|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 8:50:36   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tash

Po meni lakša za nositi ali ne i za gurati. user posted image


O da. Kišobran koliva su ko da ti neko dao kolica za lutku da koristiš za dete, klimava sa malim točkovima... Ma dobra su meni moja klasična... Na more ću u hotel, tamo ima lift, prošle godine smo bili u apartmanima u Grčkoj i tad su parovi sa decom kolica osavljali u prizemlju, kod ulaza smo imali čitav parking...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 8:59:31   
Anoniman
Mi uopste nismo kupili kisobran , uzeli smo ova i ja sam zadovoljna

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 177
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 9:03:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gae_gr




i tad su parovi sa decom kolica osavljali u prizemlju, kod ulaza smo imali čitav parking...

Meni su trebala u apartmanu jer Marko nije hteo da zaspe van njih.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 9:39:56   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Tash

Po meni lakša za nositi ali ne i za gurati. user posted image

Slažem se sa tim.
Ja sam ih faktički uzela zbog letovanja prošle godine, inače ne bih.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 11:24:02   
branki*
i mi imamo neka chicco,slicna kao ribizlina,kad se skinu oni drugi delovi,budu kao kisobran.boza nije hteo kao beba da se vozi u kolicima.sad nisam uopste razmisljala o kolicima,sve racunala,da kad pocne da hoda,da mu nece trebati kolica,kao hodace.to,verovatno,nije takouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 11:29:56   
bubulence
gg mi uzeli neka jungle, bila lepa na izgled ali nismo obracali paznju na sirinu sedista. sada Ema ne moze da stane u njih... ona ovako izgledaju ok ali sta nam vredi... sva sreca pa smo ih platili negde oko 14000din, bas su bila povoljna. da so dali vise para nema sanse da bih kupovala nova user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
20.2.2012 14:07:54   
vukosava

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: vukosava

Kolika treba da su deca da mogu u takva kolica?

Naša npr. ne mogu baš u potpuno ravan položaj, pa kontam tamo od nekog 3.meseca.
Poenta ovih kolica je samo u tome da su lakša od klasičnih.


Aha. Ja držim ona obična kolica u gepeku od kola a na posao idem peške. To je naš izum da izbegnemo nošenje sa prvog sprata dole svako malo.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.2.2012 0:04:46   
ljubičica
Mi smo kupili Maclaren kišobran kolica i prezadovoljni smo. Imaju 5 kg, kad se sklope imaju kajš sa zadnje strane i mogu da se nose preko ramena. I sa strane kao ručku pa mogu da se nose i kao torba. Ma vrede svaki dinar! I malim prstom mogu da se guraju...

< Poruku je uredio ljubičica -- 22.2.2012 0:05:37 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
22.2.2012 0:42:16   
Zvoncica1
evo i ja da se prikljucim ...gledala sam po netu razna kolica i slusala razna iskustva o tim kisobran kolicima...i na krajju ne znam sta da kupim svom detetu...hocu nesto lagano za sklapanje, male tezine i ne skuplje od 100 evra! E, sad mislim da cu kupiti gore navedena jungle kolica...mozda cam flip ili hauc disney...

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
23.2.2012 21:20:52   
Jelena80
Imam ja jedno pitanje u vezi kolica...sta mislite koliko je neophodna opcija okretanja rucke ili sedista da bi beba gledala u majku?
Mi se razmisljamo izmedju dva modela, kod jedog se okrece sediste a kod drugog ne. Ova druga su i jeftinija, pa ne znam koliko ce ta opcija da mi koristi. Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu Zvoncica1)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2012 0:23:16   
Bjan
Mala pomoć?
Dvoumim se izmedju dvoje kolica:Chipolino Kolica Pooky Sand (2012) i Pegolini "City"
Brinu me točkovi kod Chipolinovih kolica ali su mi ona na oko lepša...

(odgovor članu Jelena80)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2012 10:00:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jelena80

Imam ja jedno pitanje u vezi kolica...sta mislite koliko je neophodna opcija okretanja rucke ili sedista da bi beba gledala u majku?
Mi se razmisljamo izmedju dva modela, kod jedog se okrece sediste a kod drugog ne. Ova druga su i jeftinija, pa ne znam koliko ce ta opcija da mi koristi. Kakva su vasa iskustva?


