|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolut vs mišići
18.7.2013 8:01:48   
Figaro88
Ovo leto misici,proslo smo koristili te slaufe sa prorezima za noge posto se plsila dublje vode.Ponecemo i slauf za svaki slucaj,ionaj prslukuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kolut vs mišići
18.7.2013 8:13:05   
Trcosava
I Ana je imala frku od šlaufa tog sa prorezima za noge. Prošle godine smo joj kupili mišiće i ''naučila'' da pliva sa njima. Obožava ih i vodu naravno. Sad čekam da mi prestane curenje pa da vodim dete na bazen da malko pliva, a i ja buhahaha

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kolut vs mišići
18.7.2013 10:36:30   
Bebilina
Nijedno od ova dva, samo stap (woggle/noodle), daska mala i za veliko dete koje vec pliva i velika (bodyboard).
Nikad nismo koristili misice i gumu, ne savetuju se ako se hoce pravilno nauciti plivanje. Jedino proizvodi koji su imitacija onoga sto se u prirodi moze naci tako da deca ako budu u nevolji na osnovu iskustva sa woggle znaju da se uhvate za stap/granu/deblo i na osnovu daske za ravnu povrsinu i na nju stomak navuku.
Imamo sledece nedelje zavrsni cas 1 na 1 sa instruktorom gde ce vezbati sigurnost u vodi. Zna da se uhvati i drzi za nesto kad je u vodi, zna da se okrene sa stomaka na ledja i tako pluta. To je mnogo bitnije od pomagala, da je beba istrenirana da se spase. Kad se osloni na pomagala nista od vezbe...


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kolut vs mišići
18.7.2013 13:23:32   
NadaR
Misici . Slauf redovno gubi .

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kolut vs mišići
18.7.2013 14:41:33   
Shishica
Jao Figaro user posted image
Pa ja razmisljam sta da odsednem negde gde ima i bazen? Da nema dete misice ne bih se usudila da sedim napolju sa njom i mladjom cerkom. Naravno da bi je gledala, ali nikad se ne zna.

Do sada je bila mala za misice, a sledece godine kada budemo isli uzecemo joj. Samo ne znam koje uzimate za decu od 4. godine? Ima nekih velicina pa ne znam..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kolut vs mišići
18.7.2013 20:13:49   
Janncica

IZVORNA PORUKA: Bebilina

Nijedno od ova dva, samo stap (woggle/noodle), daska mala i za veliko dete koje vec pliva i velika (bodyboard).
Nikad nismo koristili misice i gumu, ne savetuju se ako se hoce pravilno nauciti plivanje. Jedino proizvodi koji su imitacija onoga sto se u prirodi moze naci tako da deca ako budu u nevolji na osnovu iskustva sa woggle znaju da se uhvate za stap/granu/deblo i na osnovu daske za ravnu povrsinu i na nju stomak navuku.
Imamo sledece nedelje zavrsni cas 1 na 1 sa instruktorom gde ce vezbati sigurnost u vodi. Zna da se uhvati i drzi za nesto kad je u vodi, zna da se okrene sa stomaka na ledja i tako pluta. To je mnogo bitnije od pomagala, da je beba istrenirana da se spase. Kad se osloni na pomagala nista od vezbe...




Sa ovakvim predznanjem se ide u vodu... user posted image user posted image user posted image

Zato se ja drzim mog plicaka,molim lepo... user posted image

_____________________________

Shvatite da ste roditelj kad kupanje u dvoje ne cine vise ljubavnicke ludorije,vec prskanje vode,mehurovi od sapunice i neobuzdana radost

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kolut vs mišići
1.6.2014 11:45:42   
Sanchy
Super je ovo za dasku sto je Bebi pisala i tacno je ali ja sam ipak za misice tj.mi smo bebcu kupili i misice i kolut i onaj prsluk za spasavanjeuser posted image ...mala deca,bebe ,dovoljno je da udahnu malo vecu kolicinu vode pa da se desi svasta,treba voditi racuna o tome..Ja sam odlican plivac i pored mene nece mu biti potrebni rekviziti cak stavise ucicemo i da plivamo i ako ima dve godine tako su i mene ucili s obzirom da mi je tata rodjen i odrastao na moruuser posted image ..ali ipak deca vole da sede u onom kolutu ili da se bacakaju po plicaku pa misici nisu na odmet,ove godine,sledece ne planiram da nosim nista..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Janncica)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kolut vs mišići
28.7.2017 7:45:05   
Anck Su Nmaun
Moji vise nista od toga ne koriste a V je mali non nije hteo nista od bnavedenog user posted image
Ali svakako misici mi deluju sigurnija varijanta

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kolut vs mišići
28.7.2017 8:24:07   
IvanaSK RR
Mi ove godine nista. Sledeće cemo kupiti slauf, misice imamo od sina. Ako vise bude htela misice kupicemo onda neke "zenske" user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kolut vs mišići
28.7.2017 8:29:04   
Anck Su Nmaun
Ove godine smo kupili onaj camcic sa krovom sto se.pruvuku noge dole. Mozda se jednom dva puta "vozao" u tome. Naj vise je voleo u nasim rukama user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kolut vs mišići
28.7.2017 8:53:24   
Sanjalicaaa
Ja sam za obe varjante zajedno user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kolut vs mišići
28.7.2017 8:59:22   
Duškić
E i mi smo kad smo bili u banji uzeli onaj fazon kao dubak za malog. Mnogo je smesan bio. A cerka gumu, pa sa tatom skace i buckaju se.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kolut vs mišići
28.7.2017 9:00:24   
Mariya
L je prošle godine menjala, malo šlauf, malo mišići, na moru je već više mišiće, ove godine šlauf joj ne treba. H prošle godine ni da čuje za mišiće, samo šlauf. (mislim da joj je smetalo što joj steže ruku,teško se navlači, čudno joj je, imala je nepune 2 godine.) ove godine H kombinujemo, i šlauf i mišiće i tako je najbolje, ali sve više koristi samo mišiće zato što vidi od L da ih ona koristi.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kolut vs mišići
10.8.2017 11:46:04   
IvanaSK RR
Juce smo koristili slauf, onaj sto ima prorez za nogice. Pronasla sam ga slučajno, sin ga koristio davnouser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kolut vs mišići
10.8.2017 11:50:47   
krin 40
Ja glasam za mišiće❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kolut vs mišići
10.8.2017 12:06:09   
Mala Elena
Ove godine vise slauf, mala u sustini nije nista osim prsluka jedan dan.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kolut vs mišići
10.8.2017 19:50:39   
krin 40
Možda su praktični alu meni ti prsluci deluju kabasto

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kolut vs mišići
8.3.2018 15:22:07   
Dora89
Kolut za mlađu decu, a mišiće za decu koja uče da plivaju, da bi se aktivirali.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kolut vs mišići
8.3.2018 23:31:28   
choopa choops
Do godinu, godinu i po kolut onaj s nogicama, sve dalje od toga mišići.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kolut vs mišići
8.3.2018 23:32:51   
mama Jo
Isto tako... recimo sa god.ipo smo vec misice uzeli

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kolut vs mišići
8.3.2018 23:36:05   
Anck Su Nmaun
V prosle godine nije hteo ni misice ni kolut/slauf. I sad kad odemo na bazen ne zanima ga to user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kolut vs mišići
8.3.2018 23:38:37   
Mala Elena
E. vise voli slauf, P.ne voli da ulazi u more user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kolut vs mišići
2.3.2019 12:07:36   
Sanidej
Misici, mada smo mi dosta koristili i onaj oblozeni savitljivi štap za plivanje.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 73
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here