|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš nick
29.5.2009 23:24:39   
Anoniman
heheh...pa ja sam Smeshkica jer se stalno smeshkam user posted image user posted image user posted image Al to mi je relativno nov nick...jer sam pochela non-stop da se kezim otkad sam skinula fixnu protezu....pre toga sam bila SoniqGirl ili SuperSonichna user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vaš nick
29.5.2009 23:28:51   
Anoniman
Mene mm zove Zile-pileuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vaš nick
29.5.2009 23:33:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

Mene mm zove Zile-pileuser posted image


A šta znači "Zille"?


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vaš nick
29.5.2009 23:38:47   
Anoniman
Isto što i Zile, samo sa dva l  user posted image user posted image user posted image

(pravo ime mi je Zita, Zile je skraćenouser posted image , a Zille je kao Metallicauser posted image user posted image user posted image )

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vaš nick
29.5.2009 23:47:29   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille
a Zille je kao Metallicauser posted image user posted image user posted image )



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vaš nick
29.5.2009 23:48:21   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

I

(pravo ime mi je Zita, Zile je skraćenouser posted image



A jeste ga skratili, sa 4 slova, na 5 user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vaš nick
2.6.2009 11:27:56   
Anoniman
Miljana, haha malo sam se zaje*ala kada sam se logovala na forum..hm! Cini mi se da mi nisu prihvatili prvi nick, i ja rekoh da stavim svoje ime i eto! Dobro nisam stavila izmedju ocevo ime i oba prezimena, posto sam i grad stavila. 

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vaš nick
4.6.2009 21:26:00   
ljubičica
Mene je moja koleginica prozvala Ljubičiča, inače se zovem Milica, pa je bilo Ljubice moja, Ljubičice moja, i eto... ostade Ljubičica... A, baš mi je nekakao cakano kad kažem Ljubičica, milo, lepo... kao ja...user posted image


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vaš nick
5.6.2009 8:13:32   
bebać
nemam pojma...BEBAĆ .....smo zvali Sergeja kad je bio skroz malen,po rodjenju....MAMIN BEBAĆ...i tako sam to ovijekovječila nickom na RRuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vaš nick
5.6.2009 8:40:27   
Anoniman
Vučko... iz Vučko-grada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vaš nick
5.6.2009 13:33:16   
Anastazija
ovo ime sam dobila na krstenju, nikad ga ne koristim, ali mi je lepo i nekako posebno iako se u zvanicnim dokumentima ne spominje..

user posted image

druga opcija je bila "mica svadjalica" ali sam na vreme odustala da vas ne izazivam user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vaš nick
13.6.2009 16:34:13   
prolece
kršteno ime mi je Vesna- staroslovenska boginja proleća, a proleće mi je i omiljeno doba. ništa specijalno.


(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vaš nick
15.6.2009 21:21:05   
maki83
ja sam svoj nadimak dobila od decka jer mi tako tepa maki pa ga sad koristim kao nik i dosta cesto su me pitali dali sam muskouser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vaš nick
15.6.2009 21:54:31   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: Zille

I

(pravo ime mi je Zita, Zile je skraćenouser posted image



A jeste ga skratili, sa 4 slova, na 5 user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vaš nick
2.10.2009 21:24:18   
guppy RR
imamo puno novih članica pa je vreme da ponovo pokrenemo ovu debatu :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vaš nick
2.10.2009 21:43:10   
viking
IZVORNA PORUKA: guppy RR

imamo puno novih članica pa je vreme da ponovo pokrenemo ovu debatu :)


Evo ja sam nova članica pa ću da kažem šta imam, da ne ispadne da si ponovo pokrenula temu za džabe user posted image

Dakle, što se nicka tiče, ja sam veeeliiikiiiii fan nordijskih zemalja, Norveška mi je posebo draga, relativno dosta znam o severnjacima, čitam njihove pisce prevedene kod nas, slušam njihovu muziku i volim da putujemo po severu Evrope pa mi se nick nekako sam nametnuo...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vaš nick
2.10.2009 21:47:56   
simke
Ja sam relativno novauser posted image user posted image user posted image A nick je nadimak mog user posted image ,da mama sa podivljalim hormonima moze da upamtiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vaš nick
2.10.2009 21:53:10   
indy_25
Moj nick Indy je od mog imena Indira i tako me inace svi zovu a ovo 25 su godine  i to je bilo prosle godine sada je 26 a za 4 mjeseca ce biti 27user posted image user posted image user posted image user posted image  ali ipak nek ostane ovo 25 nekako mi to najdraze.

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:08:10   
cicko
Jedno pitanjce: moze li se kod nas na forumu promeniti nick? To mi je mm stavio u mejl adresi, i ja sam zbog lakseg pamcenja ostavila pocetak... Bez veze... Sad me to nervira, i zelela bih da ga promenim. 

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:12:24   
Lenka_
Lenka... ako nekad budem imala ćerku, zvaće se tako. Mada, kako mi je krenulo, do tad možda izađu i neka mnogo lepša imena, pa promenim user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:12:24   
sneza24
Mi smo imali macka koji se zvao Cicko.user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:12:49   
viking
Cicko, ne može, skoro se pisalo na nekoj temi o tome, npr. Problemi na RR ili tako nekoj... Sve u svemu, možeš ili da ugasiš taj nalog i otvoriš novi sa drugim nickom ili da ostaneš Cicko user posted image
A nije ti loš nadimak, već smo ga zapamtile, šta mu fali...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:16:56   
cicko
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Pa fali mu to sto nema veze sa mnom... nikako, to je sve mm zakuvao! Bas me zanima kako ce mi taj nick pristajati za jedno15- 20 godina... (nameravam da i tada budem na RRuser posted image )? Ha, ha, baba Cicko!user posted image  user posted image  user posted image


IZVORNA PORUKA: viking

Cicko, ne može, skoro se pisalo na nekoj temi o tome, npr. Problemi na RR ili tako nekoj... Sve u svemu, možeš ili da ugasiš taj nalog i otvoriš novi sa drugim nickom ili da ostaneš Cicko user posted image
A nije ti loš nadimak, već smo ga zapamtile, šta mu fali...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:18:04   
Lenka_
Znam ja još jednu Cicko , ali sa drugog foruma user posted image Možda si to ti? user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:21:35   
cicko
Neeee....! Nisam ja, garant!user posted image


IZVORNA PORUKA: Lenka_

Znam ja još jednu Cicko , ali sa drugog foruma user posted image Možda si to ti? user posted image

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here