|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
15.12.2009 16:39:31   
Dora
IZVORNA PORUKA: OTI

takvim ljudim nadjite kontra pitanje:

" a kad ces ti u penziju?"
" a kad ces ti da sredis kosu?"
"a kad ces ti da nadjes posao?"

uvek ima nesto...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
5.2.2010 13:45:36   
Delijagirl
uffff sad me potrefila drugarica ko da je gadjala... Da me je neko pre 2 godine pitao da ce ona da u roku od godine dana postane mama i da se uda ja bi mu preporucila da ide da se leci ali eto njena cerka ce sad jos malo pa godinu dana i sad me nadje na fb i pita kako je u braku ja reko super kako je biti mama i sad ja tu ocekivam kuknju i neznam sta a ona pa super je biti mama ako mozes probaj, a kad cete? Napizdila bi je ali znam da nezna za moju muku i pokusaje ... i da dozivljaj bude tezi na winampu krene pesma Boli stara ljubav ... neko ima smisao za humor user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
12.2.2010 15:23:06   
Snelle
Pre nego sam se udala jedna poznanica me je stalno zapitkivala: "A kada ćeš da se udaš, a kad će svadba...a kad planirate venčanje...." i tako svaki put kad me vidi. I meni pukne film i na kraju joj na lep i kulturan način, kroz osmeh kažem: "Kad se ja budem udavala, ti ćeš poslednja da saznaš". Nasmejala se na moju "šalu", ali me više nije nikad to pitala. Tako da, žene, budite slobodno maštovite i kreativne u odgovorima. Ako ništa drugo, zabavićete se i skrenuti loše misli  user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 16:31:27   
sumka
ma opusteno... ne sekirajte se oko ljudi koji ne vrede... user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 16:34:19   
sumka
ja sam imala dobar izgovor za takve zenice, iako je bio samo izgovo- planiram da zavrsim studije pre toga, a onda kad ih zavrsih zadjavola pitanja se nanizase i onda slazem- planiram postdiplomske studije... uzas! hvala Bogu uspela sam da zatrudnim pre upisa tih postdiplomskih, koje naravno nisam ni planirala... user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 21:32:38   
jance
joj drage mopje ova tema mi je danas legla ko naruceno
izvinite unapred za negativnu energiju kojau ce imati poruka, ali neverovatno sam umorna a i PMS me drma zestoko, pa sam u teskom bedaku

Kad smo se mm i ja uzeli, nismo ni razmisljali o deci da budem iskrena. posto ja imam taj moj "donji stomak" babama u mom selu sam izgledala trudna duuugo pre nego sto sam uopste i imala decka. naravno kad smo se uzimali, SVI su pricali da se uzimamo zato sto sam trudna itd... Nisam to uopste uzimala za ozbiljno, tada...
Posle nekoliko meseci braka sam uradila pretrage cisto da vidim dali je sve u redu samnom, i od tada krecu moji problemi. Iskreno, duuugo me ni to nije puno tangiralo, ali kako je vreme odmicalo, i cim sam resila jedan problem, pojavio bi se drugi, pocelo je da bude tesko.
I naravno neizbezno pitanje (zbog stomaka naravno) a u kom si ti mesecu? I ja sagnem glavu i kiselo se nasmesim i kazem: Nisam trudna samo sam se malo ugojila!
Sada je vec proslo dosta vremena i problema sve vise a resenja nema na vidiku.... I naravno, sve moje drugarice vec imaju decu ili su trudne, a ja jos uvek cekam. Obicno kad me pitaju a sta mi cekamo, ili dali sam i ja trudna, udavim ih sa svim onim i najdosadnijim detaljima mog lecenja, cisto da im nepadne ponovo na pamet da me pitaju. Nikad nisam skretala temu na nesto drugo, namerno sam bila dosadna! Mada sad kad gledam unazad izgleda da ova taktika bas nepomaze!
Poslednja dva dana su bas bila teska. Bili smo kod prijatelja, ona je trudna, i dosli su sa nama jos jedni prijatelji a i ona je trudna! Tako da sam celo vece prakticno provela slusajuci o radostima trudnoce, a da nisam mogla nista ni da kazem, nisam imala snage da se ukljucim u razgovor a bol se samo pojacavao. Da se jos jedna drugarica (neudata) nije pojavila, i videci moju facu, skrenula temu na filmove, ja bi pobegla odatle vristeci! ( nemojte pogresno da me razumete, JAKO mi je drago zbog ojih trudnih drugarica, i mojih drugarica koje su vec mame, samo sto sam jos uvek u fazi kad mi je tesko da budem makar povrsno srecna i da se preko toga nevide moja stvarna osecanja i moj bol).
a juce je slag na tortu dala moja svekrva. vozeci je kolima po gradu sa nama je bio jos jedan covek, za koga mi je rekla da su dobili dete preko programa VTO. Rekla sam da mi je drago zbog njih i da mora da su jako srecni sto im je uspelo tako, ali njoj to nije bilo dovoljno. Pocela je coveka da ispituje o svemu tome, i taj covek je kao poceo da mi daje neke savete poznatog tipa: morate da se opustite, ja i moja nismo zalili para da odemo u Pariz na 10 dana da se opustimo i nemislimo na nista i moralo je uspeti...itd. Ja sam se samo kiselo smejala, i klimala glavom i suzdrzavala se od komentara... a kad sam dosla kuci, samo sam sela u WC i plakala jedno pola sata!
Kazem nam, bice! Moram da mislim pozitivno! Ali trenutno uopste nemam snage za to!

