|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 12:47:34   
eugenija
The morning after pill<-----------------------klik


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 14:58:31   
inna
... ometa
proces fertilizacije, kao i proces implantacije (proces usađivanja oplođene jajne ćelije u matericu).


Već sam ranije pisala a ponovit ću i opet da se meni takvi oblici kontracepcije, koji imaju abortivan učinak, nimalo ne sviđaju.user posted image

(odgovor članu Koka Loka)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:04:35   
magnetic
Ne mislim da je najzdravija stvar na svetu,ali u slucaju moguce ne zeljene trudnoce mislim da je prava revolucija za zene

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu inna)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:13:32   
oliveradj
IZVORNA PORUKA: magnetic

Ne mislim da je najzdravija stvar na svetu,ali u slucaju moguce ne zeljene trudnoce mislim da je prava revolucija za zene


Slažem se!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:13:35   
dicca
hemija nego sta!
Mladost ludost..pre par godina uzela dve za dva meseca-i kod ginekologa, kaze on jesi li neku hemiju, neke tablete koristila, i kada je cuo za ove pilule nije mu bilo dobro. Da, pojavile mi se neke ciste.... Sama na svoju ruku, sada mi to ne bi palo na pamet, ali tada sa 17 godina...:(

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:17:59   
Nensi*
Ja ih nisam nikad koritila,ali sam cula da sme najvise dva puta godisnje....

(odgovor članu dicca)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:30:22   
sneza24
I ja ih nikad nisam koristila i nikad ni necu.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:42:17   
dicca
Meni je ginekolog tada rekao da je to ravno abortusu, samo je put drugaciji...Zamislite samo kakva je to kombinacija koja moze da spreci zacetak, jos oralnim putem...user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:44:02   
Anoniman
Koristila dva puta u zivotu...jeste radikalna metoda i jeste lose ali je meni tada bilo neophodno...

Naravno, one ne smeju da se uzimaju cesce od jednom u godinu dana tako da to sve govori...
Samo..jasno mi je gde i kada one mogu da budu resenje.


(odgovor članu dicca)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:47:04   
marince1
Ja sam ih koristila 2 puta,odavno.Neznam  da li sme u slucaju dojenja user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:49:58   
Nensi*
Ja mislim da ne sme,jer svi lekovi preko mleka dolaze i do bebe...Mojoj kumi je skoro pozlilo,dobila je lekove da pije,i ne sme vise da doji...

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:51:22   
gagana83
Ne bih se bas slozila s time da je jednaka abortusu,pa zaboga popijes je jutro nakon rizicnog odnosa kad se plod jos nije formirao a abortus je moguc cini mi se do kraja treceg meseca. Naravno da je ne treba koristiti kao kontracepciju,ali mislim da su puno bolje resenje od abortusa,narocito jer su danas one usavrsene i imaju vrlo malo hormona u sebi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:53:01   
Anoniman
SLAZEM SE potpuno Gagana83...
Manje je zlo od abortusa, od nezeljene trudnoce i slicno.
Ona sprecava oplodjenje jajne celije a ne ubija je onda kad je vec oplodjena u embrion...Zar ne?

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:55:11   
gagana83
Pilula je trebala mojoj drugarici koja je se malo zanelauser posted image na odmoru,ja sam kontaktirala mog ginekologa i rekao je da sme da je popije iako doji bebu,a i na netu sam pronasla da ne skodi mleku.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:55:26   
Brand new mama
Mislim da bi joj najbolje bilo da ode kod ginekologa da bi se raspitala,jer niko od nas najvjerojatnije ne zna kako ti hormoni mogu uticati na dojenje...Ja sam ih pila jednom,ali prije sto godina.
P.S.Neko je izjavio da je to abortivno sredstvo? Koliko ja znam, da to samo ne dopusta da se jajasce ugnjezdi.Mislim, ma koliko god to bila velika doza hormona-prije sam i za to nego za abortus,a mislim da je u Srbiji vise abortusa nego prodatih pilula za dan posle. A mislim da tek ovo drugo "sredstvo" moze da upropasti necije zdravlje.

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:55:36   
Anoniman
spriječava da dođe do oplodnje koliko ja znam


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:57:06   
Anoniman
Ako doji, bolje neka ode kod lekara da pita...Mada, to moze da pita i farmaceuta u apoteci...I one to znaju.
Bar mislim...

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 15:58:58   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Mislim, ma koliko god to bila velika doza hormona-prije sam i za to nego za abortus,a mislim da je u Srbiji vise abortusa nego prodatih pilula za dan posle.


Na zalost tako je.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 16:02:13   
gagana83
Ma gde ce u Turskoj da ide kod ginekologa,pitala ja mog lekara,kaze da mogu i dojilje da je koriste.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 16:04:48   
magnetic
Zaista mislim da devojke nisu dovoljno informisane ni o starim kontracepcijama a kamoli o ovoj piluli i zato toliko abortusa

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 16:06:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Ma gde ce u Turskoj da ide kod ginekologa,pitala ja mog lekara,kaze da mogu i dojilje da je koriste.



izvini, nisam znala da je u Turskoj

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 16:14:15   
gagana83
IZVORNA PORUKA: magnetic

Zaista mislim da devojke nisu dovoljno informisane ni o starim kontracepcijama a kamoli o ovoj piluli i zato toliko abortusa

Pra neki dan rodjaka od mm koja ima 24 godine dolazi od lekara,on joj prepisao pilule za kontracepciju da bi joj se regulisali inace jako neuredni ciklusi. Ona me pita:je l on sad moze da svr.. u meni? Ja joj na to u sali kazem"Ma ne, dok to pijes ne smes nikako da imas odnose." a ona ce meni"Stvarno?"
Tako da na zalost o informisanosti mladih nema svrhe govoriti. A 21 je vek

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pilula za dan posle
20.8.2009 16:15:47   
gagana83
IZVORNA PORUKA: OTI

izvini, nisam znala da je u Turskoj

Ma nema potrebe da se izvinjavasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pilula za dan posle
10.10.2009 14:33:40   
brazilka
Ljudi ja sam Postinor uzela jednom i evo sada drugi put...
Prvi put nije bilo problema i sve je ok prošlo...Međutim sada sam uzela posle sexa i posle 7 dana menstruacije opet sam dobila ...
Jako sam uplašena ,ali sam pročitala da je to moguće....zna li neko nešto više o ovom slučaju...Hvalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pilula za dan posle
11.10.2009 9:36:12   
Macak
Postinor kao nezeljen efekat moze dati ne regularno krvarenje ne kod svake ali desi se kod neke zene, ali naredni ciklus treba biti potpuno normalan, ako primetis nesto i sledeceg meseca i situacija ti je sumnjiva ili se ne sredi, idi na kontrolu kod svog ginekologa, da se posavetujes sa njim, nema druge!

(odgovor članu brazilka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here