|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.7.2010 23:24:25   
lanajelena
To je samo zato sto zanemarujes njegov hendikep user posted image  

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kako je lepo biti glup!
23.7.2010 23:24:38   
Anoniman
Jednom sam pravila neku tortu koja se ne peče a ima tri različita fila, ustvari u početku je to isti fil u koji ide oko 300 gr margarina.

i ja lepo računam 300gr margarina = tri margarina i stavim!!! kasnijim (mnogo kasnijim) preračunavanjem došlo je do zaključka da su tri margarina = 250gr x 3 = 750gr O.o

Torta se stegla fantazija, sija se kao pocinkovana i našaram ja to ma kao profesionalac.

Prvi je imao čast da proba moj tata, odsekla sam mu pozamašno parče i gledam rekciju... stavio čovek parčence u usta i mulja mulja... i kaže: " ćero ajde daj tati parče leba.." a ja, što tata a tata će "pa da lepo namažem ovu tortu na hleb, pa ovo je margarin a ne torta!"

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:31:17   
choopa choops
Upisala sam se od smjeha user posted image user posted image user posted image

Zene lude ste skroz user posted image user posted image user posted image

Evo jedne moje situacije, nije smjesna, ali je glupa user posted image

Gledam ja jedan dan sta bi mogli za rucak i odlucim se za pasulj user posted image stavim ja tako da se kuva i kuva i nikako da se skuva. Star vjerovatno. Isparilo dosta vode i ja sunem punu flasu (posto nam je nestajala voda, pa smo punili u one flase od kisele), kao neka se krcka jos, da ako omeksa user posted image . vracam se ja nakon pola sata u kuhinju da provjerim, vidim ja nesto smrdi. Ali cudan neki smrad - miks apoteke i jos necega. Pridjem ja onom pasulju, pomirisem i zamalo padnem u nesvjest. Alkohol ubija, stipa za oci. Ljudi ja sam sipala litar i po lozovace user posted image user posted image umjesto vode u pasulj user posted image user posted image user posted image
Morali smo sendvice da jedemo taj dan, a MM vise ne jede pasulj koji ja spremam, za svaki slucaj user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:38:53   
Anoniman
tako sam ja jednom zalila cvece sa sljivovicom-otac je mogao da me strelja jer sve svo posusilouser posted image user posted image user posted image

idem jutros u prodavnicu a nocas zaginula u gradu do 4 ujutru i setim se da se jos jednom odsmekam u ogledalu pre nego stignem...vidim preko puta moje kuce parkiran kombi i u stilu Violete iz Andjela zagledam se u retrovizor....vidim sve je ok,nisam razmazana,sve sam skinula....i u tom trenu shvatim da covek sedi za volanom i gledam me ko krava mrtvo tele...uopste mi nije jasno KAKO GA NISAM VIDELAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:42:34   
choopa choops
banini user posted image user posted image user posted image

A ovo za sljivovicu..cek je l' bi te tata streljao zbog cvijeca ili zbog sljivovice? user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:42:46   
Anoniman
Ja pravila na primorju tortu momku za rođendan . nafilovala , sredila ... I probao on , kaže : ljubavi , koju si ti vodu koristila ? Ja kažem - pa ovu sa slavine , koju bih ? I on mi onda objasni da je u Kotoru voda sa slavine slana ... kao i torta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:44:49   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image ...moram da se nadovezem na Banini pricu...moja drugarica usla i sela taksisti u krilo user posted image (umislila  da ona vozi)

< Poruku je uredio lanajelena -- 24.7.2010 16:45:26 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:45:29   
choopa choops
BubaMiro user posted image to je neka francuska torta, znas da oni mijesaju slano i slatko user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:50:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: choopa choops

banini user posted image user posted image user posted image

A ovo za sljivovicu..cek je l' bi te tata streljao zbog cvijeca ili zbog sljivovice? user posted image



ma zbog cvecauser posted image user posted image user posted image

u nasem dvoristu jos samo palma fali,SVE IMAMOuser posted image user posted image user posted image

