|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:22:34   
viking
Ma šta te briga, opusti se, kao da je bitno... Mislim da bi u stvari ovde 50 posto forumašica promenile nick da mogu, jer kad se registruješ u stvari ne razmišljaš na duge staze neko samo popunjavaš one prozorčiće s ciljem da završiš što pre user posted image  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Vaš nick
2.10.2009 23:22:54   
Lenka_
AAAA, sad videh tiker. Definitivno nisi tiuser posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Vaš nick
3.10.2009 7:49:11   
Trcosava
žnj...rano jutro, mm spava i ništa na tv, nikog aktivnog na RR pa ajd da pišem user posted image
Trćosava je u stvari nick koji je kolega nadenuo našoj koleginici (u firmi u kojoj sam radila), a ja ga sada ćapila jer se ovo moje bebče samo trći u stomaku, plus mm voli moju pozadinu user posted image user posted image user posted image user posted image
Bilo je ili to ili ''Lulika'' (guppy, delijagril nemojte da se smejete)
Za one iz Srbije - lulika na slovenačkom dođe što kod nas kažemo ''ribica'' kod malih devojčica user posted image
Volim ja svoju guzu višeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lenka_)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Vaš nick
3.10.2009 10:23:15   
Macak
Moj nadimak koji sam dobila jos kao dete je "mace", zato sto sam bila strasno umilajto dete i mnogo sam volela da me neko mazi, dobro to volim i danas,a uz sve to uvek je postojalo neko mace koje kasnije izraste u prelepog macora, koga sam imala od detinjstva, i tako sam cesto pricala moj macak ovo, moj macak uradio ono, cak sam jednom pred celim razredom i to u Gimnaziji, priznala da razlog zasto jednu lekciju uopste ne znam je to sto je moj macak bas nasao da ostri nokte na otovrenoj knjizi iz istorije i pocepao dve stranice, svi su se nasmejali ali znajuci mene nista im to nije bilo cudno, eto otud moj nick "Macak"!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Vaš nick
3.10.2009 10:39:26   
meha
I ja sam nova pa da se upišem...
Moj nadimak znači početna slova imena moje porodice.Tako da nema neko značenje,samo skraćenica.

(odgovor članu Macak)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Vaš nick
3.10.2009 11:34:27   
marince1
Moj nick je jasan user posted image

Tako me zove muz kad mu nesto treba user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu meha)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Vaš nick
3.10.2009 11:44:05   
Delijagirl

IZVORNA PORUKA: Trcosava


Bilo je ili to ili ''Lulika'' (guppy, delijagril nemojte da se smejete)




Prosto sam mogla da se odvalim od smejanja kao na slinastu grdobu....

Pa ja nick Delijagirl koristim vec neko vreme i cini mi se da me je muz bas pod tim nikom upoznao. Inace svi znate zasto ne treba da na dugo razvlacim pricu.

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Vaš nick
3.10.2009 11:45:50   
Rivana
moj je od pocetnog slova mog prezimena i moje ime user posted image al ga objasnih user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Vaš nick
3.10.2009 11:51:36   
gina
Gina od Djina sto mi je pravi nadimak

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Vaš nick
3.10.2009 11:54:50   
Nensi*
Ja se zovem Nena,al me svi zovu Nensi,a 27 je broj mojih godina user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Vaš nick
3.10.2009 13:32:53   
cicko
Moj nick je skracenica od mog imena Isidora! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Vaš nick
3.10.2009 13:36:29   
Anoniman
Kaliopi  boginja  pesništva i besedništva.apsolvent sam srpske književnosti. volim poeziju user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Vaš nick
6.10.2009 17:01:19   
Anoniman
OTI su pocetna slova mog imena, imena mog muza i imena bebe koju nosim (ali u slucaju da je decak).
Ognjen, Toma , Ivana
Fora je sto ja jos uvek ne znam da li nosim decaka ili devojcicu ali tada kad sam se upisivala za devojcicu nismo smislili opciju... Ako bude decak bice Ognjen - to smo znali, to ime je meni najlepse i tako se nazvah.
Tako da...ako u cetvrtak saznam da nosim zensko...Nick ce da ostane ali nece biti kompletan...ali nema veze...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Vaš nick
6.10.2009 17:09:18   
Koukla
Koukla je na grčkom lutka user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Vaš nick
6.10.2009 17:11:02   
afrodita
Koukla SUPERuser posted image

