|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Korica od hleba
4.1.2009 15:13:08   
Anoniman
Kada deca počnu da jedu celo parče hleba, zajedno sa koricom?

Sada vas ne pitam za ono kada date detetu parče korice i ono ga žvaće tako usput, uz igru... ili dok su ga bolele desni zbog rasta zubića... nego, baš da zaista jede koricu. Moj Luka i dalje jede samo sredinu parčeta hleba, i to žvaće čitavu deceniju, i ne znam kako bi pojeo koricu. user posted image  Kupujemo neki "domaći hleb" koji se ne raspadne za sat vremena kao ostali, ali korica mu je baš jaka.. ja je teško žvaćem.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 15:21:23   
guppy RR
Moji više vole koricu od sredine user posted image
Vole da žvaću...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 15:24:32   
Anoniman
Moj ne voli da žvaće. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 21:20:14   
Koka Loka
Koliko Luka ima?

Una je sisala 18 meseci. Prvih 9 je skoro samo sisala. Kada je počela da gricka hleb odmah je grickala i koricu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 21:21:50   
guppy RR
Pređi mišem preko Tashinog nadimka ... iscrta se ticker :)

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 21:24:18   
Koka Loka
O thanks, nisam obratila pažnju user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 21:32:50   
Koka Loka
 
offtopic:
Ubacila sam i ja user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 23:41:50   
Anoniman
pec-pec! user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Korica od hleba
4.1.2009 23:43:42   
Koka Loka
Ne po prstima, one su mi hleb nasušni, a i upravo lakirah nokte user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Korica od hleba
30.1.2009 9:23:48   
Anoniman
Ja ću stvarno odlepiti. ovo moje dete uopšte više neće da žvaće. Kako mu ubacim u usta on tako proguta. user posted image  U zadnjih par dana mi se mogao udaviti nekoliko puta... onda ga lupam po leđima kao debil... Ma užas. I onda moram pred svaki zalogaj da kažem "Žvaći" jer inače zaboravi i guta ucelo. I kako ja njemu onda da dam koricu kada se davi i od sredine hleba. user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Korica od hleba
31.1.2009 17:05:35   
guppy RR
Ufff.... Ne znam kako da to rešiš. Samo molim te nemoj da mu seckaš sve u sitne komadiće pa da nikad ne nauči da žvaće.
A da proba muž nekom taktikom ili pričom?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Korica od hleba
1.2.2009 2:10:43   
Anoniman
Ne seckam mu sitno... Ja kontam da ga mrzi da žvaće. Zna on kada želi... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Korica od hleba
10.3.2009 21:10:28   
afrodita
Moj sin jos ni sad ne voli koricuuser posted image
Ja pecem hleb svaki dan i on pojede
koricu kad je hleb jos topao i krckav.
Dok smo kupovali hleb nije je nikad pojeo
zato sto je imao problema sa zubima,
nije zvakao ni meso, sve sam mu pravila
od mlevenog mesa.
Danas zvace po 3 minuta jedan zalogaj
i vise problema imamo sa gutanjem, koricu
i dalje jede samo dok je topla i krckava.



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Korica od hleba
27.1.2011 11:39:39   
*Alexx*
Dižem temu user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Korica od hleba
27.1.2011 11:47:15   
Anoniman
Kod mene svaka rečenica počinje sa "otkako je krenuo u vrtić", pa tako i ovdeuser posted image Grickao je i ranije, al baš da mu dam da jede sendvič sa koricom, od skoro može, ali mu ne dajem ako je ona tvrda hrskava korica da ne bi povredio desni (ni ja ne jedem takvu koricuuser posted image ), nego onu malo  mekšu.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Korica od hleba
27.1.2011 11:47:51   
New Mom
Ja se spremam ovih dana da joj dam i koricu da žvaće (do sada sam davala komadiće voća i sl.).
Čitala sam da je to jako bitno da bude u ovom nekom periodu, 9-10 mesec, kao pravo vreme da bi naučili da žvaću.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Korica od hleba
27.1.2011 11:59:17   
indy_25
Jutros sam joj dala jedan keksic da sama jede, par puta sam joj vadila jer otkine puno al sam je pustila da ga do kraja pojede.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Korica od hleba
6.3.2015 23:54:21   
mila83
Meni se cini da su vise voleli da zvacu i jedu koricu od hleba dok su bili bebe,nego sada.pogotovo sin,koji nema vremena mnogo da zvace,samo bi da trpa hranu u sebe,gladno dete user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Korica od hleba
6.3.2015 23:57:57   
Bibilib
Manja deca vise vole korice a veca sredinu...mislim da je tako kod vecine....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 8:10:19   
mila83
Evo,sad dajem Teodori da zvace koricu,svidja joj se user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 10:34:45   
vikiveki
E kod mene je suprotno,moji ne vole koricu,ja moram da ih teram da pojedu i koricu,dok kada su sa tatom uopšte neće koricu.U vrtiću su jeli sve a kući izvoljevaju.Sa ćerkom nemam problema, ona voli sveuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 10:36:39   
mila83
Moji klinci kako kad,cesto moram da ih podsecam da se sve jede zajedno,a ne da ostavljaju koricu za kraj.Vole koricu domaceg ili integralnog hleba,a vole i okrajke.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 18:46:32   
veselicaa
Moje nesto i nisu htele da zvacu koricu hleba,mada sam im nudila.Kazu da je korisno kada im izlaze zubici jer ceskaju desni tako.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 18:51:27   
vikiveki
KOrica hleba je jako zdrava da se jede ,ne samo zbog zuba,nego i zbog razvoja inteligencije,znam da zvuči smešno ali tako je,jer žvakanjem se razvijaju sinapse u kori velikog mozga.To sam čula na jednom Mensinom predavanju,bilo je još reči i da deca treba da što više idu peške,da u sobama bebećim treba da budu zastupljene što jače boje i da budu šarene, a ne samo jedna boja zastupljena

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Korica od hleba
11.7.2015 20:53:15   
veselicaa
Moja S evo ne voli uopste tu koricu,pojede je samo kada joj kazem da nema vise sredine hleba.Jos sada joj ispadaju zubi i svi moramo da joj damo sredinu a mi jedemo korice user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here