Ako govorimo o kišobran kolicima mislim da ni jedna nemaju tu opciju, nije ni neophodna. Za malu bebu je dobra mada mnoge mame su preživele i bez nje.

(odgovor članu Jelena80)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2012 10:59:15   
Bjan
Kolica oko kojih se ja dvoumim imaju tu opciju. Kod jednih se okreće tenda i malo je komplikovanije to uraditi na sred ulice, to je kod Chipolinijevih, dok kod Pegolinijevih se cela korpa okreće pritiskom na dva dugmeta. Prvi put pisem na forumu pa mi sve opcije vezane za pisanje nisu poznate...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2012 11:02:50   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bjan

Kolica oko kojih se ja dvoumim imaju tu opciju. Kod jednih se okreće tenda i malo je komplikovanije to uraditi na sred ulice, to je kod Chipolinijevih, dok kod Pegolinijevih se cela korpa okreće pritiskom na dva dugmeta. Prvi put pisem na forumu pa mi sve opcije vezane za pisanje nisu poznate...


Nema iskustva sa njima ali koliko vidim ovo nisu kišobran nego klasična kolica.

(odgovor članu Bjan)
  Direktna veza do poruke: 189
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
7.3.2012 11:10:37   
bebaa
pegolino je glupost, kvalitet nula.

_____________________________

L A N A

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.3.2012 17:03:20   
ishler
Ja planiram Camova,odlicna su,kvalitetna a laganauser posted image

(odgovor članu bebaa)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.3.2012 17:11:06   
bubulence
mi smo uzeli CAM pre 10-ak dana, i jako smo zadovoljni...

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
12.3.2012 17:16:28   
ishler
user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 12:24:18   
Anck Su Nmaun
Da li beba od 6 mes moze u kisobran kolica? Jel imaju ona polozaj za spavanje?

Mi stalno negde svrljamo, i stoje mi u autu, tesko mi je ova obicna non stop da vadim ui vracam ...a i zauzmu mi polla gepeka, mrsko mi je ponekad radi 10 tak min da ih vadim?

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 12:27:19   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ribizla

Mi uopste nismo kupili kisobran , uzeli smo ova i ja sam zadovoljna


Da kazem da nisam vise zadovoljna user posted image

Anck , valjda zavisi od modela ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 12:51:09   
Anck Su Nmaun
Pa nisam ni ja za Taru, nisu mi trebala, sad smo u drugoj zgradi i nemam gde da ih parkiram a stalno nosanje me ubija! A jos idemo i na more, pa gde da ih vucem tolika user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 12:55:38   
Anoniman
Evo sad sam pogledala , kucaj samo kisobran kolica 0+ ili 6+ i izbacuje dosta modela , verujem da samo ona osnovna kisobran nemaju druge polozaje , ova ostala sigurno imaju ..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 13:03:04   
jance
mi smo dobili OVA kisobran kolica, iskreno dodje mi da ih poklonim nekoj devojcici da gura lutku u njima. ok mozda ce mi koristiti u nekom periodu, mozda na moru na relaciji kola-plaza-kola ali mi ovako apsolutno izgledaju neprakticno, onaj sedalni deo je prekratak, sve se bojim da ce dete da ispadne iz njih, a i sta cu ako zaspi u kolicima? ovo naravno nema lezeci polozaj. kontam da su ovo kolica za decu koja vec hodaju ali ne dovoljno brzo kad roditelj treba nesto brzo da odradi...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 14:15:21   
Nina777
Jance, stvarno deluju bezveze user posted image . Jedino za malo vece dete kad samo sedi, ali izgledaju i da bi se sva slomila kad naidjes na neki kamen ili rupu

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Koja kišobran kolica kupiti?
3.4.2012 18:54:59   
majathegreat

IZVORNA PORUKA: majathegreat

Danas pazarili. Sutra probna vožnja, pa javljam utiske.

user posted image


Posle skoro godinu dana, mogu da kazem da su za svaku preporuku. Pored toga sto smo ih drndali po moru po pesku i kamenju, svaki dan u setnje, a posebno dva puta dnevno (jos uvek) uspavljivanje u njima. Jako sam zadovoljna, lako se i guraju, cak mnogo lakse od vecine klasicnih kolica.
Jedina mana sto im tockovi skripucu ako se redovno ne podmazuju. Tako da smo mi kupili odmah i ono ulje za podmazivanje sivacih masina, pa recimo jednom u mesec, dva podmazem tockove i milina.

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here