|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
10.8.2009 22:49:04   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: dunja

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: dunja

( zato smo ga i cekali, jer nije smeo da me dotakne zato sto sam tudja zena),



ovo sam malo zbunjujuce napisala;poenta je kapetan-doktor nije smeo da mi ocisti ranu sa vatom i jodom , da me ne bi dodirnuo rukom( jer sam tudja zena) , pa smo cekali mmuser posted image




uh... sta uradih sa ovim citatom, izvinite umor....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 8:58:55   
Anoniman
user posted image  Razumela sam ja šta si ti rekla.

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 9:25:01   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Razumela sam ja šta si ti rekla.


user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 21:57:43   
Sneža
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pričam juče sa mamom o ovim stomačnim problemima u Egiptu, pretupile smo sve dijete, probiotike i sl, i kaže meni mama: "Sine, ne budi luda! Vama odraslima neće biti ništa ako umesto soka budete pili špricer od viskija! Viski, i naspeš vode! Ma nema nikakva bakterija da ti napadne organizam!" Ja umrem od smeha (mrzim viski), pitam "A Luki da dam da moči prst?", kaže mama "Nemoj, biće mu prljav prst! Bolje mu daj malo na kašičicu!" user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image bravo za Zitu!!!!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 21:58:18   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 22:04:50   
Dora
user posted image bravo, lep izbor, ali meni to malo predaleko za sad, eventualno kad budem mogla da priuštim avionski prevoz, ali busom da idem- nema šanse! Slike su primamljive, sav taj luksuz... super je.
Nego, slatko se nasmejah dok sam čitala tvoje pitanje: jel treba peškir za plažu da ponesem...
Komentarišem naglas- ne, nego će ti i kupaći datiuser posted image user posted image user posted image
Kad, čitam dalje i ne verujem...odmah se setim Splendida u CG pa uporedim sa ovim hotelom, pa se setim koliko košta Splendid... Ma, što nam se turci nisu zadržali duže, da nauče balkance šta je turizamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 22:05:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dora

ne, nego će ti i kupaći datiuser posted image user posted image user posted image




Tako ti o meni, ha?! user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
11.8.2009 22:09:19   
Dora
Uživaj i za nasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 8:28:25   
Anoniman
Juče nas zovu iz agencije, kažu otkazan je čarter za 23-ći, prebacuju ga za 21-vi, nadaju se da nam odgovara, i poklanjaju nam 1 dan za iste pare. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 8:43:24   
Anoniman
znači letiš idući petak?????

od kad si na godišnjem???

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 8:53:20   
Anoniman
Od srede u 16h! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 8:54:26   
Anoniman
super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 17:33:19   
Anoniman
Žene, koja je temperatura noću u Hurgadi (sada kada ja idem od 20.8.)?

Naime, pričam nešto sa mm, i on mi kaže "Moram poneti patike!", a ja sam u šoku pitala "Šta će ti patike u Egiptu???", a onda posle kontam, šta ako ga ubedim da mu ne trebaju a budu mi trebale (ima li veće kazne?). Mislim, nosićemo svi Crocs papuče, u tome ne može da ti bude zima (iako još ni od koga nisam čula da mu je bilo zima u Egiptu).

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 88
   [Obrisana poruka]
14.8.2009 17:35:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 17:37:59   
gagana83
Ne znam kako je krajem avgusta,ja sam bila krajem juna-pocetkom jula prosle godine i bile su bas tople noci,toplije nego ovde

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 20:56:32   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Žene, koja je temperatura noću u Hurgadi (sada kada ja idem od 20.8.)?

Naime, pričam nešto sa mm, i on mi kaže "Moram poneti patike!", a ja sam u šoku pitala "Šta će ti patike u Egiptu???", a onda posle kontam, šta ako ga ubedim da mu ne trebaju a budu mi trebale (ima li veće kazne?). Mislim, nosićemo svi Crocs papuče, u tome ne može da ti bude zima (iako još ni od koga nisam čula da mu je bilo zima u Egiptu).



ja sam bila u drugoj polovini septembra i nisu bile noci nista posebno hladne, a kontam avgust je jos topliji....u septembru je konstantno duvao vetar ali on prija nikako ne smeta...sad ne znam za avgust da li ima tog vetrica....ja nisam nosila patike, mislim - na nogama, uvek sam bila u nekim papucama( eventualno sam ponela u koferu, ali nisam vadila-nisu trebale)....sa da ti kazem , ponesi za svaki slucaj ako imas mwsta u koferu.....ja mislim da su noci toplije nego na Jadranu...specially in septembre ....videcemo sta ce Mihi reci....

Mihi javi se....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 20:59:32   
Anoniman
Thanks dunja.

Još da čujem mihi...

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 21:03:44   
Anoniman
Na sajtu hotela sada piše: Local Time: 22:03, Temperature: 33°C

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 93
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 21:04:16   
Ana RR
Jao Dunja kako se nasmejah tvojoj priči sa letovanja user posted image prosto sam mogla da te zamislim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 21:05:18   
Anoniman
I ja sam je zamislila skroz krvavu i dr koji je gleda i ne sme da je pipne. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 21:06:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

I ja sam je zamislila skroz krvavu i dr koji je gleda i ne sme da je pipne. user posted image


user posted image user posted image user posted image  joj lude ste....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 21:08:59   
Ana RR
user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 22:17:58   
gina
Mnogo sam boravila u tom Egiptu!
Noci nisu hladne ni u aprilu, a kamo li u avgustu. Spremi se za vrelo, vrelo, prasnjavo! Jako je lepo, ali pazite sta jedete i ne kupujte hranu na ulici. Dobicete sracku 100% user posted image
A to za peskir... pa mnogi hoteli daju peskire na svojim plazama za male pare npr. 5 funti za dan (sto je oko 40 din)


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 22:36:34   
mihi
 Tasha, na sve misliš ti si čudo još nisam srela tako sistematičnu osobu koja ništa ne prepušta slučaju, evo temperatura u 21h večeras je bila 32 stepena imaš sajt www.weatheronline.co.uk imaš opciju da ukucaš grad i da vidiš sve kolika je temperatura prognozu za 3 i 8 dana,  i sve drugo, sve u svemu toplo je sem papča mu ništa ne treba osim ako ide na izlet a znamo da ne ide tako da su mu japanke i papuče dovoljne... Draga Tasha uživaj na moru u divnom hotelu sa svojom porodicom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Egipat - na šta obratiti pažnju?
14.8.2009 23:11:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mihi

Tasha, na sve misliš ti si čudo još nisam srela tako sistematičnu osobu koja ništa ne prepušta slučaju,


user posted image
Da, gledali smo i mi na AccuWeather-u... kasnije mi je palo na pamet. user posted image

Hvala vam žene. user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here