|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rasterivači komaraca
11.8.2009 21:52:21   
Dora
Ja kupila autan family, solidan je...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Rasterivači komaraca
11.8.2009 21:57:38   
andrijana
Ma,sad ih vise i nema,hladno je. A za sledecu godinu ce nam trebati.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 9:17:58   
Snelle
Malo da oživimo ovu temu! Da li je neka od mama koristila neko sredstvo za tek rodjene bebe. Ja se još nisam porodila, ali komaraca već sad dosta imamo, a preko leta je tek haos!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 9:25:43   
SUPER MAMA
Snelle ja nisam koristila rasterivace, vec na prozorima gde boravi i spavala beba stavili smo one mrezice na cicak a preko zime skinula sam i oprala, sad ponovo sam stavila.
A sto se tice napolje ja sam Moniki znaci letos je imala nekih 8 meseci kad sam pocela da koristim ima chicco sprej protiv komaraca ZANZA NO zovese a koristise i za bebe znaci 0+ pa nagore.Evo i uputstvo i kako izgleda sprej KLIK

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 9:30:47   
Snelle
Hvala Super mama! Ja bih najradije stavila mrežicu na prozore, definitivno nije ništa efikasnije, ali su nam prozori takvi da je to nemoguće izvesti (da ne objašnjavam). Vidim da je ovaj proizvod za bebe od 0+, ali sve me nešto strah da bilo kakvu hemiju koristim na tako malom detetu user posted image Ti si vidiš počela tek sa osam meseci. Da li stvarno nema nikakav miris?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 9:43:50   
SUPER MAMA
Stvarno nema nikakav miris snelle.A ja sam pocela sa 8 meseci jer tada nas je uhvatrilo leto.Normalno ja sam se konsutovala sa pedijatricom i rekla nam je da chicco je naj naj bezbedniji, cak sam i donela sprej da vidi sastav dal je bezbedan, jer je bas namenjen za tek rodzene bebe.Samo sledi uputstvo draga, a ako neces onda nemoj.Bolje uzmi ovu mrezicu ima razne velicine stavis cicak on je samolepljiv ima na pijac da se kupi i stavis mrezicu.Moje prozore nisu standardni jer su pravljeni po meri pa ja sam sama kroila za prozore uzela sam najvecu velicinu pa sama sekla i stavljala ovo ti je najbezbednije, jer stvarno Monika prosle leto ujeo je samo jedan komarac i to dok smo bili kod moih u Skopljuuser posted image user posted image , za celo leto.
Za sprej savetujse sa peditaricom nasa je odobrila.
Pozdrav draga

< Poruku je uredio SUPER MAMA -- 11.5.2010 9:48:03 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 9:54:03   
Snelle
Hvala ti na savetima user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 10:01:06   
Anoniman
Imaš da kupiš i mrežicu za kolica, a možeš i neku sitno rupičastu zavestu prebaciti preko krevetića.

Već sam pisala, ali nije na odmet da ponovim, ja sam ovim extra zadovoljna: SENSA

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 11:40:37   
sanji
Rekla mi je apotekarka da postoje neki kao flasteri koji mogu da se zalepe na kolica i raseruju komarce! Zna li neko nešto o njima i gde mogu da se nađu? user posted image


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 11:42:34   
Snelle
Sanji, pisala je Tasha na prethodnoj strani o njima user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 15:35:25   
sanji
Hvala Snelle! user posted image
Ja uletim na kratko pa nemam vremena da čitam redom! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 16:53:59   
Anoniman
Evo sam stavila link i u post iznad tvog prethodnog posta, ta Senza. Ima u Lilly da se kupi, nije skupo. 

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 22:09:18   
sanji
Hvala Tasho! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Rasterivači komaraca
11.5.2010 22:14:23   
Mimče
ja sam danas u Lillyju videla nake gumene narukvice za istu svrhu, nemam pojma kako funkcionisu i dal su stetne ima dve u pakovanju i nisu skupe.
Mene komarci obicno doruckuju , rucaju  i veceraju a vise puta i uzinaju, sta ciu kad mi slatka krvuser posted image user posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Rasterivači komaraca
13.6.2010 19:07:30   
bebablue
Citam sta sve pisete o rasterivacima komaraca i razmisljam sta da uzmem, jer cu se u julu poroditi i ima dosta toplih dana pred nama, kako novorodjence zastititi. Nesto vidim da Zanzom niste zadovoljne (a taman sam mislila da uzmem onaj na struju), a ovu Tashinu Sensu nisam videla da imaju u Lilly-u.