(odgovor članu Koukla)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Vaš nick
6.10.2009 17:29:16   
magnetic
Moj brat i ja drzimo gvozdjaru i farbaru.Kada sam se prijavljivala na RR okrenula sam se oko sebe nebih li nasla ideju za nick.Oko mene su bile burgije,sarafi,cekici i ostala gvozdjurija i tako mi je sinuo MAGNET.I ja postadoh mali magnet-magnetic.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Vaš nick
6.10.2009 17:31:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

Moj brat i ja drzimo gvozdjaru i farbaru.Kada sam se prijavljivala na RR okrenula sam se oko sebe nebih li nasla ideju za nick.Oko mene su bile burgije,sarafi,cekici i ostala gvozdjurija i tako mi je sinuo MAGNET.I ja postadoh mali magnet-magnetic.


A ja mislila da je tvoj nick MAGNETIC (kao pridev, magnetna...). Svidja mi se ovako kako si ga ti smislila...mali magnet.user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Vaš nick
6.10.2009 18:04:25   
viking
OTI, pazi kad sam te provalila! user posted image user posted image 'ladno sam znala da su inicijali u pitanju, samo sam mislila da su od tvog i mužićevog imena plus prezime... Još kad si u jednom postu skoro rekla da se zoveš Ivana, bila sam ubeđena u tačnost svoje teorije user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Vaš nick
6.10.2009 18:09:06   
coka11
Moj dečko i ja za mali, nežan poljubac u usta kazemo "coka", i na pocetku veze (pre davnih 7 god.) smo tako zvali jedan drugog, a 11 je moj datum rodjenja. user posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Vaš nick
6.10.2009 18:17:55   
buhla
Buhla me prozvao moj dragi, sva sam mu pufnasta kao buhla user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Vaš nick
7.10.2009 9:48:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

OTI, pazi kad sam te provalila! user posted image user posted image 'ladno sam znala da su inicijali u pitanju, samo sam mislila da su od tvog i mužićevog imena plus prezime... Još kad si u jednom postu skoro rekla da se zoveš Ivana, bila sam ubeđena u tačnost svoje teorije user posted image


U bre viking...pa ti sve pratis...Kao neka CIA user posted image user posted image user posted image
Tvoj nick je zanimljiv...obratila sam paznju na forum Muzika i onda povezala...pretpostavila sam da to sve ima neke veze sa norveskom...Oslo i slicno.. Odin - bog...
nego, da li si cula za bend Burzum?

Ovo moram da prebacim u Muzika dok me Tasha ne grdi...

Pozdrav

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: Vaš nick
4.12.2009 0:01:45   
Ellenica
Pa hajde i ovde da se upišem.

Dobro poznata rečenica iz "Mi nismo anđeli" kada Srđan Todorović kaže
-Ema Ena Ela...Ma eliminiši malu-

Pa u srednjoj školi smo nas tri drugarice furali te nadimke iz zeze, pa je na tom osnovu nastalo mnogo sličnih i produženih varijanta koje i danas koristim za mnogo toga.
A pošto sam u stvari Jelena, mogu i da prođemuser posted image user posted image user posted image




_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Vaš nick
4.12.2009 0:08:33   
bebolino
ja tako volim da tepam bebama a pošto sada želim bebu.......ponekad i mm zovnem tako al kad smo samiuser posted image

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Vaš nick
4.12.2009 9:28:55   
Anoniman
Diabla- zato sto nam da budem mnooogooo bezobrazna, opasna, spremna da se potucem ako mi neko stane na zulj. A zna se desiti da budem i dobrica, majke miuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebolino)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Vaš nick
4.12.2009 9:33:29   
Dudu25
mm mi uvijek tepa dudu i ja njemu dudu neznam ni odakle nam ovo ... vjerujem da djeca ce nam se zvati dudica i dudan user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here