Da i ono omiljeno ( za ljude koji vec znaju da imamo probleme, ili to pretpostavljaju): a u kome je problem? U tebi ili njemu? I ja naravno sagnem glavu i kazem da je u meni problem, samo u meni!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu sumka)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 21:39:21   
Anoniman
Jance draga ja te potpuno razumem i meni je muka od tih pitanja, ali ljudi su takvi vole u sve da se mesaju!!!! Jednostavno oni ne shvataju da oni nas tim pitanjem dodatno opterecuju a mi smo i onako dovoljno optereceni samo nam trebaju jos i oni!!!! Zato promeni list neka na jedno udje a na drugo izadje user posted image  

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 21:51:50   
Sanjica26 RR
Jance, a zasto im uopste objasnjavas? Ma, sta ih briga zasto i zbog cega. i ja se susrecem sa time cesto.. kad me pitaju kazem ne planiramo jos, (naravno da planiramo). Moja je stvar.. Pusti ljude.. To su primitivna pitanja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 22:11:23   
diamond
Draga janci nemoj molim te da te to pogadja!!!! Ima jako puno malicioznih ljudi, a takvima ne treba pridavati znacaja ,jer su obicni bednici koji nemaju sopstveni zivot pa zabavu traze kopajuci po tudjim zivotima!!! Ne trosi se molim te na njih!!! Imas svoj cilj i svoju pricu...a oni neka laju...Ja nisam za to da covek skriva svoj problem raznim izgovorima, sta vise, mislim da treba pricati o tome i ne stideti se, jer jedino ako pricas o tome mozes nesto da saznas, a verujem da puno ljudi ima sta pametno da kaze i nikada ne znas kada ce ti neka informacija zatrebati. Zato budi hrabra, izbegavaj bednike i neka idu dodjavola dusmaniuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 22:14:11   
anuksunamun
ovo je bas neiscrpna tema....ja odmah vadim mach kada neko krene da mi zabada nos u zivot...izuzetak je moja mama -koju beskrajno volim pa me normalno moze pitati sta god hoce....ali scvekrva i ostali hm hmh hm podavila bih ih kao zeceve za takvo pitanje...sa druge strane ima ljudi koji znaju kako treba pitati o takvim stvarima...ili ako je tema ta...na tapetu...normalno pricam o svemu tome kroz sta sam prosla...moja porodica je u skroz desetom fazonu...trci ,trci pa neko ima decu..gomila njih su samotnjaci ..tako da je ta tema rezervisana za ostale...moja sestra je 11 godina u braku i nema dece jos uvek...ali i njih su ostavili na miru posle jedno deset godina...pre neki dan me je mama pitala sta ima novo ...ima li bebe na vidiku...ja joj kazem "mama,nema za sada,ali sam bar prestala da placem kad dobijem"a ona ce meni "ja sam plakala kada ne dobijem"-crni humor

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 22:14:45   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: diamond

