|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:24:13   
oliveradj
To je strašno ne odobravam nikako!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:45:54   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mene je nešto drugo zbunilo: Daco, kako si videla svojim očima tatu i ćerku gole u kadi? user posted image



To je i mene zbunilo pa mi bilo glupo da pitam user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:46:57   
latica
hm...bas cudnooo...user posted image

_____________________________

www.enteksmont.rs

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:56:30   
Brand new mama
Razmisljala sam da li da komentarisem, pa moram...OK, kad se ovako procita, stvarno zvuci ocajno,Da se ne zezamo, postoji stvarno puno slucajeva incesta i seksualnog zlostavljanja svugde, naravno i kod nas. Ali, ako neko vec sumnja na nesto, mozda bi bilo najjednostavnije da obavesti majku malecke, naravno pred muzem, alo je to ikako moguce. Sa druge strane, nije za mene franch kiss sa detetom nesto normalno, ali nismo mi svi isto odgojeni i nemamo isti stav prema svom telu i odnosu u porodici( bojim se da cete me sad pogresno shvatiti) Ja nisam opustena kad se nalazim medju obnazenim ljudima, makar u sauni, ali znam jednu devojku koja veci dio vremena provodi skoro gola( isla sam kod njene cimerke i ona je pitala da li dolazi decko ili cura, posto je bila cura,tj.ja-bila je obucena samo u gacice) . Njoj nije cudno da se tako golisava seta i pred svojim ocem ili da mu se tako baci u krilo( by the way, sad ima 30 godina)
Tj.htela sam reci, da mozda nije fer da prozivamo nekog pedofilom i zovemo na linc. Mi ovde nista ne mozemo resiti, zar ne?

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:56:59   
Anoniman
Mislim, ne bih da budem krivo shvaćena, da neki muškarac tako ljubi dete, to je mogla videti bilo gde. Ali... ne znam... moji prijatelji se ne skidaju predamnom goli i ne leže tako goli sa detetom u kadi dok sam im ja u gostima. user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 6.7.2009 11:58:00 >

(odgovor članu latica)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 11:59:04   
Anoniman
da se razumijemo isla sam i ja sa svojim ocem na more i vidio me u kupaćem kostimu...po kuci hodala u kratkom šorcu haman gaće, i nesto sto bi se trebalo zvati majica ..... ali se nisam sa ocem zajedno gola u kadi kupala ...niti mi je uvaljivao jezik kad me poljubi user posted image

meni je to pedofil pa da mi je babo rodjeni

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:01:58   
simke
Hhmm...ma da zanemarimo kupanje-mozda su nudisti,ali poljubac pa josh sa jezikom....e to nigde u svetu nije normalno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:20:37   
gracija
Mozda sam ja staromodna, ali meni je ovo strasno i jednostavno ne mogu da svarim ni taj poljubac,ni to kupanjeuser posted image ,a takodje, Brand new mama,ne mogu a da se ne zgrozim kad zamislim djevojku( koja sa ihihi godina)sjedi tati u krilu,u gacicama.Ma fujjjjuser posted image ...

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:22:01   
Anoniman
Pa i BNM je rekla da to ne odobrava, samo je rekla da smo svi različito odgajani.

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:24:01   
gracija
Sve ok.Samo sam napisala sta mislimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:31:27   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu gracija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:31:49   
Brand new mama
Kao sto je Tasha objasnila- nije da ja odabravam takvo ponasanje, vec mislim da mi tu nista pomoci ovako ne mozemo, bilo tu nesto ili ne. Ja stvarno ne bih precutala, kao sto ne precutim i prodjem pored mlade mame koja treska bebu od dva meseca na ulici(iskreno, mislim da bi me zemlja progutala da vidim u novinama da je neka beba zbog takvog treskanja umrla) ili kad tip osamari devojku na ulici(sto mi je donijelo da je i meni pretio, a i ona se stavila na njegovu stranu,no sta ja tu mogu) Fino, ako zna te ljude- neka prvo suptilno pomene to. Pa ako mama ne zna, a ovaj se brani na cudan nacin- mozda jeste vreme za linc. mada, sto je najstrasnije, da realno ima mnogo majki koje preko incestuoznog zlostavljanja prelaze i cak namecu detetu osecaj krivice sto se uopste buni ili " laze"user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: intimnost roditelja i dece
6.7.2009 12:59:33   
Rivana

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Mislim, ne bih da budem krivo shvaćena, da neki muškarac tako ljubi dete, to je mogla videti bilo gde. Ali... ne znam... moji prijatelji se ne skidaju predamnom goli i ne leže tako goli sa detetom u kadi dok sam im ja u gostima. user posted image



Jao Taso ovo me nasmejalo, nasmejah se na sav glas, hahaha ja se izvinjavam ali zamisljam scenu da sam dosla u goste a ukucani se skinuli goli i legli u kadu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 8:48:59   
mister NO
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mister NO

ako ce neko izlaziti sa ovde sa stavom"pa to je njihova stvar.....sta dete zna mala je...to je je jos jedan od nacina da se iskaze ljubav prema detetu....zblizavanje otac-cerkica...njanjananja' samo neka zaobidje.