A KAD TO KRENE DA SE ZALIVAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kako je lepo biti glup!
24.7.2010 16:51:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja pravila na primorju tortu momku za rođendan . nafilovala , sredila ... I probao on , kaže : ljubavi , koju si ti vodu koristila ? Ja kažem - pa ovu sa slavine , koju bih ? I on mi onda objasni da je u Kotoru voda sa slavine slana ... kao i torta user posted image


IHIHIHIHIHIHIHIuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 18:17:31   
prase
E ovo je na racun mm...

Pricamo malopre telefonom, ja se spremam da krenem kuci sa posla, a on doveo Urosa iz zabavista i cekaju me. Sad tu neke kombinacije, gde da se nadjemo, da li da dodjem kuci ili da se nadjemo na pola puta pa da produzimo dalje poslom... I odjednom on dreknu: "Ostavi bre to, sta je sa tobom, sta radis?" Ja ga pitam, sta je dete uzelo, kaze: "Mozes misliti, uzeo je jabuku i noz, ne znam koja mu je to kombinacija i sta je umislio?!" Rekoh, pa - verovatno bi hteo da pojede jabuku... Kaze mm: "Vidis stvarno, nije mi to palo na pamet". BTW, ako dete nije reklo "Jaooooooooooooo jabuka" jedno 10 puta u pozadini dok smo mi pricali, nije ni jednom. Samo sam ga ja cula a mm nije od svojih kombinacija gde cemo se naci user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:08:59   
gagana83
Jos uvek se smejem....user posted image

Veceras stavim da se kuva krompir,brokoli i sargarepu Uni za veceru.Zove me drugarica, ja sa njom razglabam telefonom skoro pola sata i vecera naravno izgori.

Bacim ja to i resim da joj napravim poparu,stavim hleb u vodu kad ono sve neke grudvice,valjda nije bio obican hleb vec neko kiselo testo pa se nije lepo sjedinilo. Probam da ispasiram,nema sanse.user posted image Bacim i to.

Smuckam joj pahuljice i ciniju stavim na stocic,odem samo da donesem portiklu,Una je bila na podu jedno 5 metara dalje,vracam se,cinija sa kasicom je zavrsila na podu.

Ne znam da l da placem ili da se smejem.
Na kraju joj dam kasicu iz tegliceuser posted image
Nije ni cudo sto dete ima samo 8.5 kila kad ima ovakvu majkuuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:12:23   
maslinica

[
IZVORNA PORUKA: gagana83

user posted image user posted image user posted image user posted image ..dogadja se draga user posted image user posted image user posted image

Jos uvek se smejem....user posted image

Veceras stavim da se kuva krompir,brokoli i sargarepu Uni za veceru.Zove me drugarica, ja sa njom razglabam telefonom skoro pola sata i vecera naravno izgori.

Bacim ja to i resim da joj napravim poparu,stavim hleb u vodu kad ono sve neke grudvice,valjda nije bio obican hleb vec neko kiselo testo pa se nije lepo sjedinilo. Probam da ispasiram,nema sanse.user posted image Bacim i to.

Smuckam joj pahuljice i ciniju stavim na stocic,odem samo da donesem portiklu,Una je bila na podu jedno 5 metara dalje,vracam se,cinija sa kasicom je zavrsila na podu.

