|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevet na sprat
14.8.2012 12:50:15   
Shishica
user posted image

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Krevet na sprat
9.9.2012 12:35:47   
lanajelena
Sve smo blize odluci da kupimo krevet na sprat,nego je meni frka da li ce Lana(5)smeti da spava gore(ona sad prica da hoce ali meni i dalje frkauser posted image )

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Krevet na sprat
9.9.2012 12:41:16   
tijatija
Ja nisam nesto za krevet na sprat, vise sam za onaj krevet na izvlacenje (kao fiokar) I yo planiram za djeciju sobu, za sad dok su mali super im je, zauzima malo prostora a krevete samo uvuces i mesta za igranje do mile volje user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Krevet na sprat
9.9.2012 12:44:59   
lanajelena
I ja sam prvo bila za tu varijantu ali vec imam dobar krevet na razvlacenje hocu toga da se resim,razlog zato sto od garderobe nemam vise gde da stavljam posteljinu pa bi mi ovo bilo kao idealno resenje user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Krevet na sprat
9.9.2012 13:01:59   
tijatija

IZVORNA PORUKA: Tash


E vidite ovo, ja sam fascinirana...

user posted image

Uh... ovaj bi mi bio savrsen pa neka je i na sprat user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Krevet na sprat
9.9.2012 17:15:16   
Shishica
Sto ne bi mogla gore sa 5. godina? Dosta je to godina, a dobru ogradu neka ima gore. Mi cemo morati krevet na sprat i dalje trazim najbolju opciju i ima li nekoga u ZR-u da pravi namestaj po meri, ali od drveta..
Skupo je ono sto smo videli, a najbolje je..videcemo.

Kada nema prostora, ne mozes ni taj na izvlacenje-sprat krevet, nego u spavacoj sobi ce biti za svo cetvoro.. nadam se da cemo jednog dana i to ne u dalekoj buducnosti moci da priustimo i veci stan/kucu pa da imaju deca svoju sobu..

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Krevet na sprat
9.9.2012 21:26:24   
Anoniman
Mi smo planirali za Nevenu krevet na sprat a da dole bude ili prostor za igru gde bi eventualno mogao da se smesti krevetac kad na red dođe drugo dete. Pošto će to mm sam da pravi mogu da namišljam do mile volje što se dizajna tiče bez da se previše preznojavam oko cena. Moja dilema je kada. Kada je najranije da dete spava na krevetu na sprat uz dobru ogradu?

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 7:43:11   
lanajelena
To je ono sto se i ja pitam,kad je pravo vreme,znam da L ima vec dovoljno godina da spava gore ali ona jako nemirno spava i probudi se sva bunovna usred noci i trazi nas ponekad user posted image ,ja sam nasla neki krevet sto moze da se razdvoji da bude i na sprat i redovan nego ne znam da li bi prostorno stalo dva kreveta

< Poruku je uredio lanajelena -- 10.9.2012 7:44:25 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 8:49:03   
Anck Su Nmaun
Ja na sprat ne bih smela da se usudim, nikako, zato mi je ovaj na izvlacenje - fiokar idealan!
U dva poteza eto slobodna soobica za igru.

A Tara taaaako nemirno spava da je sinoc pala s naseg bracnog, ali ne sa strane ,nego dole do nogu je dosla i bup! zamislite da je bio sprat!

Al negde na zimu bi kupili, Hana jos moze u krevetic, a Tarin smo ionako tako doveli u red, i stavili dasku da ne ispada i bas je lep da mi je sad zao sto cemo ga kasnije izbaciti user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 8:57:01   
Anoniman
Pa valjda je lakše da padne sa bračnog nego sa kreveta na sprat koji ima ogradu, sa njega ne može da se skotrlja.

Naša dečija soba je veličine kutije šibica 1,7m x 3m i kad dođe druga beba treba njih dvoje smestiti na tako mali prostor, zato bi nam bio idealan krevet na sprat pod goji bismo mogli posle da delimično podvučemo krevetac (pod uglom od 90) ako me razumete.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:00:29   
Anck Su Nmaun
Ma naravno da je lakse, ali ona toliko nemirno spava, ovo je drugi put da pada. Al zamisli koliko je taj krevet bracni sirok a gde se ona skotrljala user posted image
Kad je bupnula i pocela da vristi, ja sam se skamenila user posted image
Vise se ona uplasila nego udarila, nezna dete sta je snaslo user posted image

Fiokar mi je super, moze samo na seku pasti user posted image salim se.


