|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krevet na sprat
1.4.2013 13:11:38   
Dada81
Shi,prelep krevet.I ja vec pocela da gledam,a jos nemam drugo user posted image Svidja mi se jako ovaj sto je postavila Anck.def.bih trazila sa ogradicom gore i obaveznim ladicama,bas bi ynacila,jako nam je mala soba.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Krevet na sprat
11.6.2013 8:14:56   
Shishica
Ja razmisljam o pravljenju ogradice gore i vec me hvata strah od toga da mi dete tamo spava..ne znam kako cu to da preguram.. kako cu da namestam posteljinu.. ali tako smo morali, nemamo mesta ni za koju drugu opciju.

Ema je skroz prihvatila krevet, vise ne dolazi kod nas i uvece tamo legne i zaspi da joj tata ne bi legao u krevet i slomio ga user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Krevet na sprat
10.11.2013 0:29:15   
Bebilina
Evo i naseg, nismo ga toliko zbog nedostatka prostora uzeli, koliko otuda sto odavno ima ideju o krevetu na sprat i samo o tome prica kad ode kod drugarica: da li imaju i koliko visok user posted image Uzeli smo ovo univerzalno cudo, kad joj i to dosadi dace ga bati.
IZVORNA PORUKA: Bebilina
Mi smo veliku devojku castili ovim krevetom:
user posted image
Stize izjutra, iznenadjenje, ne zna sta je ceka posle skolice user posted image

Mm je danas namontirao ovaj levi deo, ona misli da je ormar, on je zeza stepenice do tavana jer ce tamo da je preseli user posted image
Za goste ima u svojoj sobi dvosed na razvlacenje i mesta za krevet na naduvavanje oko koga se uvek takmicenja koja ce u njega. A mi se eto ubijemo trazeci najbolji krevet user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Krevet na sprat
10.11.2013 1:04:13   
viking
Ja sam kao mala pala s kreveta na sprat i boriću se svim silama da to čudo nikada ne uđe u našu kuću...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Krevet na sprat
10.11.2013 1:30:08   
Bebilina
I moj brat je, a da se nije ni probudio user posted image Taj krevet nije imao ogradu, vecina novih ih ima user posted image Mi smo obozavali da spavamo gore, ja sam trazila oba u svojoj sobi da bih mogla da budem gore user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Krevet na sprat
10.11.2013 6:59:45   
adulence
Divan krevetic... ja sam pala sa kreveta na sprat,sto neko rece nisam se ni probudila...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Krevet na sprat
10.11.2013 9:09:51   
vikiveki
Ja sam mojim klincima kupila krevet na sprat, ali još ne spavaju u njemu pošto je njihova nova soba na spratu a oni još neće da idu na sprat da budu sami pošto se srednji sin još budi noću i prelazi kod nas da spava

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Krevet na sprat
11.9.2014 16:52:43   
New Mom
Ja nasla krevet na sprat sa fiokom. Tuto kompleto da smestim svo troje.
KLIK (model K3; zeza me stavljanje slika sa telefonom).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Krevet na sprat
11.9.2014 18:06:31   
anita
I ja i moja sestra smo imale krevet na sprat kad smo bile manje.
Meni je krevet ok zato sto manje zauzima mesta u decijoj sobi.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Krevet na sprat
11.9.2014 23:29:50   
madre
NM, ovo ti je strava varijantauser posted image prvi put vidim...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Krevet na sprat
12.9.2014 7:17:42   
Anck Su Nmaun
Nm to je super, i mi imamo krevet na sprat ali je donji duzi pa dolazi precka ispod kreveta pa nemogu da stavim pomocni ali sam planirala dve velike tj dugacke fijoke ispod da nabacim.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Krevet na sprat
12.9.2014 7:52:59   
big mum
Moji klinci imaju ovakav krevet KLIKdonji red roza soba(kupili smo samo njega komplet soba je baš preskupa)ima dole fioku u kojoj spava Strahinja a kasnije će fioka poslužiti kao ladica za odlaganje stvari a Sofi ćemo napraviti dio koji ide na sprat a ovaj samo ugurati dole.