Ne znam da l da placem ili da se smejem.
Na kraju joj dam kasicu iz tegliceuser posted image
Nije ni cudo sto dete ima samo 8.5 kila kad ima ovakvu majkuuser posted image


..dogadja se draga



< Poruku je uredio maslinica -- 26.7.2010 22:14:15 >

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:15:02   
maslinica
nesto mi se desilo u citiranju....taman sam na adekvatnoj temiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:17:57   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: banini

IZVORNA PORUKA: choopa choops

banini user posted image user posted image user posted image

A ovo za sljivovicu..cek je l' bi te tata streljao zbog cvijeca ili zbog sljivovice? user posted image



ma zbog cvecauser posted image user posted image user posted image



bome mene bi moj zbog sljivovice user posted image To je 'bozanski' napitak user posted image

gagana bas te krenulo user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:22:17   
gagana83
Ja jesam inace malo trapava ali ovo danas je bio sou!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:50:01   
Nensi*
Pre par godina se dogovorim sa drugaricom da se nadjemo kod konja,cekam ja i cekam i cekam,a nje nema...Okrenem je ja na mob i pitam je gde je,a ona kaze pa ja tebe cekam kod Vuka (za one koji nisu iz Bg-a,to je spomenik Vuka Karadzica)...Ja joj kazem da je trebalo da se nadjemo kod konja,a ona ce na to "Pa znam da je neka zivotinja!" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 22:51:15   
Novosadjanka T.
Znate kako kod kasa uvek stoje slatkisi Mars, Kinder bueno, Snikers...


I tako moja mama i ja zavrsavamo kupovinu, stojimo kod kase i naravno ubacuje te slatkise za klince u korpu. Nesto sam zaboravila pa sam otisla u povraktu vidim moja mama mi nesto dovikuje.

Posto nije ponela naocare, a slabije vidi, uzme njoj nepoznat  artikal u ruke i vikne: "Vidi neki novi slatkis."

A ona pusta drzi Durex u rukama i pokusava sa procita, trazeci fokus rukama. Malo udalji, pa priblizi kutijicu. "Mama taj slatkis se ne zvace" odvalim i osramotim se.

Ko jos reda pored cokoladica kondome? Svasta




_____________________________

Covek je od krvi i mesa, a meso je kvarljiva roba

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 193
   [Obrisana poruka]
26.7.2010 22:52:54   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Novosadjanka T.)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.7.2010 23:02:42   
choopa choops
nensi user posted image user posted image

NovosadjankaT. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I kod nas po svim supermarketima kondomi stoje pored zvaka i cokoladica. Ne znam koja im je to fora? user posted image Valjda da se ljudi ne bi 'sramotili' noseci kondome kroz prodavnicu, vec da ih kupe na samom izlazu. user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Kako je lepo biti glup!
27.7.2010 11:51:55   
lanajelena
user posted image user posted image user posted image  ...zna mama sta je samo se pravi user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.7.2010 9:49:52   
lanajelena
malopre sam detetu skuvala kafu umesto mleko user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.7.2010 10:36:44   
red sonia
IZVORNA PORUKA: lanajelena

malopre sam detetu skuvala kafu umesto mleko user posted image

user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Kako je lepo biti glup!
29.7.2010 13:19:49   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: lanajelena

malopre sam detetu skuvala kafu umesto mleko user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Kako je lepo biti glup!
3.8.2010 20:46:38   
aleksandraz
IZVORNA PORUKA: Novosadjanka T.

Znate kako kod kasa uvek stoje slatkisi Mars, Kinder bueno, Snikers...


I tako moja mama i ja zavrsavamo kupovinu, stojimo kod kase i naravno ubacuje te slatkise za klince u korpu. Nesto sam zaboravila pa sam otisla u povraktu vidim moja mama mi nesto dovikuje.

Posto nije ponela naocare, a slabije vidi, uzme njoj nepoznat  artikal u ruke i vikne: "Vidi neki novi slatkis."

A ona pusta drzi Durex u rukama i pokusava sa procita, trazeci fokus rukama. Malo udalji, pa priblizi kutijicu. "Mama taj slatkis se ne zvace" odvalim i osramotim se.

Ko jos reda pored cokoladica kondome? Svasta





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedno me je kci prasala onako pred gomila ljudi " mama sta je to u ti kutija kupices i meni ti neli" jojjjj ljudi se smeju a ja u zemja propadam sta me bese sramota.

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here