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 10.9.2012 9:03:58 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:16:45   
Shishica
Ne znam sta da kazem. I mene je strah, nije da nije, ali drugo resenje nemamo. Razmisljacu dobro jos koji mesec, a onda.. moracemo nesto da izmislimo..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:35:18   
Anoniman
Ja se ne plašim padanja u snu, koliko god da nemirno spava, a spava jaaako nemirno, ako ne može da se prekotrlja preko ograde ne može ni da padne. Plačim se samo da bunovna ne krene da ustane i siđe pa tako padne. a nemamo baš mnogo opcija sem da se nadamo boljim danima i većem stanu...

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:47:44   
Jeca*
Lično mislim da pre šeste godine nema svrhe stavljati dete "na sprat" jer je veliki rizik da ustane noću i padne. Ja ni sad Luku ne bih smela da stavim u krevet na sprat, premali je....ne verujem da je ijedno dete spremno pre predškolskog uzrasta

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:48:57   
Anoniman
Luka stalno baulja noću, nema šaje da bih ga stavila na krevet na sprat. 

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:50:06   
Jeca*
ali verujem da ce kad podje u skolu vec biti zreliji. Pise na nekom sajtu ne pre devete godine. To verujem da opet zavisi od deteta do deteta, ali ja svakako ne bih pokusavala pre polaska u školu, figurativno rečeno

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:56:23   
Anoniman
Auuuu, to mi kvari svu koncepciju, nemam gde da udenem drugo. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 42
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 9:57:48   
minavb

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Pa valjda je lakše da padne sa bračnog nego sa kreveta na sprat koji ima ogradu, sa njega ne može da se skotrlja.

Naša dečija soba je veličine kutije šibica 1,7m x 3m i kad dođe druga beba treba njih dvoje smestiti na tako mali prostor, zato bi nam bio idealan krevet na sprat pod goji bismo mogli posle da delimično podvučemo krevetac (pod uglom od 90) ako me razumete.

GG, mi iz istih razloga pravimo krevet sa fijokom. U stvari ne pravimo jos, jer se nisam odlucila kod koga cu, ali pravicemo.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:01:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Pa valjda je lakše da padne sa bračnog nego sa kreveta na sprat koji ima ogradu, sa njega ne može da se skotrlja.

Naša dečija soba je veličine kutije šibica 1,7m x 3m i kad dođe druga beba treba njih dvoje smestiti na tako mali prostor, zato bi nam bio idealan krevet na sprat pod goji bismo mogli posle da delimično podvučemo krevetac (pod uglom od 90) ako me razumete.

GG, mi iz istih razloga pravimo krevet sa fijokom. U stvari ne pravimo jos, jer se nisam odlucila kod koga cu, ali pravicemo.


Krevet sa fijokom je ok kad drugo dete stigne do velikog kreveta a šta dotle? Nemam gde da udenem krevetac... Mada ja i ne volim te krevete sa fijokom, al u nuždi ko te pita šta voliš... mada to mi za sad i ne rešava problem...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:48:06   
Jeca*
ako mislite na krevet sa fijokom u koju moze stati dusek, pa u fijoci da spava drugo dete? user posted image  to ni ja ne volim

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:51:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jeca*

ako mislite na krevet sa fijokom u koju moze stati dusek, pa u fijoci da spava drugo dete? user posted image  to ni ja ne volim


Na to mislim i to ne voleeeeem, ne voleeeem... A i ne rešava mi problem. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:51:38   
minavb
Ni ja, ali dok se ne preselimo, tako ce spavati.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:53:20   
Jeca*
cekaj, ali on ce imati svoj krevet a ta fijoka gde potencijalno moze da se stavi dusek je za drugo dete, koliko kontam?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:55:17   
Anoniman
Kažem sinoć mm kako po nekim stranim sajtovima za uređenje enterijera tražim neko prikladno rešenje za dečiju sobu al ne nalazim ništa a on me gleda sav ozbiljan: pa naravno da ne nalaziš, oni nisu predvideli držanje deteta u cipelaru. Njihovi ormari su veći od naše sobe, ona bi im eventualno kao cipelar mogla da posluži. user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Krevet na sprat
10.9.2012 10:56:07   
Jeca*
user posted image
trazi po japanskim sajtovima user posted image
nego, kolika vam je soba?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here