|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 8:41:49   
Anoniman
Ja moju nisam pitala ni mnogo ranije. Ali... ima nas raznih, živimo u raznim okruženjima, gde su različiti običaji. Neke majke su tradicionalne, ne žele da im ćerke imaju sex pre braka... Sve to može da se desi, zato sam se ogradila da ne znam kakva joj je majka.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 11:47:18   
pitalica123
haha...naravno da moja mama u principu nema veze sa time..vec sam pricala jos pre sa nom o tome i rekla mi je ako sam zaista spremna i upucena i bez pritiska da bih mogla da se odlucim na tako nesto.ja ipak imam 18. godina.nisam nesto stara ali dovoljno sam zrela da bih stupila u seksualne odnose (bar ja tako mislim)...problem je sto moji roditelji se bave poslom kojim se bave pa cesto nisu kod kuce...eto i sada su na putu pa ne bi bilo zgodono da o tome pricamo preko telefona...a ja isto idem na more tako da se dugo necemo videti..zato mi preostaje jedino da kazem DA STE SADA VI MOJE MAME user posted image user posted image user posted image ...znaci menstruacija obicno kasni posle prvog puta???ima li jos nekih vidljivih simptoma,da li je obilnija....Eto ja i pored kondoma se ne osecam sigurno...ne mogu da zamislim kako to neko uopste radi bez (ukoliko naravno ne zeli bebu jos uvek) 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 11:56:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pitalica123

znaci menstruacija obicno kasni posle prvog puta???


To ti je neko ovde napisao? user posted image

Iskrena da ti budem... nemam pojma dal je to tačno. Mislim da ja tada o tome svemu nisam razmišljala... to da li kasni ili ne. Ili se ne sećam?

Ustvari, ja nikada nisam bila u paranoji da sam trudna. Jednom me je samo malo uhvatila frka, ali tada sam već imala dovoljno godina da me uhvati frka. (18-19)
Ah, sada kapiram! Ja sam bila mlađa kada sam izgubila nevinost (sa mmm... 16god čini mi se), zato nisam razmišljala o svemu o čemu ti sada razmišljaš. user posted image

(odgovor članu pitalica123)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:02:45   
pitalica123
eh volela bih i ja da manje razmisljam!user posted image nego stalno svi pricaju o sex-u kao najvecoj tabu temi...te bolesti,te nezeljene trudnoce,koje se ja uzasno plasim.koju si zastitu ti koritila prvog puta?mislis li da previse previse brinem?user posted image moj nick bolje da j bio smaracica a ne pitalica...ja vas sve udavih ovde...sorry..ali stvarno mi pomazete...hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:03:25   
Brand new mama
Meni je kasnila dve nedelje pa mi je doktorka to rekla.Mada realno postoji sansa da mi je to zena rekla da me smiri user posted image  
I ja sam imala prvi put sex sa 16, ali sam se uspanicila za medalju i ako sam mislila da sam spremna za to, kao i za sve odgovornosti itd. Tako da nemoj da definitivno se drzis toga da ce ti kasniti,pa da se uspanicis ako ti stigne ranije(u strahu su velike ociuser posted image ) Opusti se i def. koristi kondom

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:05:26   
Anoniman
Ne daviš. Svačija slobodna volja je da ti odgovori ili ne odgovori na pitanje. user posted image

Prvi put kondom.
I još neko vreme kondom.

Onda posle nekada kondom, nekada ništa (što ne preporučujem).

kasnije sam zbog policističnih jajnika počela da pijem antibebi pilule.

(odgovor članu pitalica123)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:08:50   
guppy RR
Nisam čula za to da bi menstruacija kasnila posle odnosa.
Nema mi logike u toj priči.

U svakom slučaju... ovo je tema o (puknutom) kondomu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:09:17   
pitalica123
ja pretpostavljam da ce mi kasniti...meni se to baaas cesto desava.to ce mi biti najgori period.mada jos idem i na more,promena klime i ovolika nervoza-siguno ce da mi kasni.pa valjda ste vi taj prvi put svi preziveli,trebala bih i ja!user posted image mislim strasno...vi ste nevinost izgubile sa 16 godina a ja sad ovde panicim.ponela sam se odgovorno ali opet mislim da postoji neko ALI koje ni ja sama ne vidim...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:10:33   
pitalica123
koliko cesto pucaju kondomi?znam od prilike zbog cega ali meni ne deluju tako neelasticno!kolika im je izdrzljivos?

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:11:18   
guppy RR
Meni se to u 10 godina veze jednom desilo.


