki
Anarunika i ja moje kad sišam ,što kažeš,olindram,ali meni su tako baš lepiuser posted image pogotovo taju kad ošišam na 1...decu malo fazoniram,ovaj stariji ima od pozadi ostavljn jedan pramen kose kao rep...to video jednog druga i ima već tri god kako tako taj rep raste

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 8:33:59   
nikiteki
ja sisam sve ukucane

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 9:58:13   
mila83
Moj sin danas ide na frizuru.Pisem posle utiske user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 11:49:12   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Anarunika i ja moje kad sišam ,što kažeš,olindram,ali meni su tako baš lepiuser posted image pogotovo taju kad ošišam na 1...decu malo fazoniram,ovaj stariji ima od pozadi ostavljn jedan pramen kose kao rep...to video jednog druga i ima već tri god kako tako taj rep raste



Jao tako nešto je i Aki imao proletos. Mm mu ostavio radi fazona,a Aki inače gustu kosu ima baš,baš. Kad posle nekog vremena, vaške!!! Sva sreća odmah smo ih primetili i nisu stigle da se zapate, našli smo ih svega tri i bez gnjida smo prošli ali rep je morao da ode. Sva sreća Aki nije imao ništa protiv , meni je bilo više žao.

Mila javljaj utiske a može i neka fotka da padne user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 12:11:28   
vikiveki
Moj je isto u vrtiću zapatio bio vaške,što ti kažeš ja sam na vreme primetila i očistila sve,nije imao puno ali rep nismo smeli da diramouser posted image tako da i dalje imamo rep,a i ovaj mlađi video pa sam morala i njemu da ostavim

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 12:28:16   
mila83
Moji klinci jos nisu imali vaske(kuc,kuc) ali to bi bilo strasno,jer imaju jaaako gustu kosu,a Mima i dugacku,do struka.
Vazi,posle podne,kada malo bude lakse i ne bude toliko vruce,vodi ga taja na sisanje.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 12:40:47   
amdn
mame mogu samo reci da smo sve supermame jer sve same radimo, mama najbolja na svetu
ja isto volim kad klinca osisam na keca mnogo mu slatko, mada on kad mu je duza kosa ima lokne kao ja,
al tad deluje kao bebac user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 12:52:28   
mila83
Videla sam negde sliku tvog Jurija sa loknama,stavila si..pa to mi zao sisati,presladak je !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 12:57:52   
vikiveki
I ja volim kada su mi svi ošišani na 1,pa kada prevučem rukom preko njihovih glava a ono kao po nekoj mekanoj tkanini da prevlačim rukuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 13:02:23   
amdn
Mila jeste sladak i ja volim te loknice, al mnogo mu vruce i znoji se, glupo mi da mu stavljam snale i vezujem rep user posted image
verujem da ce kad poraste kao cale imati dugu kosu, i mm ima kovrdzavu a svojevremeno nosio dugu,
meni sad dodje da se ja osisam na keca

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 13:03:50   
mila83
I njima je lakse leti sa kracom kosom,manje im je vrucina i ne znoje se toliko. A znam taj osecaj Viki !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 13:05:59   
vikiveki
Ja volim dugu kosu,ali što rekoste,po ovoj vrućini dođe mi da se ošišam na kecauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 13:06:17   
mila83

IZVORNA PORUKA: amdn

Mila jeste sladak i ja volim te loknice, al mnogo mu vruce i znoji se, glupo mi da mu stavljam snale i vezujem rep user posted image
verujem da ce kad poraste kao cale imati dugu kosu, i mm ima kovrdzavu a svojevremeno nosio dugu,
meni sad dodje da se ja osisam na keca


Sad tek videh poruku,u medjuvremenu si stavila.Verujem da morate,pogotovo po ovoj vrucini da ga sisate.Ma sladak je svakako ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Ko vam šiša dete?
15.7.2015 17:12:48   
amdn
hvala Mila ti imas tri puta mnogo su slatkiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Ko vam šiša dete?
16.7.2015 0:33:12   
Mariya
Dosad sam ja šišala luci,koliko puta smo se dogovorile da idemo kod frizerke i onda sqmo izjavi da nece da uđe.pavsam joj ja skracivala krajeve.ali posle letovanja idemo na šisanje!

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Ko vam šiša dete?
16.7.2015 10:53:36   
Anarunika
Vikiveki to prevlačenje mi je omiljeno. Ja to zovem tepih user posted image .
amdn, videla sam i ja lokne tvog Jurija ali nisam tada znala da je dečak user posted image
I tada sam već rekla da mu zavidim i da ceo život želim lokne.Sve se nadam da će makar Živa imati pošto ova dvojca a ni ja nemamo .Ili da se preselimo u neku vlažniju klimu pa da nam se kosa svima ufrćka user posted image
Mm hoće i Živu da ošiša dok je beba na ćelavo da joj ojača kosu ali ja mu ne dam!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Ko vam šiša dete?
17.7.2015 0:37:28   
Mariya
Ja ne verujem u to da će kosa biti jača ako se dete ošiša na ćelavo. Mislim da jačina, gustina i kvalitet kose zavisi od puno faktora, pre svega genetike, pa posle i nege i ishrane, ali da zavisi od šišanja na ćelavouser posted image e u to ne verujem.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here