Draga janci nemoj molim te da te to pogadja!!!! Ima jako puno malicioznih ljudi, a takvima ne treba pridavati znacaja ,jer su obicni bednici koji nemaju sopstveni zivot pa zabavu traze kopajuci po tudjim zivotima!!! Ne trosi se molim te na njih!!! Imas svoj cilj i svoju pricu...a oni neka laju...Ja nisam za to da covek skriva svoj problem raznim izgovorima, sta vise, mislim da treba pricati o tome i ne stideti se, jer jedino ako pricas o tome mozes nesto da saznas, a verujem da puno ljudi ima sta pametno da kaze i nikada ne znas kada ce ti neka informacija zatrebati. Zato budi hrabra, izbegavaj bednike i neka idu dodjavola dusmaniuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 22:27:13   
jance

IZVORNA PORUKA: diamond

Draga janci nemoj molim te da te to pogadja!!!! Ima jako puno malicioznih ljudi, a takvima ne treba pridavati znacaja ,jer su obicni bednici koji nemaju sopstveni zivot pa zabavu traze kopajuci po tudjim zivotima!!! Ne trosi se molim te na njih!!! Imas svoj cilj i svoju pricu...a oni neka laju...Ja nisam za to da covek skriva svoj problem raznim izgovorima, sta vise, mislim da treba pricati o tome i ne stideti se, jer jedino ako pricas o tome mozes nesto da saznas, a verujem da puno ljudi ima sta pametno da kaze i nikada ne znas kada ce ti neka informacija zatrebati. Zato budi hrabra, izbegavaj bednike i neka idu dodjavola dusmaniuser posted image user posted image user posted image


hvala ti puno duso! znam sve, znam! samo sam trenutno u fazi kad mi je ponestalo i snage i izgovora.

Mada sam bas na ovoj temi procitala nesto sto vec odavno znam a ne praktikujem, da je zivot prekratak da bi mi nase vreme i zivce krojili prema losim jezicima i dokonim ljudima. Tako da cu videti da se mozda distanciram od cele situacije, makar da jos jednom sagledam sta se sve dosada izdesavalo i sta me jos ceka :)
Jos jednom Vam svima hvala na recima razumevanja i ohrabrenja! PUUUNo mi znaci svaka Vasa rec , kao i teme na kojima mogu da se izjadam ovako!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
3.4.2010 22:33:53   
diamond
ne trazi izgovore, reci kako jesti...radimo na tome...i kraj!!! nedorecen covek budi mastu, a veruj mi masta moze svasta, ne dozvoli im da izmisljaju price i smeju se tvojim izgovorima...user posted image

drago mi je ako ti je ovaj razgovor bar malo olaksao i napumpao te pozitivnom energijom jer tako ces imati vise snage da se boris sa polusvetomuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
6.4.2010 20:03:49   
Cvetana
Citam ovo i pronalazim se svuda po malo. Ja sam pre mislila da se deca prave onako, kad pozelis, cak sam se lozila i na to da biram i koji ce znak u horoskopu da bude, te necu sad bice rak, jos ako bude musko pa rak jooooj, pa ne mogu sad tek sam se dovela u red super izgledam, pa jos malo i tako...E, onda kad smo poceli da radimo na bebi mesec za mesecom nista, nista, nista...Imala sam neke problemcice sa prolaktinom pre, i kao neke pcos ali nikad dokazane, pa sam bila ubedjena da je do mene. Nekoliko lekara mi je reklo da nemam problem, al ja nisam verovala. Osecala se promaseno, manje vredno, jadno, plakala, posle mrzela da idem ulicom i vidjam trudne zene i bebe. Kad je to proslo pocela da placem kad vidim bebe na ulici ili TV-u. A sve vreme pitanja, kad ces, sta cekate, i ono sto mene najvise pogadja je to sto ljudi okolo misle da smo sebicni i da necemo decu zbog toga. Inace, imamo dobre poslove, stan, sve uslove, lepo zivimo i to me najvise boli kad me pljuju jer smatraju da ne zelim da se odreknem svog komfora. Moji najblizi znaju da ima problema.
A obrt nastaje pre par meseci kad konacno utvrdjujemo da problem nemam ja vec on, sto meni nikako nije bilo logicno jer ima deteuser posted image  I dalje ne verujem. Pitanja ne prestaju, a ja sam ubedjena da sam rodjeni baksuz. Pa ni ispit nisam mogla da polozim ako sve ne naucim od korice do korice, pa tako mislim da mozda upisem medicinu i spec. ginekologiju, pa onda nekako zatrudnim. user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
16.6.2010 23:35:48   
lidija 011
Pridruzujem se i ovom "klanu"user posted image ...prvo komsije, pa onda i moji roditelji (koji su mi daleko, pa valjda vise brinu)...jedino me svekrva nikad nije pitala...ja sam mislila da je sebicna, da je to ne zanima...ali, vremenom sam shvatila da ustvari nije htjela da nam staje na muku (jer i ona sama je imala muke da zatrudni i odrzi trudnoce do kraja)...sada me niko ne pita,komsije sam kulturno otjerala u pm, roditeljima objasnila da niko vise ne zeli djecu nego mm i ja...i tako...sad sve prolazimo sami mm i ja