< Poruku je uredio big mum -- 12.9.2014 7:55:10 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Krevet na sprat
12.9.2014 9:11:42   
Peace*
I moji spavaju u tom na izvlačenje i biće tako dokle god ne budemo imali mogućnost za nov stan gde bi imali odvojene sobe.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Krevet na sprat
20.2.2015 21:53:37   
mila83
Krevet na sprat je odlicna stvar,mi odnedavno imamo.Seka spava na gornjem,bata na donjem i nemamo nikakvih problema,kolinci su odusevljeni.Imamo ogradicu na gornjem krevetu,tako da se ne plasim da ce pasti.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Krevet na sprat
8.3.2015 22:21:10   
acalukic
U malim stanovima to je spas. Moja najstarija unuka jako nemirno spava pa ume da padne i sa obicnog kreveta morali smo joj kupiti neko cudo koje se kaci na krevet i sad je sve ok

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Krevet na sprat
7.7.2015 0:31:49   
vikiveki
I mi imamo krevet na sprat u dečijoj sobi ali klinci neće još da spavaju u njemu,a super je i taj gornji krevet ima ogradicu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Krevet na sprat
7.7.2015 0:56:34   
aleksandrici
Sve je stvar navike,brzo se deca naviknu i krevet na sprat je vrlo privlacan i zabavan,nekako je uvek bila svadja ko ce gore a ko dole.Nekako su oboje hteli gore.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Krevet na sprat
7.7.2015 7:56:02   
vikiveki
Ma moji su čudo pošto im je soba na drugom spratu neće da idu da spavaju u njoj,a dok je nismo opremili hteli mozak da nam probiju da je što pre završimo,i sada se ganjamo kada će preći gore da spavajuuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Krevet na sprat
7.7.2015 10:12:36   
mila83
Moji su odusevljeni krevetom na sprat,i nije bilo svadje uopste ko ce gore a ko dole.Bata je hteo dole da ima kao krovuser posted image pa jos ako mu okacim cebad da vise sa gornjeg kreveta,kao u satoru je,pa bas uzivauser posted image Prakticno,stedi prostor,deci zabavno,ma super je !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Krevet na sprat
3.5.2017 22:59:20   
Rosita
Mi smo kupili krevet na sprat. Ne pitajte zasto, jedno dete imam, al nekako mi bilo ekonomicno da se tako iskoristi prostor, neka ima jos jedan krevet. D je do sad u krevecu spavao, vecem doduse, al ipak, ima 4 godine i racunam red je da ima krevet. Donji krevet nema ogradicu, bas mi je frka da ce padati, ne sto bi se povredio vec zbog budjenja i cimanja mene :), nas. Videcemo kako ce se navici, svidja mu se.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Krevet na sprat
3.5.2017 23:51:52   
Mariya
Nisam ni znala da ova tema postoji user posted image
Rosita, super, bar će imati krevet viška pa mogu da mu dođu drugari ili rođaci na spavanjeuser posted image (ne znam da li vi to praktikujete, mi smo,kad smo bili klinci obožavali da spavamo kod drugova i drugarica,moja dečica isto, a rado i primamo goste na spavanje).
A krevet na sprat je ekstra stvar, i kod nas je super i praktično!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Krevet na sprat
4.5.2017 0:10:29   
Rosita
Pa bas tako. Nek ima, za drugove, prijatelje, igracke :), za sad.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Krevet na sprat
4.5.2017 7:55:21   
IvanaSK RR
Rosita, ti stavi na pod jastuke :)
Pre neko jutro ulazim u sobu, sin spava na podu, pao je sa kreveta pa ga mrzelo da ustaje user posted image eto, dešava se i vecoj deci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Krevet na sprat
4.5.2017 7:59:55   
Anck Su Nmaun
Jahaha tako sam i ja Taru nasla jednom na podu samo povukla.jastuk i nastavila.da spava user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Krevet na sprat
4.5.2017 8:06:50   
Rosita
Stavila ja neku , sto je mi zovemo, strunjacu. U neko doba eto ti njega i kaze-znate sta se desilo u mrklom mraku? Ja sam bio na podu :). Vec prvo vece, bice toga. Zamisljam neku montaznu ogradicu, makar malu, nesto da se "privije" uvece i "odvije" ujutru. Ako nema, bice strunjaca, sta da se radi, dok ne razvije nocnu "koordinaciju"

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here