|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 14:23:21   
Sanidej
Online casovi?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 14:44:53   
jance
Da, da preko Skype...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 15:10:18   
Sanidej
Kako regulises naplatu, paypal?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 16:20:07   
jance
Ovo je za sada samo Srbija pa nema inostranih uplata, uplacuju mi ili na broj telefona ili na racun. Idem na varijantu : jean probni cas pa unapred uplata 5 casova i onda kako god odgovara, da li je to placanje cas za cas, unazad nedelju dana ili kako god. To sam tako radila i pre nego sto sam se zaposlila

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 16:38:26   
Sanidej
Ok, jos jedno pitanje, da li si davala oglas prethodno?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 16:49:28   
jance
Za one prve prve casove jesam. Gde god sam mogla. Znaci po oglasnicima na internetu i fejsu, po grupama na fejsu itd. Nisam imala sta da izgubim. Sad mi vec dolaze ljudi po preporuci i uzimam jednog do dva stabilna ucenika. Moja zaova drzi casove klavira pa mi je dala neke dobre savete. Kao recimo ono sa placanjem prvih 5 casova unapred. Jer ljudi ako ce odustati, odustace u prvih 5 casova.... i slicno. To sam radila tu od kako je Kika napunila dve godine a Ogi 3 pa dok se nisam zaposlila. Od mojih casova smo placali deci privatni vrtic ( doplatu uz subvenciju) ali to je bilo udarnicki. Radila sam i dolazak kod nekoga kuci i rad vikendom i skajp i sve. Sad ne moram tako da radim, niti mogu sa njih troje ali recimo jedan do dva ucenika dok su stariji u skoli ili vrticu skoditi nece.

Ukratko - jesam. I tako sam usla u te vode. Bude tu svega ali moras prvo i pre svega da znas vrednost sopstvenog znanja i vremena. Ako to znas, ne mogu te zezati ucenici koji misle da ces im uliti pamet u glavu bez truda ( takvi cesto traze casove 1 na 1)...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 17:01:02   
Ivanka 75
Nema casova dok se ne plati unapred. Inace uzalud trud i zalaganje, nikad ne plate.

Mi smo u skoli uveli pravilo placanja unapred individualnih casova, neki se bune, kazu nije to u redu, pa platicemo. 

I samo jednu recenicu im kazemo "predavacu se isplacuje nadoknada za cas 15og i 30og u mesecu, ako niste platili za taj obracunski period ni oni nece dobiti svoj novac" 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 17:19:04   
kamičak
Boze, ljudi se naprave blesavi i nece da plate za odrzane casove, pa se profesor dovija kako da naplati?! 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 18:16:11   
Ivanka 75

Tako je, pofesionalni rizik, na zalost
IZVORNA PORUKA: kamičak

Boze, ljudi se naprave blesavi i nece da plate za odrzane casove, pa se profesor dovija kako da naplati?! 



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
14.5.2019 18:53:56   
kamičak
Ja bih upotrebila i nesto ostriju kvalifikaciju od toga!Da li je moguce davati casove grupi djaka, nesto kao online ucionica?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:02:19   
Misha i Ljisha
Ja se prijavila na par poslova. Izgleda dobih jedan. Satnica je sasvim solidna ali vikend od 8 do 16. Mora malca tata cuvati to vreme.  Ili radni dan od 12 do 16. Mogu da biram izmedju te dve satnice. Kapiram radnim danom od 12 do 16 cu tesko nalaziti sitere. Ne znam jos da li cu prihvatiti ali 13 usd na sat je ekstra. Toliko u americi placaju satnicu. Nisam pametna


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:06:32   
Ivanka 75
Dobra je to cena, da li mozes da postavis link

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:07:41   
Misha i Ljisha
Ivanka poslacu ti pp


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:09:51   
Ana RR
Odlično Ljišo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:14:39   
Misha i Ljisha
Ivanka ajd javi jel ti stigla poruka. Nesto me zeza tel 5 puta sam kliknula na posalji poruku


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:15:06   
Ivanka 75
Ok, cek da vidim

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:16:25   
Ivanka 75
Stigla, hvala puno❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 13:56:47   
Rosita
Ljišo, ajd i meni pošalji. Radoznala sam. Hvala puno.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 14:04:03   
Misha i Ljisha
Poslacu. U pitanju je drzanje obline casova kinezima. Ja sam vrlo vrlo skepticna sto se tice toga. Uvek mislim lazu😂

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 14:13:39   
Rosita
Haha, to sa Kinezima je dobro plaćeno.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 14:23:47   
Ivanka 75
Ja ne mogu sadada, se udubljujem,, sutra cu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 15:13:05   
pari
Super Ljisho...probaj!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 15:16:57   
Duškić
Superiska a sta drzite casove englisaa a..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
17.5.2019 16:08:54   
Misha i Ljisha
Ja nisam luda za online casovima. Ali dok cekam sad odgovor firme za posao u struci. I platu koja je zavidna posto je strana firma u pitanju za dodatnu zaradu cu ovo raditi. Imamo haos izdataka a steka sve manje. A ovo vikendom mi odgovara. Ionako preko leta necu imati privatne casove

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Posao kod kuce, preko interneta
28.5.2019 16:06:07   
Misha i Ljisha
Eh docekah odgovor. Nije im se svideo moj demo cas. 😱 prebrza sam. Izes ga nemam iskustva drzanja casova deci od 4 god. Vidim postavili su opet oglas. Eto ako nekog zanima. Satnica je ok stvarno. Minimum treba 120 casova da se odradi mesecno. Cas traje 25 min. Pocetna cena casa je 4 usd nakpn probnog perioda 6 do 7usd za 25 min.  U principu treba sporo pricati i naglasavati svaku rec. Kaze mi ovaj momak da su od mene mnogo ocekivali al ocito nisam ja za to. 


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here