|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
7.4.2023 9:02:02   
LjubMil

IZVORNA PORUKA: Men x

Zdravo LjubmilMoze li kontakt br vas, jos ste u Istanbulu? Hvala unapred


Pozdrav, poslao sam ti broj u privatnoj poruci.

(odgovor članu Men x)
Direktna veza do poruke: 2001
   RE: Azoospermija
7.4.2023 13:56:56   
Prolecee


IZVORNA PORUKA: Nika1

Proljeće mnogo sreće i da za par dana javis veliku betu.Zasto toliko ostajes poslje transfera,preporuka Sulejmana ili vi želite 




Iskreno, zelela sam da prodju 5 prvih dana, jer letimo avionom, ali mi je Sulejman svakako rekao da prva dva dana odmaram, a treceg mogu malo da proset_am.

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 2002
   RE: Azoospermija
15.4.2023 9:49:16   
Prolecee
Zdravo svima. Da se javim i ja. 🙂 Beta je pozitivna, za sada lepo raste, sledece nedelje prvi UZ. 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2003
   RE: Azoospermija
15.4.2023 9:55:41   
Nika1
Čestitam prolece .Ono baš,baš si me obradovala .Sretno na uzv i da nam javis kako srce kuca 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2004
   RE: Azoospermija
15.4.2023 9:57:55   
Prolecee
Hvala ti Nika, dace Bog da sve bude u redu. Koliko sam srecna, toliko je tu i strah, svesna sam da he sve to normalno u ovakvim situacijama. Kako si ti? Planirate li uskoro ici i vi?

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 2005
   RE: Azoospermija
15.4.2023 10:09:30   
Marinkovicm
Cestitam prolece, bas sam srecna zbog vas... 🙂

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2006
   RE: Azoospermija
15.4.2023 10:56:29   
Nika1
Nevena 89 sta se kod tebe dešava .Nisi se javljala ili sam ja propustila pricitati

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 2007
   RE: Azoospermija
15.4.2023 10:58:11   
Nika1
Planiramo maj ili juni .Zavisi kad Makedonac bude u Turskoj ,posto mi idemo preko njega .Sad trenutno odmaramo i psihički se pripremam 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2008
   RE: Azoospermija
15.4.2023 11:00:50   
Nika1

Drugi transfer ili drugi Ivf 
IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Hvala svima..❤️Radili smo u Istambulu kod dr Emreta radjena mikrotesa,a Sulejman je bio moj ginekolog..Drugi pokusaj uspesan!



(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 2009
   RE: Azoospermija
15.4.2023 11:11:35   
Nika1

Kod tebe je prvi Ivf i prvi transfer,transfer si dugo cekala zbog drugih komplikacija?
IZVORNA PORUKA: Prolecee

Hvala ti Nika, dace Bog da sve bude u redu. Koliko sam srecna, toliko je tu i strah, svesna sam da he sve to normalno u ovakvim situacijama. Kako si ti? Planirate li uskoro ici i vi?



(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2010
   RE: Azoospermija
15.4.2023 13:56:40   
Prolecee
Hvala, Marinkovic, kako ste vi?  Ja evo odmaram za svaki slucaj, malo proset_am i to je to.

Nika, IVF sam radila u julu prosle godine, nakon toga sam sest meseci sacekala zbog fisure. U februaru sam se spremala za transfer koji je odlozen jer endometrijum nije bio zadovoljavajuci, i odmah sledeceg ciklusa je sve bilo ok radjen je transfer.

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 2011
   RE: Azoospermija
15.4.2023 14:40:36   
Nika1
Čekanje se isplatilo .Sad odmaraj i uzivaj u trudnoci 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2012
   RE: Azoospermija
15.4.2023 17:11:07   
Marinkovicm
Guramo pola za sada je sve u redu,sledece nedelje idem na ultrazvuk i trebalo bi vec da mi zakaze pocetkom maja ekspertni onaj ultrazvuk mada cemo ici i privatno na 4d.. Jel imas neke simptome meni je pocetak taj bio uzasno tezak imala sam bas mucnine smrsala oko 6 kg tek kad sam usla u cetvrti bilo mi malo lakse.. 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2013
   RE: Azoospermija
15.4.2023 17:35:42   
Prolecee
Sestog dana posle transfera sam imala blagi roze iscedak, hvala bogu beta je bila u redu, 11. dana beta je 989, pa se razmisljam da nisu mozda blizanci?Od simptoma često boluckanje stomaka, na momente i jace zaboli, grudi bolne, perutanje stomaka i blagi bol oko pupka na dodir. Ne povracam, ali imam mucnine u smislu gorčine i apetit nikakav, i nijedna hrana mi ne legne cak ni ona koju sam obozavala. Tako da jedem radi reda samo. 😄🤦‍♀️

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 2014
   RE: Azoospermija
15.4.2023 19:12:44   
Marinkovicm
Moguce je da su blizanci beta je bas velika. Meni je 11 dan bila 380🙂 

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2015
   RE: Azoospermija
17.4.2023 16:14:14   
Bicesuper
Super Prolecee…Polako samo, odmaraj koliko možeš, ne znam da li radis, ali svakako koristi svaki momenat za opuštanje.Ja npr nisam imala nikakve simptome osim bola u grudima, nikakva mučnina, ma ništa.Naravno probadanja su uobicajena stvar.Pišite sve, radujem se kao za sebe.Prolecee sad se podset_ih da ni tebi endometrijum nije bio ok, jel ti pojačao terapiju pred drugi transfer?Meni je rekao kad budem želela da dođem da krenem estrofem odmah 3 dnevno, ako se ne varam

