|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 76 77 [78]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MPR (MMR) vakcina
18.11.2019 15:54:33   
smeško
Љишо, моја старија деца су по препоруци педијатра мало паузирала са дружењем са другарима после ММР-а. Каже да им та вакцина мало дуже обара имунитет, па је боље да на то не додамо и неки вирус. Мада је то смешно када нам се тата дневно сретне са 50-ак људи.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1926
18.11.2019 16:40:36   
lesli
Ljisho, ni smo nedavno primili mmr + varilix. Nama je pedijatar kada smo se dogovarali oko tih vakcina rekla da je dovedemo 3 nedelje pre odlaska u kolektiv. Ja sam razumela da je to zbog toga sto je zastita funkcionalna/potpuna nakon te 3 nedelje (toliko bi trebalo da traje formiranje antitela i evetualne propratne reakcije mogu u tom periodu). Nakon neki 11-12 dana od vakcine je imala temperaturu oko 38 neka 2-3 dana, malo vise spavala i bila malo razdrazljivija i to je bilo to.

< Poruku je uredio lesli -- 18.11.2019 16:42:22 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1927
18.11.2019 16:49:24   
vonavoj
Meni je dr rekla da ga ostavim 2 nedelje.. inace se razboleo bas strasno,mesec dana su se smenjivali virusi iako nije isao u vrtic..mada je primio 30.8..Posle 7 dana od vakcine je dobio 39.temp trajala 5 dana..virus..posle 6 dana.opet temp...posle 3 dana laringitis,posle upala uha..uzas..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1928
18.11.2019 16:58:45   
Misha i Ljisha
Mislim da cu ga ostaviti kuci. Mada sam ja licno rastrzana na sve strane. 3 posla meni binodhovaralo da ide u vrtic u zOstatku sam

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1929
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 76 77 [78]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 76 77 [78]
Idi na:

image
krin 40
Prezadovoljna sam Fitolatom
Ja sam Fitolat počela da koristim pre sedam dana. Prezadovoljna sam, ovo je treća beba koju dojim. Zaista deluju kao što i piše. Imam konstantan osećaj "punoće grudi".  Više >>
image

Ovseni kolac sa vocem
Kuvar: mama Jo
Brzi, ukusni, zdravi kolaci. Bez dodatog secera, bez aditiva.

Anketa

eh...
mara31

kako da sopstim majci da sam trudna, ne zato sto se plasim, nego zato sto mi je nekako glupo?

(75%)

(25%)

Ukupan broj glasova: 53

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here