|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 9:00:07   
vikiveki
Možda je tako i bolje, da bude iznenađenje, a ne onako,znaju unapred da će negde ići pa ako se slučajno desi nešto nepredviđeno nastane pobuna tj. revolucijauser posted image šalu na stranu,lepo je kad se sve isplanira ali usput prijaju i lepa iznenađenjauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 10:28:14   
mila83
Zato kazem treba da bude sareno,da ima i jednog i drugoguser posted image pase u hodu prilagodjavamo i uzivamo..

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 10:46:21   
Anarunika
Ja sam naucila sa ovim mojim osicama, sa starijim pogotovo, da i kad imam plan ne govorim nista do pred iyvrsenje. Jer ako slucajno kazem e ici cemo tad i tad tu i tu ili mogli bismo...onda je to uzas. A kad cemo,kad cemo, kad cemo...ili ne daj boze da ispadne da to ne moze da se realizuje. E onda je katastrofa. Plakanje,durenje, ljutnja...zato ja znam sta planiram a njima nikad ne govorim , pa ih onda uvek lepo iznenadimo. I stvarno je tako mnogo efektnije i sreca je veca. Jedino jos mm nije naucio caku iako sam mu rekla. Malo malo pa se istrtlja pred njima user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 10:49:36   
mila83
Hihihihi,te tate user posted image to si u pravu,moji se uzlude kada znaju da treba negde da idu ili nesto posebno rade,makar im rekli sat vremena pre toga,pa to je ludnica.Kao onda kada smo ih iznenadili i samo im rekli da dolazimo kod vas u Morovic.user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 10:49:50   
aleksandrici
I ja volim da sve isplaniram ali mi tako prijaju lepa iznenadjenja i svi smo ok.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 12:43:30   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: Anarunika

Ja sam naucila sa ovim mojim osicama, sa starijim pogotovo, da i kad imam plan ne govorim nista do pred iyvrsenje. Jer ako slucajno kazem e ici cemo tad i tad tu i tu ili mogli bismo...onda je to uzas. A kad cemo,kad cemo, kad cemo...ili ne daj boze da ispadne da to ne moze da se realizuje. E onda je katastrofa. Plakanje,durenje, ljutnja...zato ja znam sta planiram a njima nikad ne govorim , pa ih onda uvek lepo iznenadimo. I stvarno je tako mnogo efektnije i sreca je veca. Jedino jos mm nije naucio caku iako sam mu rekla. Malo malo pa se istrtlja pred njima user posted image

Anarunika baš isti slučaj je i kod mene,mm i ja dogovorimo se da ne govorimo o iznenađenju ali on se uvek istrtlja pre vremenauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Napravite plan za raspust
20.7.2015 14:12:55   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: mila83

