|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krečenje
26.9.2011 19:14:40   
Verus
user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Krečenje
27.9.2011 19:38:56   
dunja RR
Ispalo je fenomenalno. Tapet izgleda na kraju kao drvo, nemam reči kako je dobro. Drugarica mi promenila ramove na starim slikama u svojoj radnji, i totalno dobro izgledaju, raspametila sam se. Još kuhinja sztra da se prekreči.

Ali ja sam ćurka, zaboravila da bih mogla da promenim stari prekidač za svetlo baš tu gde je stavljen tapet. Ostali su uglavnom ranije još zamenjeni. A novi imaju dublje ležište i sada se majstor plaši da ne uništi tapet. Rekao je da će ipak sutra pokušati. I u predsoblju isto (koje je već lepo i gotovo), samo tu nije tapet pa će lakše. Eto malo me to iznerviralo, a sama sam kriva.

Ali zadovoljna sam, totalna promenauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Krečenje
27.9.2011 20:48:58   
NadaR
 Dunja, slikaj nam kada budes imala vremena. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Krečenje
16.1.2012 14:36:59   
hanka
Znam da nije sezona krecenja i sredjivanja stana-kuce ali sad imam vremena.
Trenutna situacija
user posted image
user posted image
user posted image

Kuhinju zelim da ofarbam u belo i promenim rucice u sivu ili zelenu,umesto belog laminata stavila bih vinil u nekoj sivoj varijanti kao plocice i to...
Sto se tice zidova koji su u plavoj boji bice kivi zelena a narandzasto ide u belo
Radijatori u belo a police u sivo


Jedino me je strah da ne bude previse hladno pa bih mozda stavila neke narandzaste zavesice a skinula ove glupe venecijanere
Garnituru cu promeniti sigurno,na istom mestu stavila bih ugaonu samo jos ne znam u kojoj boji,bila bi neka kombinacija crne koze i nekog mekseg materijala
Ako imate neki predlog pisite

< Poruku je uredio hanka -- 16.1.2012 14:45:13 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Krečenje
16.1.2012 14:56:51   
Olga75
a zasto ne promenis narandzasu ( predpostavljam da je to dnevna soba ) u limun zutu , lepo bi isla sa plavom garniturom , cini mi se user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:02:29   
hanka
Plava mi je dosadila user posted image previse su ovo jake boje a ja sam vec 5godina u njima
Izbacicu plavu garnituru,ide mi na zivce,nefunkcionalna je a i pored toga sto koristim prekrvicace iz indian shopa ona se iscepala,doduse sad sam ih sklonila jer sam pola stvari iz sobe raspomerala


A mozda onda limun zutu ubacim umesto narandzaste msm za zavesice i asurice,vidis to nije losa ideja


A da jel ima neko kuhinju u beloj boji,kakva je za odrzavanje?

< Poruku je uredio hanka -- 16.1.2012 15:05:35 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:06:44   
Olga75
ja sam ti totalni antitalenat , da vidis moju dnevnu cudom bi se cudila user posted image
ali ta plava garnitura mi se bas svidja i ako okrecis u zuto , ubacis neku biljku , mozda ( samo mozda ) neki crveni detalj mislim da bi lepo izgledalo


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:12:26   
Alexxa
Hanka, ne vidim ti dobro kuhinju, koje je sada boje, bela nije zahvalna za održavanje, sem ako nije vodoperiva (pri tom ne mislim na yupol gold, jer se ona niti čisti niti pere), moja kuhinja je bila bela, na kratko.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:12:52   
*Alexx*
Ja, recimo, ne volim jake boje. Nameštaj volim da je u nekoj neutralnoj, isto tako i zidovi, s tim što jedan zid može da bude jače boje, da razbije monotoniju. Imam kauč u crveno-bež varijanti, ormani i police su svi u natur boji, a zidovi su u bledo plavoj. Jedan zid je okrečen u tamno plavo. E sad, kad ovako kažem da imam crvenu, bež i plavu kombinaciju, zvuči papagajski user posted image , ali nije.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:13:08   
hanka
Olga a ''oces da ti je prodam,oglasice je mm na limundu ako je ne uzmu svekijevci
Od biljaka imam indijanca,jedini je preziveo moje divljanje po kuci,sve biljcice sam odnela mami i svekrviuser posted image
Kuhinja je teget kao i zidovi

