|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 11:57:14   
Khaleesi
Haha za parce hleba verujem... ali nemoj za radijator ako cimne jace udarice dete glavuuser posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 12:32:56   
amelia
Jaooo pa ja nisam izgleda ovde pisalauser posted image .
Mi smo gubili nevinost zajedno i mm i ja barem mi je tako rekao user posted image
Bilo je to 1 septembar 2010. godina. Mesec dana skoro nakon sto smo se verili. Bilo je divno i jako nezgodno jer smo bili u autu user posted image . Bolelo je jer nisam bila bas opustena a nisam znala ni kako da se opustim. Bilo je bolno ali mm je bio jako nezan pa je proslo ok...ostalo je jedno Divnooo secanje na taj prvi put tj na.dan kad smo gubili nevinost user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 13:21:06   
emicaa
e a iskreno meni je bezveze sa neiskusnim prvi put,mislim i ja sam gubila nevinost sa neiskusnim i nije znao dal je posao ili je dosao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 13:31:18   
Khaleesi
Haha dal je posao il je dosao.
Ionako to sad malo znaci... meni je ta nevinist znacila, izgubila sam je sa deckom kog sam mnogo volela a on mene nijeuser posted image tako da...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 13:38:07   
Sanjalicaaa
Khaleesi, isto i kod mene bejaše. Ali ako ništa, bolje i tako, nego da se nismo voleli uopšte user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 14:00:50   
emicaa
Isto i kod mene,kod njega je bilo samo bitno da to uradi a meni je bas bilo stalo ali akd,daleko mu lijepa kuca.Kad sam se udala tad me poceo proganjati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 14:19:28   
Mariya

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

e a iskreno meni je bezveze sa neiskusnim prvi put,mislim i ja sam gubila nevinost sa neiskusnim i nije znao dal je posao ili je dosao user posted image


Što bre, Emice, kad ste oboje nevini podjednako ste izgubljeni, zbunjeni, smotani, podjednako vam je neprijatno i novouser posted image
A jednom mi je neki muškarac rekao, ne sećam se da li drug,kolega ili ko već, da se prva devojka, sa kojom si izgubio nevinost pamti celog života. Nebitno kakva je bila, lepa, ružna, debela, mršava, iskusna, neiskusna, ona je za muškarca uvek na nekom posebnom prvom mestu, bez obzira koliko ih je bilo posle njeuser posted image
Zato te je Emi taj tvoj proganjaouser posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 14:23:45   
Khaleesi
Haha Emice ovaj moj prvi me je prosio posle 5 godina, kaa sam se zabavljala sa mm... Nuje proganjao ali je zvao trazio me... haha
user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 15:41:19   
emicaa
Pa nije morao ni tad ako se nije sjetio prije kad dam lufila za njim.I prije neka dva mjeseca me bocnuo na fb,umirala sam od smijeha user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Kada sam gubila nevinost
3.10.2016 15:58:38   
Khaleesi
Haha kakvi su muskarci. Ovaj me zvao kad sam se prvi put poridila da mi cestitauser posted image ma daj... bili smo prijatelji na fejsu i tako me bockao i lajkovao slike sa komentarima a onda je dobio blockuser posted image nikad ne znaju sta hoce

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Kada sam gubila nevinost
1.9.2017 17:12:11   
krin 40

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

e a iskreno meni je bezveze sa neiskusnim prvi put,mislim i ja sam gubila nevinost sa neiskusnim i nije znao dal je posao ili je dosao user posted image



Emice prepisujem i potpisujem😁

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Kada sam gubila nevinost
1.9.2017 17:23:27   
Mala Elena
Moj je bio iskusan.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Kada sam gubila nevinost
1.9.2017 17:26:02   
krin 40
Što se godina tiče mislim da je falilo mesecak dana do 18user posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Kada sam gubila nevinost
5.11.2018 18:56:24   
Dora89
Mislim da ima slična tema, ja sa 21. 

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 189
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here