Dragi mister, ti nemaš prava ovako šta da napišeš na forumu, jer, ovde SVAKO SME DA NAPIŠE SVOJE MIŠLJENJE, a ti ako ti se ne čita - nemoj čitati.


Slažem da je ovo grozno. Mislim, ljubim i ja svoje dete u usta, ono cmokić, i on to radi samo sa mnom, ali nema tu nikakvog jezika, nikada nisam ušla sa njim u kadu, o tome čak i imamo temu.
Mene je nešto drugo zbunilo: Daco, kako si videla svojim očima tatu i ćerku gole u kadi? user posted image


Ne zelim da se vracam na temu "Hlamidija" ali sta se ono izdesavalo  tamo?I tamo sam iznosio svoje misljenje kao i drugi ucesnici u raspravi,pa admin. zakljuca temu!...kako bi to objasnila? izvinite zbog skretanja sa teme

Daca je usla u kucu kod komsije,prethodno je kucala...iza poluotvorenih vrata kupatila vidjela je u kadi kako se igraju otac i kcerkica.Nije ga vidjela golog vec od struka na vise kako je sjedio u kadi! e sad da li je on bio u kupacim gacama ili kcerkica ...ili su oboje bili ko od majke rodjeni, to ne znamo!ali opet nije u redu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 8:52:05   
Anoniman
mister, ne želim da se svađam, samo htedoh reći, da ako otvoriš temu (kakvu god), moraš biti spreman da dobiješ različite odgovore (kao što ih je uostalom i Smeškica dobila u temi Hlamidija, a nije bila spremna na to).

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 8:54:02   
mister NO
IZVORNA PORUKA: prolece

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

pedofilčina jedna odvratna ...

i meni izgleda tako.user posted image takve bih prvo uštrojila, pa u Lisičiji potok, metak u čelo... kakvo suđenje, kakvo lečenje, još da uživa u bolnici o našem trošku, pa za godinu dana opet napolje i sve iz početkauser posted image user posted image user posted image uh kako sam sad besna!


Potpisujemuser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 8:57:14   
mister NO
Ma ok je Tasho,malo sam se prisjetio rasprave u ondasnjoj temi.Pa sam kontao da ce se naci neko ko bi mozda mogao da opravda ponasanje oca.....
u pravu si....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 9:00:07   
Anoniman
Ja ne opravdavam njegovo ponašanje, ali je forum zato tu da neko ima prava i da ga opravda a da ga mi ne napadamo. Možemo o tome debatovati, reći da se ne slažemo sa nečijim mišljenjem, ali ne i vređati, kao ni braniti nekome da kaže da se sa nečime slaže odnosno ne slaže. user posted image

(odgovor članu mister NO)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 10:51:51   
branka10
Ja ne bih da komentarisem iz higijenskih i etickih razloga, bicu previse otrovna. Previse dece sam videla koja su prezivela sexualno zlostavljanje roditelja. Tacka.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 10:55:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

mister, ne želim da se svađam, samo htedoh reći, da ako otvoriš temu (kakvu god), moraš biti spreman da dobiješ različite odgovore (kao što ih je uostalom i Smeškica dobila u temi Hlamidija, a nije bila spremna na to).


Ajde prestanite oboje da me provlachite kroz prichu!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 11:02:40   
branka10
Smeshkice osmeh na liceuser posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 11:05:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: branka10

Smeshkice osmeh na liceuser posted image


user posted image

(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 11:07:18   
branka10
Jos da mozes da svratis na kafu.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 11:07:38   
Anoniman
Zaista nisam mislila ništa loše Smeškice. Samo sam rekla mister-u da ako on može tebi da kaže šta misli onda i drugi mogu njemu da kažu šta misle.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: intimnost roditelja i dece
7.7.2009 11:08:44   
branka10
Tasho ajde i ti na kafu, ovde kod mene je bas prijatno a i beba mi spava.user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here