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 20:49:13   
Sanchy
Ja sam to malo drugacije resila..jednostavno sam svima dala do znanja da me deca ne interesuju,da je to zivot pun briga od njihovog rodjenja pa do tvoje smrti,i da ako bude bude a ako ne bude ne bude i sta tu da se radi...Prvo su pokusavali da mi promene misljenje svi odreda ali posle izvesnog vremena odustali su jer ja uvek imam gomilu primera i cinjenica koje govore u prilog mojoj teziuser posted image ...nije bitno sto ne mislim bas tako ,bitno je da oni misle da je to moj stav i tacka..i niko vise ne sme ni da pisne a kamoli da me nesto pita...user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 20:51:54   
Anoniman
Hhahahhaha mene je jedna baba iz ulice juče u prodavnici pitala kada će da bude nešto? sa sve onim značajnim upitnim pogledom ...user posted image
Rekoh joj : Sutra poslepodne čim mm dođe s posla...user posted image

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 20:58:20   
Iva979
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Hhahahhaha mene je jedna baba iz ulice juče u prodavnici pitala kada će da bude nešto? sa sve onim značajnim upitnim pogledom ...user posted image
Rekoh joj : Sutra poslepodne čim mm dođe s posla...user posted image


Odlicno! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 21:05:26   
Sanchy
user posted image ako si joj i rekla...user posted image ...ja ti se sa komsijama ne druzim,sa svima sam na dobar dan,i prodjem,tako da i da hoce bilo sta da me pitaju ne bi li se zblizili i poceli da zabadaju nos tamo gde im nije mesto,nemaju priliku za to...user posted image ..a svekrva i roditelji ,brace i sestra i onako smatraju da sam malo cudna pa ih ni onaj gore izneti moj stav uopste ne cudi...cak su svi ubedjeni da ja tako zaista i mislim...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 21:05:48   
Anoniman
Ja sam imala suprotan problem, jer su svi bili u fazonu: ''Uzivajte dok ne dobijete decu!'' i konstantno sam se nervirala sto su svi negativni po tom pitanju. E, kad sam izgubila bebu, anulirali smo taj efekat doslovno kod svih.
Sad svi zele - ono sto mi zelimo!!! user posted image

(odgovor članu Iva979)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 21:06:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Hhahahhaha mene je jedna baba iz ulice juče u prodavnici pitala kada će da bude nešto? sa sve onim značajnim upitnim pogledom ...user posted image
Rekoh joj : Sutra poslepodne čim mm dođe s posla...user posted image



user posted image user posted image user posted image
Kali, kraljice! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 21:55:32   
pepeljuga
meni su ta pitanja tako neumesna, nikada ih ne postavljam. to je slicno kao kada devojku koja nema decka pitaju kad ce ga naci, ja bih takve ljude tresnula necim u glavu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 22:06:33   
Sanchy
Potpuno si u pravu,zato trebas da stvoris takav stav da ne smeju ni da pomisle da te tako nesto pitajuuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 23:38:25   
Mivica
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Hhahahhaha mene je jedna baba iz ulice juče u prodavnici pitala kada će da bude nešto? sa sve onim značajnim upitnim pogledom ...user posted image
Rekoh joj : Sutra poslepodne čim mm dođe s posla...user posted image



user posted image user posted image user posted image Ludo moja!
Joj, ne prestajem da se smejem! user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
18.6.2010 23:40:55   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Hhahahhaha mene je jedna baba iz ulice juče u prodavnici pitala kada će da bude nešto? sa sve onim značajnim upitnim pogledom ...user posted image
Rekoh joj : Sutra poslepodne čim mm dođe s posla...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here