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2016
   RE: Azoospermija
17.4.2023 16:34:08   
Prolecee
Hvala, Bicesuper. Jeste, i meni je povecao odmah estrofem 3×1, i posle transfera utrogestan 3x3, a pre njega je bilo 3×2. Pila sam takodje dosta sok od nara i sok od cvekle, i verujem da je imalo uticaja.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 2017
   RE: Azoospermija
17.4.2023 17:53:11   
Cicije
@prolecee toliko mi je drago procitati ove divne vijesti! Cestitam od srca i zelim ti skolsku trudnocu. Cestitam svima na divnim vijestima. I ja sam danas bila na FETu, pa se nadam da cu imati vise srece nego prosli pit. Prolecee jesu bile blastice u pitanju, koliko ste vratili?

(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2018
   RE: Azoospermija
17.4.2023 17:54:13   
Cicije
Btw, ja sam zaboravila sifru za prethodni nick Cicijev_brat pa sam se opet registrovala

(odgovor članu Cicije)
Direktna veza do poruke: 2019
   RE: Azoospermija
17.4.2023 21:51:12   
bopsich
Pozdrav svima, tako mi je drago pročitati lijepe vijesti. Želim vam svima uredne trudnoće i da sve super prođe.
Moj partner i ja spremamo se početkom 6. mjeseca u Tursku, dogovorili smo Micro Tese s dr. Emreom i ako bude uspjesna IVF. Tako da čekamo sad 5. mjesec da vidim kad ću imati ciklus pa da rezerviramo smještaj.
Ja imam pitanje za one koji su prošli tih 20-ak dana u Turskoj ili trenutno prolaze. 
Već sam spominjala da ja imam kćer iz prvog braka i kad pomislim da je neću vidjeti više od 20 dana, ne znam kako ću to podnijeti. A i njoj teško pada jer smo jako vezane i cijeli život smo nas dvije nekako same. Iako ima 11 godina i moji roditelji i sestra bi je čuvali, a u njih imam potpuno povjerenje jer je i s njima praktički odrasla, isto bi mi bilo draže da je uz mene.
Malo sam se razvezala, ali mene zapravo zanima da li j3 moguće da ona uopće ide s nama. Koliko često i dugo ćemo mi ići na neke preglede, dogovore i sl. po bolnicama. Pogotovo nakon Micro Tese i ako bude uspješna, onog što slijedi...
Htjela provjeriti iz prve ruke, a nema boljeg mjesta od ovog za to. 


(odgovor članu Cicije)
Direktna veza do poruke: 2020
   RE: Azoospermija
18.4.2023 8:09:57   
Prolecee


IZVORNA PORUKA: Cicije

@prolecee toliko mi je drago procitati ove divne vijesti! Cestitam od srca i zelim ti skolsku trudnocu. Cestitam svima na divnim vijestima. I ja sam danas bila na FETu, pa se nadam da cu imati vise srece nego prosli pit. Prolecee jesu bile blastice u pitanju, koliko ste vratili?




Zelim ti srecu, da sve bude dobro. Jeste, blastociste, dve smo vratili.

(odgovor članu Cicije)
Direktna veza do poruke: 2021
   RE: Azoospermija
18.4.2023 16:35:55   
Cicije

Hvala ti puno, i meni su sada vratili dvije blastice. Nadam se da cemo se pratiti sa zdravim trudnocama. 
IZVORNA PORUKA: Prolecee



IZVORNA PORUKA: Cicije

@prolecee toliko mi je drago procitati ove divne vijesti! Cestitam od srca i zelim ti skolsku trudnocu. Cestitam svima na divnim vijestima. I ja sam danas bila na FETu, pa se nadam da cu imati vise srece nego prosli pit. Prolecee jesu bile blastice u pitanju, koliko ste vratili?




Zelim ti srecu, da sve bude dobro. Jeste, blastociste, dve smo vratili.



(odgovor članu Prolecee)
Direktna veza do poruke: 2022
   RE: Azoospermija
20.4.2023 13:37:16   
pudlicica
Cao, zanima me da li je nečiji muz imao problem sa hormonima FSH je mom muzu visok, a inhibin B mu je nizak bas 18,90, mora jos da odradi genetiku, nama su rekli ako je genetika loša ne možemo da imamo decu, zanima me da li je neko uspeo da sredi hormone, ja sam pisala u turskoj i oni bi dali terapiju 


(odgovor članu Cicije)
Direktna veza do poruke: 2023
   RE: Azoospermija
20.4.2023 13:59:05   
Cicije
Moj nije imao problem sa hormonima, ali sam citala po forumima dosta slucajeva gdje je svejedno nadeno putem Mtese i u tom slucaju spermatozoida. A sto se tice genetike, mislim da samo ako je ostecenje na regionu a i b, ako je c onda se moze naci.

(odgovor članu pudlicica)
Direktna veza do poruke: 2024
   RE: Azoospermija
20.4.2023 14:13:23   
pudlicica
Za dve nedelje treba da uradi genetiku, i onda znaćemo na čemu smo, već smi imali jednu vto u Srbiji, užas živi kako smo prošli. Ako sve bude ok, u tursku idemo

(odgovor članu Cicije)
Direktna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here