(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:12:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

U svakom slučaju... ovo je tema o (puknutom) kondomu user posted image



Meni od početka nije bilo jasno zašto se tema tako zove, kada pitalica ustvari želi da zna da li se dovoljno zaštitila, pa između ostalog i da li je pukao kurton, tj kako izgleda puknuti kurton. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:13:20   
Anoniman
Meni se nikada nije desilo.

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:14:15   
pitalica123
pa zar bas uvek mora da se "rascveta" i skroz pukne??ne moze kao mala rupica ili sta vec?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:15:38   
Anoniman
Ne znam zaista, sačekaj Smeškicu, ona zna o pucanju kondoma.

(odgovor članu pitalica123)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:17:24   
pitalica123
smeskice cekam te user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:19:18   
guppy RR
rascvetao se user posted image

(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:24:26   
pitalica123
pa ne mislila sam da li je obavezno da BAS PUKNE PUKNE ONAKO DOSTA?user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:26:13   
Brand new mama
Meni su pucali kondomi, ali mislim da nikad nije bila bas mala rupica(sem ako ne verujes u urbane legende o tipu koji iz dosade busi kondome u kiosku). Kako ces prepoznati- pre svega po zaprepascenom izrazu lica svog decka, a osim toga sto uglavnom, bez obzira kakva "rupica" bila, nece u spremniku na vrhu biti sperme(ili nece biti spremnikauser posted image ). Mada, najbolje bi bilo da odes i kod ginekologa da se raspitas i o dodatnim sredstvima kontracepcije koji mogu da se koriste u kombinaciji sa kondomom.
P.S. Menstruaciju sam navela kao moj primer, jer je meni kasnila, a test mi nije uspio(mos misliti tek tog baksuza), pa sam otisla kod ginekologa. mad, meni isto menstruacija tad nije bila redovna, isto mi kasni kada sam jako nervozna, pod stresom, kad promjenim klimu. Samo sam to navela da se ne bi uspanicila, ako se to desi.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:29:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

...(sem ako ne verujes u urbane legende o tipu koji iz dosade busi kondome u kiosku). Kako ces prepoznati- pre svega po zaprepascenom izrazu lica svog decka, ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:30:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ne znam zaista, sačekaj Smeškicu, ona zna o pucanju kondoma.


hahahha....mislim shta retji user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa pucanje kondoma zavisi od obdarenosti tvog dragog...i tvoje vlaznosti... U principu ne pucaju chesto...ali ja sam baksuz mene ne rachunaj user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:34:54   
Anoniman
A da ....zaboravila sam....

Kada pukne kondom...to ne bude nevidljiva rupica....ona se uvek rascepa.... ( kao zenska charapa...ako imash malu rupicu, odmah tje da trchi zica i gotova charapa) tako i kondom...ako je imao malu rupicu, ona tje se sigurno rascepiti...a to ne mozesh da ne primetish sa kilometra...user posted image

Shto se tiche kashnjenja.... ja npr ako danas treba da dobijem...i imam sex....odlozice mi se to za dan...znachi dobitju sutra...uglavnom mi bude ovako...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:36:53   
pitalica123
pa po vazem opisu sve je ok...ja sam LICNO user posted image videla spermu u rezervoaru,osmotrila i nigde nije curelo bas je tamo stajala i kondom je "nabubrio"...nego i mene plasi najvise zbog toga jer nisam bila dovoljno vlazna...mada durex-ovi kondomi su premazani lubrikantima..i na vrhu kondoma bilo je nesto vlazno,ali bezbojno-to je sigurno od mene???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:37:22   
guppy RR
da


(odgovor članu pitalica123)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:38:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Shto se tiche kashnjenja.... ja npr ako danas treba da dobijem...i imam sex....odlozice mi se to za dan...znachi dobitju sutra...uglavnom mi bude ovako...



A ako i sutra imaš sex, onda ti se odloži za prekosutra??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: POMOĆ!!!! (Puknut kondom)
9.7.2009 12:42:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Shto se tiche kashnjenja.... ja npr ako danas treba da dobijem...i imam sex....odlozice mi se to za dan...znachi dobitju sutra...uglavnom mi bude ovako...



A ako i sutra imaš sex, onda ti se odloži za prekosutra??? user posted image


hehe...pa ne mogu do beskonachno da odlazem user posted image Ako i sutra imam sex...obichno dobijem posle tog sexa.... nije bash uvek ovako...ali od npr 12 puta 8-9 puta mi bude ovako...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here