|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pilula za dan posle
11.10.2009 9:46:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: brazilka

Ljudi ja sam Postinor uzela jednom i evo sada drugi put...
Prvi put nije bilo problema i sve je ok prošlo...Međutim sada sam uzela posle sexa i posle 7 dana menstruacije opet sam dobila ...
Jako sam uplašena ,ali sam pročitala da je to moguće....zna li neko nešto više o ovom slučaju...Hvalauser posted image



ćao brazilka!
imala sam istu situaciju, tj. dodatno sam krvarila zbog te 2 tabletice i pored menstruacije...dr je rekao da je to normalna reakcija organizma, ali da izbegavam te tablete u budućnosti. jbg, tad je bila frka, pa je dobro došao Postinor ...user posted image inače, to je bio prvi i poslednji put da sam ga uzela. najbolje da odeš do ginekologa, on će te najbolje posavetovati i smiriti. user posted image

(odgovor članu brazilka)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Pilula za dan posle
2.11.2009 14:22:23   
Linja
I ja sam koristila Postinor 2 i 7 dana nakon uzimanja druge tabletice sam prokrvarila.U uputstvu pise da moze da se desi krvarenje ili prevremena menstruacija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Pilula za dan posle
12.1.2010 23:25:36   
Anoniman
Ja moram sutra da je popijem...user posted image
MM i ja se sinoc zaneli meni 11dc a ciklus 26 dana...
Bas me strah! user posted image

(odgovor članu Linja)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Pilula za dan posle
13.1.2010 1:19:51   
cipiripi
ja sam pila jednom kad sam bila u braku sa prvim muzem, i kad sam ucila jedno nevinasce sta je sex .. pa mu se omaklo user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Pilula za dan posle
13.1.2010 1:20:44   
gagana83
Jaoj cipiripi user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 13:15:26   
doom
imam ja jedno pitanje... verovatno sam jedini muskarac koji postavlja ovde pitanje :D ali nekog moram da pitam.... koliko dejstvo ove tablete deluje na raspolozenje... ne znam sta mi je sa devojkom, uzela je tabletu i prvi dan sve normalno se ponasala, sada odjednom promene raspolozenja, nervoze itd... pitam se da li je od tablete ili vec zbog toga sto je bukvalno "abortirala" .... koliko dana je za ocekivati takvo ponasanje?? hvala....

(odgovor članu Macak)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 13:18:16   
Anoniman
doom, nisi jedini! user posted image

Ne razumem se u te tablete, sačekaj da se javi neko drugi. Mislim da sama tableta ne bi trebala imati uticaj, mislim da je to više neko njeno saznanje da je sklonila plod ako ga je bilo (nije ni plod... oh, nemam adekvatne reči)... Posebno ako je ona htela da zadrži a ti recimo ne...

(odgovor članu doom)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 13:36:33   
Nensi*
Moguce je i zbog hormona koje sadrzi ta tableta,a mozda je i zbog ovoga sto je Tasha navela...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 15:55:39   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: doom

imam ja jedno pitanje... verovatno sam jedini muskarac koji postavlja ovde pitanje :D ali nekog moram da pitam.... koliko dejstvo ove tablete deluje na raspolozenje... ne znam sta mi je sa devojkom, uzela je tabletu i prvi dan sve normalno se ponasala, sada odjednom promene raspolozenja, nervoze itd... pitam se da li je od tablete ili vec zbog toga sto je bukvalno "abortirala" .... koliko dana je za ocekivati takvo ponasanje?? hvala....

Prvo bih naglasila da to nije abortus (iako kapiram da ti je to jasno jer je ta rec pod navodnicima). Ja bih to definisala kao sprecavanje hipoteticke trudnoce, jer ta pilula onemoguci eventualno zacece. Dakle, u mojim ocima to dodje klasicna ab pilula samo jaca. Mislim da je moguce da hormoni koje je popila uticu na raspolozenje tvoje devojke, narocito u kombinaciji sa posebnim osecanjima koja su sigurno prisutna u takvoj situaciji. Mislim da joj je sada najbitnija tvoja podrska i razumevanje, sto verujem da ima jer brigu pokazujes i time sto se ovde raspitujes. Verujem da ce se to sve brzo srediti. Ni ja je nisam nikada uzela, ali dve moje bliske drugarice jesu i videla se "promena" na njima tih dana.