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Rasterivači komaraca
13.6.2010 23:34:30   
buhla
a ja bas juce kupila Zanza zujalicu da mi stoji na kolicima i u krevecu, po potrebi. i rol on koji je za 0+ rece mi drugarica da je OK


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Rasterivači komaraca
14.6.2010 10:02:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebablue

a ovu Tashinu Sensu nisam videla da imaju u Lilly-u.


Ove godine još nisam gledala dal ima, prošle godine sam kupila u Lilly.

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Rasterivači komaraca
14.6.2010 10:27:50   
SUPER MAMA
Prosle nedelje u DM-u kupila sam za Moniku i za nas RUN losion protiv komaraca u obliku spreja, ima miris mentola i komarci ne ujedaju.Ljudi moji samo dodzu pomirisu i beze.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tako da ove godine ovo cemo korititi pise da je za decu.Evo link KLIK

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Rasterivači komaraca
14.6.2010 16:44:20   
Nena81
IZVORNA PORUKA: buhla

a ja bas juce kupila Zanza zujalicu da mi stoji na kolicima i u krevecu, po potrebi. i rol on koji je za 0+ rece mi drugarica da je OK



Ja kupilaprosle god onaj zanza sto se utakne u struju, vise mi komaraca bilo u stanu nego napolju. Jos jedna mama iz parkica se zalila da nije zadovoljna sa njim.
A posle toga kupimo autan losion isto sr.. nista komarci su grizli ko blesavi. Ove god se jos nismo mazali, nemam pojma sta da kupim.

Mogla bih ovo sto kaze SM, mozda komarcerosi ne vole mentol(e) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Rasterivači komaraca
14.6.2010 16:49:48   
ana77
MI koristimo ZANZA NO u spreju chiccov, pise 0m+. Deluje... to je kao neki indijski ljiljan. Posmatrala sam kako deluje: dodju komarci do nje i samo odu, mozda je jedan ujeo i to negde gde je nisam namazala... 

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Rasterivači komaraca
14.6.2010 20:16:14   
bebablue
Ja sam se bas nadala da ima nesto da utaknem u struju i da nije stetno za bebe, nekako mislim da ce me biti strah da mackam necim novorodjenu user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Rasterivači komaraca
15.6.2010 6:43:31   
Anoniman
bebo, vidi da kupiš mrežu za kolica. Mislim da ima u Turbolimaču. Prebaciš preko kolica, ima kao gumu na krajevima, i beba je zaštićena u šetnji, kao komarnik. A za kod kuće... nisam pametna. Mi napokon nemamo komaraca u stanu, ali otvaramo samo prozore na kojima su komarnici. 

(odgovor članu bebablue)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Rasterivači komaraca
15.6.2010 14:00:25   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Tashke

bebo, vidi da kupiš mrežu za kolica. Mislim da ima u Turbolimaču. Prebaciš preko kolica, ima kao gumu na krajevima, i beba je zaštićena u šetnji, kao komarnik. A za kod kuće... nisam pametna. Mi napokon nemamo komaraca u stanu, ali otvaramo samo prozore na kojima su komarnici. 

Danas sam pitala u apoteci i rekli su mi da su im kupci nahvalili neki Medisana proizvod na baterije, bas i za novorodjene bebe, treba da dobiju od nedelje, pa cu kupiti da isprobam na sebi da li sljaka user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2010 18:29:15   
stasha77
devojke,, jel neko skoro kupovao ove senza flastere da me uputi gde  da ih nadjem..

jel ima neko iskustavo sa ovim ultrazvucnim rasterivacima i da li su oni bezbedni za male bebe?

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Rasterivači komaraca
7.7.2010 18:30:59   
Anoniman
Senzu sam kupovala prošle godine u Lilly, ove godine nisam tražila, ostalo mi od prošle godine.

Ove zujalice... pisalo se o tome u ovoj temi, ne znam dal si čitala unazad.

(odgovor članu stasha77)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 stvari koje deca uvek pamte o roditeljima
Neki trenuci stvaraju uspomene. Njihove uspomene kojih će se verovatno sećati ceo život.
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image
Click Here