|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:01:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince
''Sta cu sa rukama?''



zapališ cigaru ...ili kupiš košpa pa grickaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:04:38   
sneza24
On : Jel mogu da te poljubim?
"Konacno.Mislila sam da ces pricati do ujtro."
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:05:33   
Anoniman
košpe? semenke?

Kod mojih roditelja na stoliću u dnevnoj sobi večito ima semenki, indijskih oraha i tih stvarčica što goje. Jedan dan, Luka izleće iz dnevne sobe (tek smo stigli kod njih) i kaže "mama gde su dedine košpe?" Ja kažem "Šta gde je?", kaže "košpe!", jbt... šta su košpe??? "Pokaži sine mami šta", on u sobu na sto i kaže "koooošpeee!"... jedva shvatih šta dete kaže. user posted image  ne znam odakle mu to. Mislim da je to on iskonstruisao iz onoga "U jabuci su košpice!" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:08:20   
marince1
''Jel ti to telefon u dzepu ili ti je drago sto me vidis?''

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:09:11   
Brand new mama
Ja mislim da je meni moj dragi najavio 5 puta da ce da me poljubi... nisam sigurna sta mi je prolazilo kroz glavu, ali sigurno je bilo nesto kao " Pa ajde vise da vidim i to cudo"
PS.Prvi poljubac nam je bio poprilicno bez veze, moram priznati...skroz ukocen(ko zna sta je njemu prolazilo kroz glavu taduser posted image user posted image ).A prvi sex-e: e taj dijalog je trebalo snimiti(a tek prikaz mojih misliuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:19:34   
Anastazija
user posted image user posted image user posted image user posted image

moje je iskustvo vrlo slicno.. lerali smo se mesecima.. pa, mnogo meseci (godina, dve)... izlazili bezbroj puta... cak je dolazio kod mene u stan na kafu user posted image user posted image user posted image  i nista... a onda, kada je pao poljubac, ja sam bila skroz nepripremljena i izbezumljena.. nisam znala sta mi je ciniti.. otuda i one cudne misli od gore.. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:23:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

košpe? semenke?




user posted image

ovo su košpe...košpice ....košpa od tikve

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 15:25:41   
Anastazija
mmmm, njam njam.. kupila sam neki dan 5 oooooooogromnih pakovanja u Tempu (bilo na snizenju) i sada samo zobamo.. Kao kokoske.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 16:57:59   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja posle porodjaja zaglavila mesec dana u bolnici dlake narasle, kad me vode na pregled a ja pocnem da se pravdam kako se ja redovno brijem ali eto sad sam dugo u bolnici ja umalo ne umreh najmanji problem bile mije dlake a jednom neki studenti bili mene zivi blam pojeo je sva dlakava user posted image ko pecinac user posted image user posted image user posted image


Jao, ja sad crkoh od smeha user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 17:06:09   
ljubičica
Ja kad sam išla da radim HSG obrijala sam se cela, ali baš cela, i kad sam ušla u salu gde se radi HSG kad se nisam šlogirala. Ono 20 učenika/ca došlo na praksu, jedino što sam pomislila je bilo :Jao, na šta ličim sa 10kg više, i da li mi se celulit vidi mnogo, a to što sam tamo legla i raširila noge u njihovom pravcu, i to bez gaća, nikom ništa, važan je celulit user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 21:56:16   
Lu
Daj samo malo pomjeri ruku,samo malo...molim te nemoj da to izgovorim naglas user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 23:00:20   
Anoniman
hahah....nasmejaste me poshteno user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje misli kad su poljupci u pitanju : "Ako me izbalavi, ubitju Boga u njemu" i " Umukni, i dodji vamoooo :) " ili " Jel se vidi da sam se ljubila" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Naravno sve ovo kao klinka.... sada...sada mi nishta osim "josh josh josh" ne prolazi kroz glavu....ovisna sam o njegovim poljupcima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
15.7.2009 23:57:30   
stsanja
bas svasta,svaki put

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
16.7.2009 0:13:53   
Brand new mama
Joj,pala mi na pamet Stefica Cvek!!! "Bolje da sam izvadila pile iz zamrzivaca"user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
17.7.2009 15:23:21   
Anoniman
Za muza sam pomislila "Ako je poljubac ovako socan kao njegove usne...."
A za jednog sto se spremao da me poljubi samo zato sto je mislio da sam tu jer mi se svidja, a morala sam da budem tu jer smo bili na isto predavanju, "ako pokusa, il' da ga nabodem pesnicom u nos, ili' medj' noge".

Sreca pa nije pokusao, mislim da me je pogled odao a njega zaustavio.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
29.7.2009 16:18:10   
branka10
Sta mislite o cemu je mislila zena koja je zureci na posao mesto svojih obukla muzevljeve gace i to videla tek u vWC-u na poslu? Kako li je dosla kuci? Nisam ja, ali znam ko jeste.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
21.2.2010 21:29:23   
Anoniman
hehehe vidi teme... ismejah se posteno!
Cim se setim necega...user posted image


(odgovor članu branka10)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta sve ženi proleti kroz glavu?
26.10.2016 14:50:05   
Anck Su Nmaun
Jaoo majko moja ismejah se danas POSTENO user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here