(odgovor članu doom)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 17:13:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leki 77



Prvo bih naglasila da to nije abortus (iako kapiram da ti je to jasno jer je ta rec pod navodnicima). Ja bih to definisala kao sprecavanje hipoteticke trudnoce, jer ta pilula onemoguci eventualno zacece. Dakle, u mojim ocima to dodje klasicna ab pilula samo jaca.


Super si ovo rekla! user posted image

Kod mojih drugarica nije bilo nikakvih promena...

(odgovor članu Leki 77)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 21:03:54   
Anoniman
I ja sam pre par dana trebala da je uzmem ali nisam,jbg ipak smo mi toliko radili na tome (user posted image ) da ja sad remetim sudbinuuser posted image ,snacicemo se ako se desi...

Nego doom htela sam da kazem da sam procitala dosta toga oko te pilule i da verovatno je zbog hormona takva,jer se desavalo devojkama isto to posle uzimanja pilula!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 21:04:59   
cipiripi
meni nije nista bilo od te pilule

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 21:15:30   
Anoniman
Pa zavisi od organizma,neke su imale vrtoglavice,neke mucnine,neke nista,neke promene raspolozenja...
Procitala sam da ima veze i sa sastavom leka,ako je neko alergican na nesto sto pilula sadrzi...

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 21:28:13   
Ana RR
Pila sam je dva puta, nisam imala neke promene raspoloženja ali mi je stomak bio u haosu, naduven kao pred ciklus.. to me nerviralo pa sam povremeno zbog toga bila malo na tri ćoška user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 21:46:12   
doom
hvala vam svima na odgovorima, i meni ste pomogli kako bih lakse shvatio.... a mislim da cu time pomoci i mojoj devojci da lakse prodjemo kroz to... i pcelice, cestitam za bebu i zelim ti puno srece :D

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Pilula za dan posle
15.1.2010 21:47:50   
Anoniman
joj nemamo jos bebu...user posted image user posted image user posted image
Ma samo imaj razumevanja za nju sada!

(odgovor članu doom)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Pilula za dan posle
16.1.2010 9:39:48   
Urbana
Ja popila jednom, nisam imala nikakve probleme, jedino sam se "zacrvenela" dva dana pre. I iznenadila sam se kako je skupa pilulauser posted image . 15€ za samo jednu piluluuser posted image .


_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Pilula za dan posle
16.1.2010 15:33:41   
cipiripi
zar ne idu 2 u kutiji?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Pilula za dan posle
16.1.2010 15:50:51   
Ana RR
Ja sam kupovala Postinor, 2 pilule su u kutiji, cena je bila oko 200 din, nešto baš smešno malo..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Pilula za dan posle
16.1.2010 15:56:16   
Anoniman
sad su 460 din user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Pilula za dan posle
16.1.2010 16:08:02   
Urbana
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja
sad su 460 din user posted image


Znaci bice uskoro i 700 din.....pa onda kao i kod nas na Zapaduuser posted image


_____________________________

Zdravo zivi, puno radi, ne zavidi i ne kradi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Pilula za dan posle
21.1.2010 12:34:53   
nenaaa
da li je moguce da kasni menstruacija posle uzimanja postinora?

(odgovor članu Urbana)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Pilula za dan posle
21.1.2010 12:38:49   
Anoniman
Ne znam. A koliko ti kasni?

(odgovor članu nenaaa)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Pilula za dan posle
21.1.2010 14:28:32   
cipiripi
moguce je, to ti je jedan od nus pojava...

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Pilula za dan posle
21.1.2010 14:33:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nenaaa

da li je moguce da kasni menstruacija posle uzimanja postinora?



...ja sam prokrvarila par dana posle Postinora... US** AM SE ....tada mi nije bio datum za user posted image
.....nekoliko dana posle sam dobila svoju pravu...user posted image


(odgovor članu nenaaa)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here