Hihihihi,te tate user posted image to si u pravu,moji se uzlude kada znaju da treba negde da idu ili nesto posebno rade,makar im rekli sat vremena pre toga,pa to je ludnica.Kao onda kada smo ih iznenadili i samo im rekli da dolazimo kod vas u Morovic.user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Napravite plan za raspust
21.7.2015 9:28:56   
vikiveki
Evo moj muž se već juče istrtljao ćerci o planu za more,nije više mogao da izdržiuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Napravite plan za raspust
21.7.2015 15:20:59   
Bibilib
Marko je znao da za vreme raspusta ide kod bake i deke,to smo isplanirali jos dok je isao u skolici,da svo slobodno vreme iskoristi i provede u prirodi a kasnije mozda idemo na more....pa ce mu i tamo biti lepo i prijatno...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Napravite plan za raspust
21.7.2015 15:43:10   
mila83
Mi otprilike imamo neki plan aktivnosti na Zl,posto idemo vec godinama,znamo sta je dobro i sta vole,ali uvek i nesto novo probamo i posetimo.jedva cekam,sutra krecemo !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Napravite plan za raspust
21.7.2015 15:45:08   
vikiveki
Mi smo neke naše planove ispomerali jer bi trebalo da idemo na more, a nismo planirala.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Napravite plan za raspust
21.7.2015 15:47:10   
Bibilib
Mila bas super,blago vamauser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 9:54:25   
jovana jojo
Mi do sada uglavnom nismo ništa planirali,jer uvek kada nešto isplaniramo,nešto se desi pa to ne možemo da realizujemo.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 12:04:50   
Anarunika
Mila ,sda verovatno već uživate na prijatnijoj temperaturi na Zl.
Vikiveki to je super kada od ne ispadne da user posted image Bolje nego obrnuto!
Ja moje planiram da dam kod babe na četiri dana sada početkom avgusta. U stvari, nisam ja isplanirala nego me baba juče zove i kaže da je napravila plan a ja sam ga oberučke prihvatila user posted image Ali deci ne govorim još uvek ništa.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 12:17:27   
veselicaa
Mi sredinom avgusta idemo u goste ali nemamo nikakve planove vec idemo da odmaramo i setamo.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 13:30:56   
jovana jojo
Mi krajem avgusta idemo kod babe i dede na selo,čera će malo pre nas otići sa dedom da ostane malo sama na selu.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 14:52:42   
vikiveki
I mene juče zvala baba da pita kada će moći deda da dođe po unuka da ga vodi,a ja rekla da još malo sačeka ,da se prvo mi organizujemo i da vidimo kada ćemo na more.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 15:21:27   
jovana jojo
I mi smo prvobitno imali u planu odlazak na more, ali mm nije uspeo da uzme god. odmor kada su išli naši kumovi.Planirali smo da idemo sa njima,ali nije uspelo,još jedan propali plan za raspustuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Napravite plan za raspust
22.7.2015 15:24:25   
vikiveki
Polako, biće još prilika za more...nama je eto neočekivano iskrslo da idemo jer nismo planirali.Mm je dobio jubilarnu nagradu,pa ćemo te pare iskoristiti za odlazak na more.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Napravite plan za raspust
23.7.2015 8:10:54   
jovana jojo
user posted image vikiveki lepo je to kada tako iznenada dobiješ nešto lepo.Mogu zamisliti koliko će tvoja dečica biti srećna

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Napravite plan za raspust
31.5.2016 8:27:52   
mila83
Evo blizi se raspust,jupi! Kao i svake,imamo i neke planove za ovo leto,glavni je more,vodimo decu prvi put.planiramo jos svasta posetiti,nadam se zdravlju ilepom vremenu.Nesto smo im rekli a nesto ipak cuvamo kao iznenadjenja.
Imte li vi nekih planova ili i predloga sta raditi ovog leta?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Napravite plan za raspust
31.5.2016 8:46:45   
isidora88
Moram smisliti neke planove, muz ce biti do pocetka avgusta po terenima tako da na njega ne mogu da racunam. Nadam se da ce mi tata biti dobro pa da ce moci Mateju da vodi na bazen i strand, ja sa bebom necu nigde, malo samo u setnje i to je to. Ovako debela se ne skidam u kupaci.user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Napravite plan za raspust
31.5.2016 9:19:26   
Anck Su Nmaun
Mi cemo kombinacije malo vrtic malo kod bake i deke, ne bih da ih prezasitim ni jednim ni drugim, do kraja avgusta pa cemo onda videti mozda negde skoknemo na produzeni vikend u neku prirodicu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Napravite plan za raspust
31.5.2016 9:28:18   
Mala Elena
Mi cemo ici na more takodje! I poseticemo Zlatibor, Kosmaj, Zoo(tako mi se ide) i jugozapadnu Srbiju ( babu i dedu)... bicemo na bazenu kod moje sestre u dvoristu i volela bih da uspemo sa tako malomdecom otici na Adu ili neko jezero.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Napravite plan za raspust
27.7.2017 12:10:10   
Anck Su Nmaun
Sad vise nemam plan user posted image
Isli na more, malo kod bake sad su kuci.
Ni sama.ne znam sta s njima. Imamo par rodjusa ovih dana pa ih opet saljem malko kod bake.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here