|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: RR Druzenje Subotica
28.9.2009 20:52:52   
Debeljuca
hm... pa ne znam .... videcu cu....
ali ako ja i beban ovako spojeni ne dodjemo...

u decembru kad se porodim, odnosno u novoj godini sigurno....

nekako mi se cini daleko put do subotice user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: RR Druzenje Subotica
28.9.2009 20:55:21   
Anoniman
Pa dobro...ako mislish da ti ne bi prijao put...nemoj da rizikujesh user posted image I zille je rekla da tje next year...dok se malo uhoda kao dupla mamica  user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: RR Druzenje Subotica
28.9.2009 21:00:16   
Debeljuca
ma stomak mi je ogroman... nemam vise ni sta da obucem.... sva sam u stomaku... a ipak mi treba oko 4 sata voznje do subotice od BG sigurno....

ali bismo bekan i ja rado pili neki gusti sokic sa vama zenske....


ali docicemo mi vec user posted image necete nas se otarasiti...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: RR Druzenje Subotica
28.9.2009 21:04:32   
Anoniman
heheh...netjete se ni vi nas otarasiti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: RR Druzenje Subotica
28.9.2009 21:38:16   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Cure...jel vam odgovara 03. oktobar 2009 ???? user posted image


ja se udajem 3.oktobra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: RR Druzenje Subotica
28.9.2009 21:39:39   
Anoniman
hahhaha....ne mogu da verujem user posted image user posted image user posted image user posted image

A gde?????????? ako u Su....da se posadimo kod plave fontane...pa da te shmekamo... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: RR Druzenje Subotica
29.9.2009 0:46:33   
Anoniman
Cure....bilo bi dobro da razmenimo brojeve telefona...
I predlozite kada bi vama odgovaralo da se nadjemo....ja sam ceo dan slobodna.... i da...gde tjemo se smestiti ???user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: RR Druzenje Subotica
29.9.2009 12:26:10   
Debeljuca
ja samo ne znam jel proradio Bubi internet???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: RR Druzenje Subotica
29.9.2009 13:09:32   
Anastazija
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

hahhaha....ne mogu da verujem user posted image user posted image user posted image user posted image

A gde?????????? ako u Su....da se posadimo kod plave fontane...pa da te shmekamo... user posted image user posted image user posted image



e mila moja, nisu prihvatili moj predlog ... a jako sam htela da to bude bas u SU... ipak, bice u Bg... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: RR Druzenje Subotica
29.9.2009 21:39:35   
Buba76
Ej,jeste. Bas bih volela da i ti dodjes,ja hocu. Veruj mi iz iskustva ,lakse ti je ovako dok si 2u1. Sa bebom je jos teze...Znam kako je sa putovanjima,ja svake 3 nedelje idem u NS na vadjenje krvi...user posted image

(odgovor članu Debeljuca)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: RR Druzenje Subotica
12.10.2009 18:44:17   
guppy RR
Koji datum u oktobru ste izabrale?
(nisam čitala sve)

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: RR Druzenje Subotica
12.10.2009 18:47:32   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Cure...jel vam odgovara 03. oktobar 2009 ???? user posted image



Trebalo je onda...ali je meni baka umrla 01. okt. pa smo otkazali...user posted image


(odgovor članu Anastazija)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: RR Druzenje Subotica
12.10.2009 19:02:40   
guppy RR
znam mila, ali oktobra ima još pola... sve je stvar organizacije. Baš bi bilo cool da napravimo susrete u više gradova!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: RR Druzenje Subotica
12.10.2009 19:42:00   
Anoniman
Pa ja sam imala u planu da idem do NS-a na kaficu...ali imam neplanirane troshkove pa necu motji....a ove moje subotichanke nije lako nahvatati....retko su na forumu...pa dugo traje ugovaranje...user posted image

Evo...ako neka zeli....samo javite koji datumi vam odgovaraju...pa cemo se dogovoriti... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 10:22:55   
afrodita
Neka bude  25.oktobar
br tel posaljite smjeskiciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 12:06:09   
Anoniman
Slazem se....uklopicu se i ja u ovaj datum.... nadam se da i drugim devojkama odgovara? Primamo i one koje nisu iz Subotice  user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 19:31:03   
Anoniman
Daco88 pogledaj ovu temu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 19:36:18   
Daca88
jao,gde bas 25,rodjendan mog brata,aaa ne mogu

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 19:37:59   
Anoniman
Eh...shteta  user posted image

(odgovor članu Daca88)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 21:08:41   
Buba76
Ja mogu bilo koji dan,uklopicu se. Smeshkice,imas moj broj.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 21:29:42   
Anoniman
Poshalji mi ga ponovo molim te...brisala sam neki dan poruke...i bila sam ubedjena da  sam tu sa tvojim brojem ostavila....al nema je user posted image

Anck Su  je danas gledala temu...mislila sam da ce se javiti...ali nije...i ona je iz Subotice...ako sam dobro zapamtila...user posted image

(odgovor članu Buba76)
  Direktna veza do poruke: 71
   RE: RR Druzenje Subotica
13.10.2009 21:55:28   
guppy RR
sačekaću još malo, javite mi datum na PP

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: RR Druzenje Subotica
14.10.2009 13:05:14   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Smeshkica

Anck Su  je danas gledala temu...mislila sam da ce se javiti...ali nije...i ona je iz Subotice...ako sam dobro zapamtila...user posted image



Pa jesam ali ja nisam bas cesto tu, zato se nisam ni javljala jer sam jako komplikovana sto se tice mojih putovanja ... pa da se ne uskladjujete zbog mene npr. a ja da posle ispalim, ali kad odredite datum a meni bude odgovarao nema problema! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: RR Druzenje Subotica
14.10.2009 14:01:47   
Anoniman
Pa eto...ako ti odgovara...dodji 25. oktobra.... javicemo josh tachno gde i kad...ako mozesh dodji... Afrodita, Buba i ja cemo se svakako natji... user posted image

A mozesh i odmah da dodjesh u Plato user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: RR Druzenje Subotica
18.10.2009 11:54:03   
afrodita
Ja znam samo gde je Boss i Neptun
sve ostalo ces mi morati objasniti od fontane
pa na levo ili desno prema korzou ili prema
turbolimacu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here