< Poruku je uredio hanka -- 16.1.2012 15:15:46 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:14:27   
*Alexx*
Belu kuhinju u životu ne bih imala, ne možeš oprati user posted image Pre bih, ako baš mora da bude bela, prefarbala u prljavo belu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:16:47   
bebać
hanka ako mogu malo sugerisat...meni su te sve boje dosadile(limun žuta,narandžasta,roze) i lagano izlaze iz mode...mi nismo krečili 4god, i sad trebamo ja ću sve u bijelo eventualno svijetlo bež da okrečim i da stavim tapete kao detalje uz namještaj na par mijesta(ne sve ,naravno)user posted image

ko voli tako nešto, etouser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:17:37   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: bebać

hanka ako mogu malo sugerisat...meni su te sve boje dosadile(limun žuta,narandžasta,roze) i lagano izlaze iz mode...mi nismo krečili 4god, i sad trebamo ja ću sve u bijelo eventualno svijetlo bež da okrečim i da stavim tapete kao detalje uz namještaj na par mijesta(ne sve ,naravno)user posted image


Da, to se i meni sviđa.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:17:58   
Alexxa
Meni je ranije sve bilo u drčavim i jakim bojama, sada su već 2 godine smirenije varijante.
Ovo je moj zid za eksperimentisanje, prvo na njemu probam, pa se zezam po ostatku kuće user posted image
user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:18:22   
hanka
Imam ja muku sa belim laminatom u kuhinji,nego racunam pod je pod
Jao imam jos 2 dana da se odlucim,u cetvrtak dolazi mm i krecemo u akciju


Bebac slazem se,nismo krecili 5god user posted image i meni je muka od takvih zato i zelim sve u belo sa detatljima.Razmisljala sam i ja o tapetama ali ovi stubovi i skrivaci su problematicni za lepljenje,puno ivica.
Bice kao u apoteci user posted image

< Poruku je uredio hanka -- 16.1.2012 15:21:27 >

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:22:04   
bebać
Meni su boje jako dosadile, i kako starim sve više mi se svidja minimalizam i skromnost u svakom smislu...a što kupim tonere za boje mogu komotno uzeti tapete(jedan manji zid ili kao detalj na zidu)...

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Krečenje
16.1.2012 15:24:03   
Olga75
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Belu kuhinju u životu ne bih imala, ne možeš oprati user posted image Pre bih, ako baš mora da bude bela, prefarbala u prljavo belu.

mislis flekavo belu user posted image
takva je moja tj . zidovi , fleke su unikatne


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Krečenje
30.1.2012 11:43:07   
hanka
Evo kako je ispalo
user posted image
user posted image
user posted image

Ostalo je jos da preuzmemo kuhinju i da spustimo ovu garnituru sa 6 sprata user posted image
I naravno tepih,zavese i ostalo

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Krečenje
30.1.2012 13:59:46   
NadaR
Hanka , super je ... user posted image
Svijetlo, prozracno .. user posted image

Hoces da ove slicice prebacimo i u Namestanje stana , mozda nekome budu inspiracija ? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Krečenje
30.1.2012 14:17:12   
hanka
Hvalauser posted image
Mislila sam da uslikam kad sve bude gotovo i stavim u drugu temu

Kako hoces mada mi bez tih nekih stvarcica deluje hladno

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Krečenje
30.1.2012 14:29:22   
NadaR
Naravno, kako zelis! user posted image

Ja inace ne volim tepihe ni zavjese pa mi je i ovako savrseno . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Krečenje
21.2.2012 23:51:57   
mala buba
Morala sam da se uključim. Čitam vas, ali me mrzi da pišem.
meni se iskreno više dopada prva varijanta, mada nije na odmet da se malo promeni ambijent.
sve u svemu, lepo izgleda user posted image

tepih daje toplinu.user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Krečenje
21.2.2012 23:59:01   
Jole84
Hankić baš mi se sviđa kako si sredila,nekako deluje svetlije i otvorenije,a samim tim verovatno i prijatnije user posted image
A kuhinju kako sam razumela,nisi završila? Meni je okrečena u svetlo sivo,ali onim akrilnim bojama,baš je fino,kad nešto prsne,mokrom krpom može da se obriše.

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Krečenje
25.2.2012 11:26:02   
mala buba
jesu li skupe akrilne boje? Nisam razumela, ne skida ti se boja kad brišeš?

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Krečenje
25.2.2012 11:33:28   
Jole84
Skuplje su od poludisperzije,ali ne mora svuda akrilnim,već samo na mestima gde može "da prska" user posted image Sačekaš da se osuši,i vlažnom krpom pređeš lagano,i flekice se brišu! Ni ja nisam verovala dok ne probah user posted image
Naravno,mislim da nisu sve akrilne istog kvaliteta.

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

da li vam se svidja ime Uros?
pisuljica

:)

da (52%)

ne (48%)


Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here